Skocz do zawartości
tokarex pontony

haczyk.pl - propozycja dla użytkowników.


Rekomendowane odpowiedzi

Za kilka tygodni haczyk.pl kończy 8 lat.

W związku z tym, że popularność portalu i forum stale rośnie a wraz z tym rożnego rodzaju wymagania co do jego obsługi i funkjonowania a w toku obowiązków rodzinnych i zawodowych nie mam już tyle wolnego czasu i zdrowia co kiedyś. Oraz w związku z tym, że najzwyczajniej w świecie chciałbym sobie od czasu do czasu na dłużej odpocząć od komputera bez potrzeby zastanawiania się czy haczyk.pl będzie w tym czasie prawidłowo działać. Oraz chciałbym zrzucić z siebie szereg obowiązków i rzeczy na których średnio się znam a których muszę pilnować w związku z funkcjonowaniem portalu i forum (choćby aspektów technicznych). A do tego wszystkiego nie jestem przekonany czy napewno to wszystko co dotychczas robię jest tym co chciałbym w swoim wolnym czasie robić przez kolejne lata.

Postanowiłem, że era prowadzenia tak dużego projektu metodą domową przechodzi do historii. Stąd w tej chwili konsultuję profesjonalne rozwiązania, które albo ułatwią mi zarządzanie i rozwój haczyk.pl albo haczyk.pl będzie dalej funkcjonował ale niekoniecznie to ja muszę mieć te rzeczy na głowie, podejmować ostateczne decyzje a nawet być jego jedynym czy wogóle właścicielem.

Takich rozwiązań, pomysłów, propozycji, które dostaję (nie będę ukrywał, wśród nich są również komercyjne) kilka jest. Postaram się wybrać dobrą zarówno dla siebie jak i portalu i forum.

Być może dzięki temu portal i forum będą bardziej funkcjonalne, rozbudowane, będą szybciej działać i się rozwijać a całością będzie jedynie zarządzana przez profesjonalną firmę internetową, która się po prostu na tym zna.

Niemniej, jeżeli jest wsród was ktoś - czy to pojedyńcza osoba czy zgrane grono użytkowników, kto miałby swój własny pomysł i projekt na dalsze funkcjonowanie haczyk.pl, jego rozwój a może też na robienie przy okazji pod marką haczyk.pl czegoś dodatkowo i więcej w polskim wędkarstwie niż tylko portal i forum.

Rozważę także taką propozycję odkupienia i przejęcia haczyk.pl

Tylko konkretne propozycje - zapraszam na PW lub proszę pisać na maila haczyk(małpa)haczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon

W związku z propozycjami jakie dostaję. Chcę kilka rzeczy podkreślić i sprecyzować:

Nie interesują mnie anonimowe propozycje.

Dwa - nie wystawię serwisu na aukcjach.

I trzy. Jak nieodpisuję to tak - nie jestem zainteresowany.

A w przypadku niektórych propozycji - zdesperowany :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 1 year later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.