Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak dziś było na rybach?? Lipiec 2012r.


Ivan

Rekomendowane odpowiedzi

2.5 h na rybach - wiatr , zimno , wiatr i jeszcze raz wiatr wiec postanowilismy sie zawinac. co tylko biore wolne i jade z szefem na ryby to musi byc taka straszna pogoda? no trudno poki co w tym roku rybki w zawodach ze mna wychodza na spore prowadzenie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 178
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

2.5 h na rybach - wiatr , zimno , wiatr i jeszcze raz wiatr wiec postanowilismy sie zawinac. co tylko biore wolne i jade z szefem na ryby to musi byc taka straszna pogoda? no trudno poki co w tym roku rybki w zawodach ze mna wychodza na spore prowadzenie ;]

To dlatego ze z szefem jezdzisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropos prawdziwych karasi, ostatnio grubiutki 27cm karaś pospolity i niewymiarowy linek. Linokarasie mi w tym roku nie dopisują, choć jest to zwykle mój główny cel. Do końca sezonu jeszcze jakieś półtora miesiąca (sezonu karasiowo linowego), ale do tej pory nie wychodzi. Ogólnie maj był fatalny, w czerwcu ryba już żerowała - ale co z tego skoro euro w telewizorze ... Teraz znów w kratkę, w mojej okolicy na przemian ciepło, burza, zimno, burza, ciepło, burza i tak w kółko. Jedyne pocieszenie, że pojawiają się grzyby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś praktycznie cały dzień spędziłem nad rzeką :mrgreen: Rano na spławik i pszenicę połowiłem ponad 30 płoci i kilka krąpi , wszystko ''patelniaki'' Po obiedzie poszedłem poszukać jakiejś nowej miejscówki , gdyż skosili zielsko i są otwarte tamy,tak że woda goni i jest niski stan :sad: Nic ciekawego nie znalazłem , więc po południu wróciłem na moje sprawdzone miejsce gdzie łowię codziennie :mrgreen: tym razem na DS i połowiłem 15 płoci gruntowych w tym 6szt.30+ i dwa ładne krąpie brania były non-stop,coś dużego poszło mi w zielsko przy brzegu i się zerwało, i nie wiem czy to za sprawą deszczu który przylał,czy może podpasiła rybkom kukurydza którą aby mi nie skwaśniała włożyłem do zamrażarki?! Parę dni nie łowiłem na kukurydzę , z powodu płynącego zielska,nie dało się łowić na DS więc aby kuku nie skwaśniała , zamroziłem ją , przez to zrobiła się miękka :idea: Jutro przetestuję znowu tą kuku.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem sie z ojcem na nocke z piatku na sobote, na rybki. Celem wyprawy byl sandacz z gruntu. Niestety nie udalo sie zlapac mętnookiego mimo tego, ze ja mialem jedno branie i ojciec tak samo. Oprocz gruntowki lowilem na splawik, zlapalem 12 leszczy powyzej 0.5 kg, ale zaden nie przekroczyl kilograma :sad: oprocz tych rybek zlowilem troche drobnego leszcza i ploci. Do domu wzialem 5 leszczy, reszta plywa. Neciłem grubo peczakiem i kuku, oraz odrobina zanety leszczowej z robalami. Leszcze braly glownie na peczak i na peczak z robakami. Mam nadzieje, ze nastepna wyprawa na sandala zaowocuje w przedstawiciela tego gatunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj 4h z lekkim spiningiem i świetna zabawa z okoniami, żaden nie przekroczył 40cm :(, ale było kilka 30+. Ogólnie garbusy były głodne i było ich sporo hehe

Pogoda na przemian słońce, chóry i troszkę deszczyku.... to lubię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów,

z ostatnich wypadów na ryby za wiele nie wyszło. Generalnie najlepszy był przypadkowy wypad na Jezioro w Bytyniu. 1,5 h 9 leszczy (leszczyków) +/- 0,7 kg... nie duże ale zabawa była.

takie pytanie do Bardziej zorientowanych... czy w taką deszczową pogodę warto wybrać się na leszcza na Wartę?? bo tak nie mogę w wolny dzieć w domu usiedzieć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjny poranny spacer nad brzegami rzeki zaowocował dziś dziewięcioma złowionymi kleniami z czego największy tradycyjnie już w ostatnim czasie nie przekroczył 35cm, jednym ładnym okoniem oraz dwoma ślicznymi pstrągami. Na koniec dodam jeszcze że łowiłem wyłącznie na smużaki :lol:

dsc0017ot.jpg&action=rotate

dsc0014sh.jpg&action=rotate

dsc0024iz.jpg&action=rotate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.