Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak było dziś na rybach??? Kwiecień 2012


pawciobra

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 299
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam wczoraj ruszyłem na rybki z kolegą , rozstawilismy nad wisełką rano namiot i aż do wieczora na zmiane padał to deszcz to grad z deszczem ale dalismy rade :) sporo brań jak na tą porę roku. ogólnie wpadło kilka płotek i kilka sap i jeden leszczyk 42 cm a jeden około 50 cm się spiął przy brzegu. co mnie zdziwiło też , zazwyczaj na wiosne wędkowałem na 1,5 do 2 metrach gdzie cieplejsza woda i w tym roku nie dawało to efektu pojechałęm na 10 metrow głębinę i połowiłem.... podtrzymuje teze że nie ma reguły :) pozdro

Na jakim odcinku łowisz?

Ja dziś od rana do południa na feedery i nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Nas w kaliskiem też kaplica. Pesymistyczne wieści znad wody, nad którą z kolegą planowaliśmy pierwotnie wyjazd, spowodowały, że uderzyliśmy na zupełnie inne łowisko. Również było nędznie, kolega trafił okonka na BT, a ja wydłubałem malutkiego karpika (47 cm) opadem jiga nr 12/1,5g, Manns 3 cm motor oil.

p4090319.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wczoraj na rybkach ja 3 leszczyki 43,43,45 cm dwie sapy w tym jedna 28 cm i jeden krapik i dwa zerwane brania wszystko z glebi ..kolega lapal na plyciznie i pod wieczor dostal jednego leszczyka 42 cm... zaneta traper rzeka z glina klejem i 250 ml pinek leszcze wziely na pinki a sapy na mady. powoli cos sie rusza ale ryba jeszcze siedzi na glebiie, zlapalem jedna samice 45 cm to kropki na nosie juz byly ale nie bylo widac zeby byla jakas specjalnie gruba od ikry.Kozabeczy wedkuje na odcinku 3 w fordonie..w okolicach mostu poki co nic nie bierze. jestem mile zaskoczony szczerze to jechalem piwko wypic a tu pierwszy raz w kwietniu tak polowilem leszczyki nastepnym razem wezme aparat to wrzuce kilka zdjec jak cos dostane pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W miniony piatek odwiedzilem swoje ulubione jezioro w warminsko-mazurskim. Pogoda dopisywala, lecz wg mnie i mojego kolegi woda byla jeszcze strasznie zimna. Potwierdzilo sie to w braniach. Łowilismy na baty z delikatnymi zestawami. Przez 3 godziny, złowilem tylko 5 plotek, jedna z nich 32 cm, reszta male.Nie zastanawiajac sie, zwinelismy wedki i pojechalismy nad rzeke, tam lowilismy na delikatne feedery. Płotki na rzece dopisywaly, braly az do wieczora, przeneta 2 biale robaki , haczyk 12 przypon 12. Dzis wybieram sie z kolega nad rzeke: lekki spin na klenia. Jak cos "siadzie" to napisze. Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z nad Wisły. Spinning od 9:30 do 13:00 ani dzióbnięcia ;/ woda wzrastała i opadała jak szalona. Później się uspokoiło ale nie wpłynęło to na efekty. Ogólne rozczarowaniem, w tym roku widać że wszystko jest opóźnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaceen wspominales ze łowisz je na chleb z herty?co to jest?:D...powiedz jeszcze jakiego ciezarka uzywasz?gdzie starasz umieścić wyrzuconą przynętę ?czy sprawdzi sie jako przynęta groch z puszki lub kukurydza? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio częściej kupuję chleb w sieci cukierń "HERT" :smile: . Zdarza się też , że w "Chacie Polskiej" i w "Biedronce". Ale z "Biedronki" musi poleżeć ze dwa dni, bo za miękki i szybko spada z haka.

Ciężarki o gramaturze 2-10g, ale częściej te w dolnej gramaturze. Łowię bardziej w strefach przybrzeżnych, a groch i kukurydza też dobre, tylko że nie zawsze w domu są, a chlebek codziennie się kupuje, pzdr :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jestem nowy na portalu wczoraj jezioro Morąg czas od 18 do 20.30 rybka brala jak szalona wyladowalo w siatce 25 plotek i 1 krąp na dwie dwedki gruntuweczki nie moglem dac sobie rady uwarzam za udany wypad :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu zaczyna się coś dziać, łowiliśmy jak zwykle pod Krakowska Wisła, na miejscu byliśmy o godzinie 12:00, pierwsze godziny nie przyniosły rezultatów jeden spięty jaziorek ładny ok 40 cm, i jedno dojście do przynęty, i tak było do godziny 18:00, aż w końcu wyjąłem klenia ok 30cm, mina mi się ucieszyła, kolejne godziny przyniosły zaskakujące efekty przyłów dwóch ładnych leszczyków na małe gumki ;)

1.

zdjcie7u.jpg

2.

zdjcie8e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj chcialem sie pochwalic moimi nowymi rekordami pstraga potokowego z jeziora Ahauser Stausee w Niemczech

img2564na.jpg

52cm 2 kg

img2565r.jpg

64cm 3,20kg

img2576pt.jpg

72cm 4,20kg

img2599uu.jpg

a tutaj sa 64cm i 72cm razem

sory za jakosc zdjecia robilem sam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.