Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak było dziś na rybach??? Kwiecień 2012


pawciobra

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 299
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no dziś mieliśmy zawody w kole. cienko u mnie jeden jazgarz i wzdręga... ale potem na chwile zostałem na na innym stawie i karpik siadł:) 42cm na feederka... niestety zdjęcia nie mam bo pogada paskudna była... śnieg!!! :( w tygodniu następna zasiadka... połamania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie rewelacja . Cztery karpie po 40 - 50 cm i rekord sumowy - 220 cm . I tego Neptuna w Gdańsku to też ja ..........z gruntu na białego . Wszystko już się smaży na patelni . Neptun trochę " trąci " starością - ale też się strawi . Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Placek
U mnie rewelacja . Cztery karpie po 40 - 50 cm i rekord sumowy - 220 cm . I tego Neptuna w Gdańsku to też ja ..........z gruntu na białego . Wszystko już się smaży na patelni . Neptun trochę " trąci " starością - ale też się strawi . Pozdrawiam.
a tak ogolnie w domu wszyscy zdrowi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeważnie drugiego kwietnia , choroba mija z uśmiechem . Szkoda , że Ty nie potrafisz jej złapać . Takie życie :wink: . Pozdrawiam już drugiego kwietnia i szkoda , że wczorajsza już pogoda , nie dopisała aby się wybrać na rybki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początek kwietnia a z połowów nici przez pogodę a nie widać póki co żeby miało się coś poprawić. Jutro niby wszystko by było ok. tylko żeby było cieplej...

Jutro (wschód Słońca - 06:06, zachód Słońca - 19:20):

Temperatura: od -3 °C do 5 °C

Ciśnienie: 1009.1 hPa

Wiatr: 11 km/h

Śnieg: 0 mm

Deszcz: 0.0 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla odmniany ruszyłem dziś na jazie, lekki spin i nad wodę, nie uchroniłem się od brań pstrągów i to całkiem sporych ale udało się wydłubać i cel wyprawy :)

Obrazek

Śliczny Jaziorek jak z obrazka :) Ja wybieram się za kleniem, jaziem w czwartek nad Wisełkę zobaczymy co przyniesie dzień ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mikado90

na lubel. dzisiaj pogoda ładna słoneczko trochę wiatr dokucza, ale popołudniu wybieram się na krótki wypad z paproszkiem;p opowiem jak wrócę. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla odmniany ruszyłem dziś na jazie, lekki spin i nad wodę, nie uchroniłem się od brań pstrągów i to całkiem sporych ale udało się wydłubać i cel wyprawy :)

Obrazek

Dawid, graty. Ja chodziłem od polowy lutego (jak lód zszedł) do końca marca ze spinem i nawet brania, teraz gdzie mieszkam jest okres ochronny i spin stoi w kacie na caale 2 miesiące no prawie do ostatniej soboty maja. teraz wybieram się z feederkiem

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mikado90

Długi na glinianki ;p udało się wyciągnąć jednego szczupłego ok. 42 cm(oczywiście dalej pływa), a okonia nie widać :) no i wypróbowałem przez chwile "nowy" młynek Dragona i normalnie miodzio :D pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.