Skocz do zawartości
tokarex pontony

Najlepsze miesiące na łowienie z gruntu...


psss19

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie... od jakiego miesiaca i co najwazniejsze DO którego mozna spodziewac sie dobrych brań łowiąc na grunt (chodzi mi głównie o wisłe ale nie tylko...) I czy o tej porze roku brania tez sa intensywne?! Prosze o wypowiedz w tym tematcie POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Witam

Kolego, nie wiem, czy jestes świadom, ale jesteś 1001-szym forumowiczem i w zwiazku z tym musisz koniecznie sie przedstawić. Po tym uzyskasz odpowiedź na swoje pytanie :cool:

Dobra dobra :lol: nie bede sie przedstawiał... jestem z Torunia i zaczynam troche :lol: bardziej na powaznie wedkowac, pozatym jakas nagroda za to ze jestem 1001 osoba by sie przydała :mrgreen: wracajac do tematu: chciałbym sie poprostu dowiedziec kiedy brania przy wedkowaniu na grunt przestaja byc intensywne chodzi mi o miesiac, tak z Waszego doświadczenia

Pozdrawiam jeszcze raz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

w każdym miesiącu coś złowisz rada niewiem tylko czy tam są główki

ale jak są to ;

ciężarek do 25 g najleprzy 20g z krętlikiem czyli przelotowy żucasz w warkocz tak do półowy między główkami żyłke czymasz w palcach będziesz czuł jak szarpie ołów w pewnym momęcie przestanie ustawiasz wędke praktycznie zaraz branie na rasówe czy białe

wszystko polega natym że ołów zaczymuje się blisko warkocza gdzie woda się kręci jest spokojna dużo naturalnego żarcia ryba siedzi.

połamania kija

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.