Skocz do zawartości
tokarex pontony
Gość bogdan39

Muzyka

690 postów w tym temacie

22 godziny temu, tomek1 napisał:

@zajac222 klasyka. :) Ostatnio przesłuchałem przez kilka godzin stare dobre numery. W kwietniu Metallica ma być w Polsce. Zastanawiam się nad wyjazdem na koncert.

Cena biletu pewnie zabija.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
przynęty na sandacze   Dragpm
16 minut temu, Goliat napisał:

Cena biletu pewnie zabija.

Nie jest chyba tak tragicznie. Miejsce na trybunach bodajże 260 zł. Vip od 900- 10000 ☺

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 minut temu, tomek1 napisał:

Nie jest chyba tak tragicznie. Miejsce na trybunach bodajże 260 zł. Vip od 900- 10000 ☺

Jako admin domyślam się ze vip :D za 10k to można samochód kupić :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w sobotę żona zaprosiła ( zaciągnęła 😠) mnie na koncert swingujące święta , jak kto lubi klimaty blues brothers , ( będzie bardzo zadowolony ) sekcja dęta na żywo i jeszcze jedno , film pt Gremliny i wykonanie standartu chyba Sinatry " New York New York" mimo tego że lubię ciężkie brzmienie to jak bym miał marynarkę to bym nią machał 😁 cała impreza nazywała się Sławek Uniatowski i uniwersytet Chopina big band naprawdę polecam świąteczne klimaty bardzo rozrywkowe i luźne spędzenie wieczoru z MUZYKĄ na żywo p.s. Jeżdżą po całej Polsce

• Super 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

miałem okazję widzieć ich na żywo na koncercie w małym klubie , potem była integracja 😁, tylko teraz jest jeden problem Obershlesien się sklonowali i za cholerę nie wiem które jest które? 😉

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
W dniu 15.12.2006 o 22:01, Kleniu napisał:

...jak widać pod nickiem mam zdjęcie Dave'a Gahana. A jak Dave Gahan to nic innego jak DEPECHE MODE !! ...poza tym lubię Queen, Metallica, a z Polskich to Kombii i Lady Pank

Swietne zespoly dodane ale ja bym dodala jeszcze cos nowego - skirllexa i bass astral x igo. Swietne zespoly z ogromnym potencjalem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ostatnio słucham w kółko tych piosenek. Niesamowita Małgorzata i "młode wilki" z piosenką "Wataha". Porcja energii!

Nie mogę odżałować, że przegapiłem ten koncert w Żywcu.

• Super 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja dalej swoje 😉!!!! , 24 lipca 2019 stadion Śląski Chorzów    RAMMSTEIN !!!!!!        bilety od 198 zł. ( będę po raz piąty na ich koncercie 🙃 )

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
dragon

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz