Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Haczyk.pl na facebooku


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 months later...
przynęty na klenia   Dragon
  • 1 month later...
Ostatnio zauważyłem bardzo małą aktywność na facebooku, co się dzieje?

Jak zobaczyłem na aukcjach, że za dwadzieścia parę zł można sobie kupić 500 lajków a jeden z serwisów ma ich kilka razy więcej niż zarejestrowanych użytkowników... to zupełnie mi się odechciało tam być aktywnym.

Niemniej fajnie i miło, że na dzień dzisiejszy jest już ponad tysiąc osób, które lubią haczyk.pl na facebooku i cieszę się, że haczyk.pl nie potrzebował do tego aukcji lub innych "czarów marów" :wink:

Pozdro dla wszystkich lajkujących :cool:

Choć ja tego fenomenu nadal nie kumam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Fajnie byłoby zmienić tło w nagłówku naszego haczykowego facebooka. Jeżeli ktoś ma ładne zdjęcie w dobrej jakości i chciałby żeby znalazło się na naszym fanpage, proszę zgłaszać poprzez wklejenie w tym temacie. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek1, te całe facebooki albo nasze klasy itp. zdychają powoli śmiercią naturalną. Owczy pęd ma to do siebie... . A z haczyk.pl jest (może to odrobinę na wyrost :grin: ) jak z google. Chyba nigdy się nie znudzi.

Choć ja tego fenomenu nadal nie kumam

you are not alone... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek1, te całe facebooki albo nasze klasy itp. zdychają powoli śmiercią naturalną.

Podchodzę do tego na spokojnie. Nasza klasa cienko przędzie, ale nic nie wskazuje na śmierć facebooka. Zdziwiłbyś się ilu ludzi śledzi z zapartym tchem, że jedna koleżanka przypaliła zupę a drugiej dziecko zrobiło bałwana :mrgreen: Nasze pokolenie- powiedzmy 30+ tego fenomenu nie czuje, ale czy chcemy czy nie on istnieje.

Dla mnie facebook jest swego rodzaju narzędziem do propagowania haczyk.pl. Po długim zastoju dzięki Robalowi to narzędzie zaczęło żyć. Ja też korzystając z zimowego czasu wrzucam to i owo.

"Przyjaciół" haczyka na facebooku przybywa a każdy wpis ma kilkaset wyświetleń. Wszystko wskazuje więc, że dla wielu sympatyków naszego forum jest to potrzebne.

A jeżeli jest potrzebne, to fajnie byłoby gdyby nieźle wyglądało. Dlatego

Jeżeli ktoś ma ładne zdjęcie w dobrej jakości i chciałby żeby znalazło się na naszym fanpage, proszę zgłaszać poprzez wklejenie w tym temacie. :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 9 months later...

Nasz fanpage na Facebooku ma 1900 czytelników! Dziękujemy i prosimy o dalszą aktywność- udostępnianie, lajkowanie i komentowanie wpisów, które pojawiają się regularnie i kierują do najciekawszych treści na forum i portalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

No i przekroczyliśmy 2000 polubień na Facebooku. :cool:

https://www.facebook.com/haczykpl

Dziękujemy i prosimy o więcej. Polubienie fanpage to dobry sposób dla osób które nie mają dużo czasu na śledzenie forum. Dzięki facebookowi możecie łatwo zauważyć najciekawsze treści z naszych zasobów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Przypominam, że działa nasz fanpage na Facebooku.

https://www.facebook.com/haczykpl

Kto nie śledzi na bieżąco forum, to może to być dla niego dobre narzędzie do zwrócenia uwagi na najciekawsze wieści z nad wody. Zapraszam do polubienia. ;) W stopce forum znajduje się banerek z odpowiednim przyciskiem.B)

Fanpage moderują Robal, Dawid i ja.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.