Skocz do zawartości
tokarex pontony

Pstrągi 2012


Gość asasyn78

Rekomendowane odpowiedzi

Gość asasyn78

bede pierwszy :mrgreen:

pierwszy raz nad woda w sezonie i po 2h wędkowania rybka 34cm.mila niespodzianka bo wzięła na odcinku rzeki gdzie nigdy nie miałem kontaktu z ryba.banan mi sie pojawil na twarzy od razu bo sie nie spodziewałem gdyż poszedłem wypróbować przynęty zakupione zima.a i rybka była tłusta,silna i waleczna 2 razy śruba nad powierzchnia wody widok niezapomniany :mrgreen: a sam hol ok 4min bo nie miałem ze sobą podbieraka tym razem.

dwie fotki i rybka wróciła do wody.przynęta krakusek 4,5cm.

47923d268b17bcd4m.jpg

[ Komentarz dodany przez: artech: 27-03-12, 20:09 ]

Błędnie sądziłem, że kolega łowił w okręgu szczecińskim. Mój błąd. Przepraszam. Zdjęcie wraca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Gość asasyn78

a za co panie artech ta blokada fotki?nie wiem jak jest u was w szczecinie ale u mnie w okregu koszalinskim ciagle wymiar potokowca to 30cm :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość asasyn78

nie dziw sie ze bylem podjarany dlatego ze aby zlapac potokowca powyzej trzydziestki na "mojej"rzecce to trzeba miec naprawdę farta.ryb w niej jak na lekarstwo ścieżki wzdłuż brzegu wydeptane jakby wojsko przeszło i wielokrotnie mi sie zdarzalo ze na 7 wypraw nie miałem ani jednego brania.a holowałem go tak długo dlatego ze nie chciałem rybie zrobić krzywdy i jak najdelikatniej ja wyholować na brzeg i odczepić.

a o to ta rzeczka

ecf7a974aa37efc6med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Placek
nie dziw sie ze bylem podjarany dlatego ze aby zlapac potokowca powyzej trzydziestki na "mojej"rzecce to trzeba miec naprawdę farta.ryb w niej jak na lekarstwo ścieżki wzdłuż brzegu wydeptane jakby wojsko przeszło i wielokrotnie mi sie zdarzalo ze na 7 wypraw nie miałem ani jednego brania.a holowałem go tak długo dlatego ze nie chciałem rybie zrobić krzywdy i jak najdelikatniej ja wyholować na brzeg i odczepić.

a o to ta rzeczka

Obrazek

wlasnie holując ją tak długo zrobiłeś jej krzywde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minęły cztery lata od rozpoczęcia przygody z rybami w czerwone kropki. Na początku tylko dla smaku, potem częściej ale z premedytacją i finalnie od kilkunastu miesięcy jestem chory na pstrągi.

Poniżej nowa życiówka, wreszcie z piątką z przodu.

08d3d761f0c97b7dm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie można wrzucić zdjęcia ryby nie wymiarowej wg zapisu regulaminu pkt 8 ? Robienie zdjęć rybie, która nie ma wymiaru jest zabronione? może jeśli zobacze, że uwiesiło się coś małego na haku, powinienem zamknąć oczy. Łapie pstrąga nie ma wymiaru, robie mu zdjęcie i i tak go wypuszczam, więc nie rozumiem tego zapisu. Dzisiaj pierwszy wypad na ryby, pierwsza ryba w tym roku, mały potokowiec, ale pokazać Wam go nie pokaże, chociaż fajnie się uśmiechnął do fotki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

witam wedkuje w Niemczech moj nowy rekord pstraga potokowego to 72 cm 4,30kg :lol:img2576pt.jpg ale to nic ojciec przyjechal na urlop do mnie i dorwal potoka 77cm 5,90kg :shock:img2638c.jpgtylko mam problem sa to trocie jeziorowe czy potoki ?ryby zlowione w doplywie do jeziora??? przynety to wobler i blystka wachadlowa na trocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.