Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Muzyka


Gość bogdan39

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
a ja słucham Rammsteina i Myslovitz.Zajefajne są te zespoły.Ktoś z Was słucha ich moze??

Moja mama ma bzika na punkcie Myslovitz, ja Myslovitz czasami słucham, maja bardzo mądre, życiowe teksty :cool: Najbardziej podoba mi sie Acidland :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mam pytanie do mieszkańców okolic skarżyska ale nie tylko. Wybiera się ktoś na Skarfest 1 września do skarżyska?? Ja zakupiłem już dziś bilecik :grin: Z jednej strony już nie moge sie doczekac a z drugiej to już będzie koniec wakacji i prawie codzienego wędkowania :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
mezo.....jako prekursorów powijaków tego trendu.
Powaznie ?? ehehh Mezak raczej zaczal stosunkowo niedawno , i nie chce sie klucic ale to co on robi to HH niejest. Sam sie do tego przyznal. A jesli chodzi o polski rap to kto uwaza ze jest on tendencyjny i prosty , to proponowalbym posluchac Łony badz O.S.T.R , to jedni z wielu :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesli chodzi o polski rap to kto uwaza ze jest on tendencyjny i prosty , to proponowalbym posluchac Łony badz O.S.T.R

słuchałem ostrego i jakoś nie widzę w tym głębi.... :roll:

dla porównania posłuchaj kazika np. "czarne słońca" lub "prawda" i jeszcze wiele innych....powinnieneś zauważyć różnicę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam coś z polskiego HH wiem że sam na to klnełem ale ten kawałek ostatnio u mnie w aucie leci cały czas i zagania system bosse na max .

100 % nowy projekt, kawałek promujący już jest. jest tam chłopak kajman , robi bity dla 50 centa i ma dobry flow - polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maju, i byłeś na SKARfeście. Ja byłem jak dla mnie super tylko że kolejki duże po jakiś prowiant. Ponad godzine czekania po zapiekanke skończyło sie awarią prądu i musiałem chodzic głodny bo juz mi sie odechciało stac w kolejce poraz kolejny.O ta zapiekanke to mi prawie cały hunter minoł :sad: . Ale i tak dla mnie najlepszy był koncert happysad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie cały czas uplifting, ale ostatnio zagłębiłem się troszkę w bardziej undergroundowe klimaty, tzn. Schranz, którego prekursorem był sam Chris Liebing ;)

A co do ludzi którzy piszą,mówią, że słuchają TECHNO, to tak naprawdę śmieszą mnie strasznie, ponieważ w większości nie słyszeli prawdziwych utworów które należą do gat.Tech.

Wiekszosc z nich slucha Clubb, House, Electro, które ostatnio jest na topie.

Są to tzw. pseudo-fani muzyki elektronicznej.

Acha, od czasu do czasu lubię posłuchać muzyki z gatunku: Reegae,Ragga,Dancehall :)

np.Vavamuffin, Indios Bravos, Maleo Reggae Rockers, Jamal.

Tak na marginesie to MOSHIC jest najlepszy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh u mnie mała przemiana :lol:

Najczęściej słuchałem kazika, dżemu, andrew wk, troche metallicy, ale te starsze utwory, pearl jam, a teraz zaczyna mi sie podobać klasyczna :mrgreen: Serio. Nigdy nie myślałem ze tego da sie sluchać, ale okazuje sie ze da :lol:

Zaczeło sie od tego że ściągnąłem sobie odgłosy natury w mp3 do nauki, pozniej celtycką no i teraz po trochu klasycznej :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.