Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak było dziś na rybach??? Kwiecień 2012


pawciobra

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 299
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dziś spinning Wisła poniżej Krakowa, polowałem na jazie i klenie, lekki zestawik 0,16mm małe woblerki 25mm i kopytka, wyciągnąłem drugiego leszcza w tym sezonie za pletwę grzbietową ehhh. Wisła trącona, wysoka niestety :/

Ale na koniec miałem bardzo ładne pożegnanie prowadzę małe kopytko i nagle jest uderzenie następne jeszcze mocniejsze siedzi coś ładnego i w tym momencie ucięta żyłka, typowe dla szczupłego :)

Pomachał bym jeszcze dłużej ale zaczęło padać i się zmyłem.

Czekamy na słoneczne ciepłe dni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś test nowych woderów, woblerów i kamizelki. Wszystko pięknie tylko brak kontaktu z rybą, woda dość znacznie się podniosła na Dunajcu do tego pogoda nie rozpieszcza. Wiatr deszcz i zimno 6`C. Trzeba poczekać na poprawę pogody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mikado90

Dzisiaj wybrałem się na starorzecze Bugu w Dorohusku(buchta) no i marnie praktycznie zerowo ;p łowiliśmy razem z ojcem na paprochy(3,5cm) no i jedynie ja złowiłem jednego szczupaczka ok 40 cm... było kilka puknięć ale to wszystko niemrawe, chyba trzeba poczekać aż się trochę ociepli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kolegą byliśmy nad naszą rzeką Prosną. Raptem jeden okoń na boczny trok, pozostałe (14 sztuk i malutki szczupak) z leniwego opadu na mikro główkach 12/1-1,5g i twisterze 3 cm. Słabo, ale się chociaż wybroniliśmy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wczesnym rankiem .dwie wedki na grunt z filetami na haczykach,upłynoł jakiś czas i na jednej z wedek piękny odjazd,cięcie i dość spory ciężar z drugiej strony,10 minut cholu i w podbieraku ląduje metrowy sandacz.Radość niesamowita ,pierwszy sandał w tym roku,sandacz ląduje wsiatce ,żucam wedkę spowrotem i dalej siedze i czekam .czekam,czekam i nagle słyszę ,pik,pik,pik,pik,wyrywam się ze snu,kurde co sie dzieje,uświadamiam sobie że to tylko sen, zajebiaszczy sen .dobra podnoś tyłek i do pracy.A tak na poważnie to widzę zę rybki niebardzo skubią ,trzeba iść samemu się przekonać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj dwie godzinki na zalewach jeziora 6sztuk ładnych płoci może było by więcej ale czas nie pozwolił dziś miałem ponownie ruszyć na rybki ale za oknem niestety kijowa pogoda chociaż może coś mnie skusi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna krótka wyprawa nad Dunajcem. Niestety godzinka łowienia nie przyniosła efektu w postaci klenia ale było i tak miło ponieważ pogoda dopisała. Wyszło słońce ustał wiaterek więc dzień zaliczam do udanych. I pytanie do was forumowicze. Jest może ktoś z was kto łowi na Białej Tarnowskiej ?? Mam ochotę się tam wybrać ale kompletnie nie znam tej rzeczki jak coś to czekam na PM można było by się zgadać na wspólne biczowanie wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj i dzisiaj spławikowa przepływanka na Radomce. Ryba brała nieźle, każdego dnia po 30-40szt. W 90% to jazie, reszta okoń i kiełb, trafił się też malutki boleń. Niestety wszystkie rybki do 20cm, ale zabawa i tak była fajna :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wczoraj ruszyłem na rybki z kolegą , rozstawilismy nad wisełką rano namiot i aż do wieczora na zmiane padał to deszcz to grad z deszczem ale dalismy rade :) sporo brań jak na tą porę roku. ogólnie wpadło kilka płotek i kilka sap i jeden leszczyk 42 cm a jeden około 50 cm się spiął przy brzegu. co mnie zdziwiło też , zazwyczaj na wiosne wędkowałem na 1,5 do 2 metrach gdzie cieplejsza woda i w tym roku nie dawało to efektu pojechałęm na 10 metrow głębinę i połowiłem.... podtrzymuje teze że nie ma reguły :) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Placek

ogolnie bylem dzisiaj na pobilskiej gliniance,nawałnica narybku(chyba wzdręgi)nie dalo sie łowić a potencjał jest,zaczepiły sie trzy rekordowe podejrzewam na skale Polski wzdręgi.......4cm 4cm i 5 cm :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na jeziorze w piątek. Delikatny zestaw - spławik, godz. od 7 - 15...ok 13 pojawiły się delikatne brania...weszła jedna płotka 15cm. Łowiłem na robaka białego i czerwonego, chleb, ciasto, kuku...chyba trzeba poczekać na cieplejsze dni...

pozdrawiam i życzę Wam jak i sobie jeszcze trochę cierpliwości w oczekiwaniu na wiosnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.