Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak było dziś na rybach??? Kwiecień 2012


pawciobra

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 299
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gratki dla tych co połapali.

Ja dziś zaliczyłem 1 nocny wypad w tym sezonie, temp w nocy 18st :!: . Łowiliśmy od 21 do 2, 2 wędki na grunt, jezioro Rusałka, po 1 u kumpla ładne branie i ląduje leszczyk 44cm, a tak to po jednym braniu niezaciętym. Zaraz po tym wydarzeniu na łowisko wkroczyły 2 potężne dziki. musieliśmy włazić na drzewo :razz: . Czysto statystycznie: 8 bro, 4 gięte, 4 kaszanki i 0,5kg mięsa spożyte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konriz,

Tak jak obiecałem zdaje raport z pierwszego wypadu na noc nad zalew wiślany. Tak więc węgorza nie było ale za to było 18 okoni w przedziale 20-25cm, wzdręga 30cm i leszcz 52cm/2.2kg :) Brania były tak częste, że 150 rosówek poszło nam od 15 do 24 wszystkie :D

dsc0036db.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy wypad nad odrę na spinning i wreszcie efekty ;-)

Jeśli się nie mylę, jest to jaź

Ryba miała 58cm i zaraz wróciła do wody!

[ Komentarz dodany przez: artech: 30-04-12, 19:41 ]

Mylisz się, to boleń nie jaź, a ponieważ boleń znajduje się w okresie ochronnym to zdjęcie jest nie zgodne z regulaminem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano poszedłem nad rzekę łowić na DS na chleb i czerwonego robaka-brania były ale nie mogłem coś zaciąć - potem zaczep i straciłem haczyk i rurkę z ołowiem , poszedłem więc do domu ,rzekę mam obok więc nie brałem torby z gadżetami :mrgreen: po południu upał jak cholera klenie pływają stadami ale udało mi się złowić tylko 4 płotki i krąpia na ciasto :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy wypad nad odrę na spinning i wreszcie efekty ;-)

Jeśli się nie mylę, jest to jaź

Ryba miała 58cm i zaraz wróciła do wody!

http://leder.nazwa.pl/ryby/2.jpg

Obrazek

To jest boleń a zdjęcie brzydkie. Łowiąc na spina i nie wiesz co łowisz...do tego od jutra można ten gatunek łowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy wyjazd nad Odrę zaowocował ,jednym leszczykiem który pływa sobie dalej :) plus kilka brań które spartoliłem :)

Stateczek wygląda znajomo :)

a93cffd5a31d3478m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jak wiemy majówka jest upragnionym czasem dla spinningistów.U mnie leszcz juz poszedł na tarło na wiśle wiięc też robie sobie przerwe ..... i tak ma w tym okresie dość problemów z kłusownikami rozkładającymi siatki i z ludzmi używającymi szarpaka więc chociaż my dajmy mu się spokojnie wytrzeć pozdrawiam i życze sukcesów majowym spiningistą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dzisiejszy wypad popołudniowy nad Wartę w okolicach Kiszewa w godzinach 18.30-21.30

zaowocował oto trzema rybkami :

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

i takie pytanie-ta ryba na górze to kleń?? pytam bo nie jestem pewien

ryba u gory to jaź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.