Skocz do zawartości
tokarex pontony

Cholerzyn


bumtarara

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 months later...
przynęty na klenia   Dragon

tak jak napisał slav łowisko zostało zamknięte, powód-nie zerwana umowa na 2013 r ze względu na brak dojazdu i rozkopanie łowiska...czy ktoś orientuje się co się dzieje z takim łowiskiem kiedy przestaje być dzierżawione? wraca pod jurysdykcję kopalni czy PZW? Będzie można na nim łapać z opłaconą składką pzw (i wedle ogólnych zasad) czy też będzie całkowity zakaz a dostępu będzie broniła ochrona kopalni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na blogu wywiązała się już niezła dyskusja na temat tego łowiska...

http://cholerzyn.blogspot.com/2013/02/zawieszenie-dziaalnosci.html#comment-form

ja też jestem zdania że trzeba jakoś "ratować" ten zbiornik przed kłusownikami i rzekomymi ochroniarzami z kopalni którzy teraz mają tam stać na straży porządku... na tym łowisku jest jeszcze sporo rybek, byłem tam kilkadziesiąt razy przez ostatnie 3 lata i ciężko mi się pogodzić z tym faktem (zamknięcie łowiska). W końcu zbiornik był zarybiany w części dzięki składkom przyjeżdżających tam wędkarzy więc szkoda że teraz to wszystko zostanie "rozkradzione":-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

a wiesz już może czy lody puściły i da się łowić? czy zewolenia dziennie będzie można zakupić na łowisku?

co do szczupaka to nie wiem czy to dobry pomysł bo po pierwsze łowisko jest raczej mało "urozmaicone", duże, głębokie i bez naturalnych przeszkód więc cięzko go będzie tam szukać:-( poza tym może trochę przetrzebić pstrąga który jest główną atrakcją tego łowiska i ze względu na jego ilość szczupaki będą miały pożywienia pod dostatkiem co moze utrudnić jego łowność:-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pstrąg nie zasypia w maju, tym bardziej jak piszesz wyżej nie śpi teraz :) warto zobaczyć na stronie MZW na zasady połowu ryb w Cholerzynie, oraz ceny. Na szczupaka raczej bym się nie nastawiał na cholerzynie, prędzej sandacz, okoń no i pstrąg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macko spokojnie, slav miał na myśli że można "zapolować" na szczupaka w okresie kiedy pstrąg "śpi" czyli w okresie wakacyjnym jak woda jest już nagrzana i pstrąg nie żeruje tak jak na wiosnę czy jesień:-)

osobiście bym wolał żeby nie było tam szczupaka:-) za to pstrągi powżyej 1 kg mile widziane:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
  • 4 years later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.