Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak było dziś na rybach??? Kwiecień 2012


pawciobra

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 299
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wczoraj w środę 11.04.2012r. zaliczyłem trzeci w tym roku wypad na rybki.Łowiłem na blacie na gruncie 2.20m.Zestawem 4 gr. z haczykiem nr.16, 20m. od brzegu.Łowiłem na robaki i pinki zaprawione ochotką.Złowiłem 49 płoci.Płocie małe 20 do 22 cm.,ale zabawa była fajna.Wyładowane ikrą" po czubek nosa". Oczywiście wszystkie wróciły do wody.Łowiłem od 11:00 do 17:00.Załączam fotkę:

http://img195.imageshack.us/img195/3923/zdjcie0141q.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pierwszy raz nad rzeką Biała Tarnowska. Piękna rzeczka która od razu mnie zachwyciła swoją dzikością. Niestety 2 godzinki machania i tylko jedno branie i to mój spóźniony zapłon spowodował brak rybki ale i tak wizyta na plus. Jutro ponownie się tam wybieram tym razem wcześniej niż dziś i na dłużej i troszkę inne miejsce gdzie dostałem wskazówki od miłych miejscowych wędkarzy. Więc z jutrzejszego wypadu zdam relację jutro .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

forelle, gratulacje - piękna ryba.

Ja dziś spontanicznie pojechałem na godzinkę nad moją rzeczkę w miejsce gdzie nigdy nie byłem. Piękny odcinek z bardzo szybko płynącą wodą, z kamieniami na dnie - po za tym, że porozmawiałem z jakimś staruszkiem to złapałem klenia +- 45cm, szkoda tylko, że nie wziąłem telefonu z samochodu i nie zrobiłem mu zdjęcia bo był niesamowicie wybarwiony, ciemna łuska + intensywnie czerwone płetwy.

Oczywiście rzucałem nowo kupionymi woblerami i napewno STORCK, na którego pokusił się kleks, wprowadzi się na stałe do jednego z moich kleniowych pudełek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaceen,

A ja sobie dziś pochodziłem za kleniem również na DS ze skórka od chleba ale ani jednego nie złowiłem tylko same płocie i krąpiki....No ale za to sporo ich nałowiłem jak na 2h wypadu, może ze 20 sztuk ich było :D

dsc0017zz.jpg

dsc0018ag.jpg

dsc0019zl.jpg

Jakieś foteczki małych rybek aby temat nie świecił samymi postami z wiadomościami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawciobra fajnie, że połowiłeś. Jak chcesz bardziej wyselekcjonować rybki ( ja tak robię), to radzę skórę zakładać na hak np. nr 4, wtedy mniej brań, ale klenie i ewentualnie jazie poradzą sobie bez problemu. Chyba, że w "Twojej" wodzie płocie bardzo dominują i obgryzą wszystko przed innymi rybkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu duże klenie zaczeły solidnie bić.W czwartek cztery sztuki z czego dwa naprawde wielkie 58 i 52cm.Do tego jeszcze pstrąg 38cm sie uwiesił.Piątek jeden 48cm. Miejsce Nowa Huta i oczywiście Wisełka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat kolego pagori

"W końcu duże klenie zaczeły solidnie bić.W czwartek cztery sztuki z czego dwa naprawde wielkie 58 i 52cm.Do tego jeszcze pstrąg 38cm sie uwiesił.Piątek jeden 48cm. Miejsce Nowa Huta i oczywiście Wisełka :wink:"

W krakowskiej Wiśle ?!

Koledze chyba się data wpisu pomyliła, dzisiaj nie jest pryma aprylis :lol:

Albo lata 20-30, ale ubiegłego wieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie badz kolego taki do przodu bo cie klenie wyprzedza .. Dla czego niby nie mamy mu wierzyc ?

Ja nie podważam wiarygodności tamtego wpisu, tylko......

pstrągi w krakowskiej Wiśle......hm prędzej bym się spodziewał jakiejś piranii, dorado, czy choćby małego krokodyla.

Wiem że ktoś zaraz napisze, że spłynął z jakiejś pstrągowej wody ale... to nie Troć by miała ochotę do Wisły na żer wpływać.

A klenie, no cóż pozazdrościć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.