Skocz do zawartości
przewodnicy wędkarscy     przynęty na okonie
wasyl1968

ogórki małosolne

13 postów w tym temacie

może nie jest to temat wędkarski ale jak jest hyde park to muszę się pochwalić że właśnie nastawiłem po raz trzeci w tym roku duży słój ogórków małosolnych :mrgreen: w czwartek będa najlepsze takie lekko złamane :mrgreen: mniam . z smacznym pozdrowieniem Wasyl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
przynęty na sandacze   Dragpm

Robię systematycznie od czerwca do października i tak co roku. Słój w tym czasie nie stoi pusty, bo jak się kończą od razu kupuję i nastawiam kolejne :) W tym roku zacząłem wcześniej bo już jeden słój jest jedzony. Najbardziej lubię te po 3-4 dniu kiszenia .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

od tamtego czasu wykańczamy już trzeci , tylko u mnie nastawiam w sobotę a niedzielę na wieczór muszę słoik na kłódkę 😉 zamykać bo to moje gamonie wpierniczają jak czipsy co wejście do kuchni to łapa w słoik

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam

Ogóry dobra rzecz ja robię też papryczkę  w  zalewie octowej  palce lizać :P na dłuższą zasiadkę  nad wodą jak ulał . 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

po raz kolejny nastawiony słoik z tą różnicą że tym razem ze świeżym koprem , z racji tego że jestem częstym gościem w kopalni soli w Kłodawie używam soli nie jodowanej według mnie jest różnica a teraz dwa razy p.s. polecam wycieczkę do Kłodawy wrażenie robi sala koncertowa i boisko do kosza oczywiście wszystko w czeluściach ziemi a druga spawa 80 % sprzedawanej soli himalajskiej to sól z kłodawy ( tzw sól różowa) sład chemiczny i wygląd taki sam a dużo tańsza

WP_20170527_14_27_59_Pro.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Już takiego smaka miałem że nie wytrzymałem ( mimo tego że kg. kosztuje 9,5 zł. ) pierwsze tego roku 😀 jutro na wieczór konsumpcja 😀

IMG_20180504_142115.jpg

• Super 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W tym roku szybciej zrobione łogury  , nie za wcześnie będą konsumowane 🤔 kurka robisz smaka 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
15 godzin temu, zajac222 napisał:

W tym roku szybciej zrobione łogury  , nie za wcześnie będą konsumowane 🤔 kurka robisz smaka 

Kurna ale dobre wyszły 😍 chrupiące aromatyczne koperkiem i czosnkiem odpowiednio słone , do śniadania opierniczyliśmy pół słoika 😋 naprawdę jak ktoś lubi to NASTAWIAĆ 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja już pół słoja też zjadłem :) udało mi się kupić po 4,50 zł takie malutkie cienkie . Tak wcześnie chyba jeszcze nie robiłem ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
dragon

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz