Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Wisła w Krakowie


Gość Holik

Rekomendowane odpowiedzi

I tak jest "no kill" bo ryb jak na lekarstwo nie ma co kilować,a druga sprawa pomyślał kolego o tych wszystkich seniorach siedzących w zarządach "PZW"odebrał byś im pieniążki na godziwe życie jak byś "PZW" zlikwidował,im to obojętne czy ty zabijesz czy nie bo i tak nie masz czego zabijać,bo tak dbają o wkładanie naszych pieniędzy do wody w postaci narybku,kasa to idzie do kieszonki zresztą szkoda słów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
I tak jest "no kill" bo ryb jak na lekarstwo nie ma co kilować,a druga sprawa pomyślał kolego o tych wszystkich seniorach siedzących w zarządach "PZW"odebrał byś im pieniążki na godziwe życie jak byś "PZW" zlikwidował,im to obojętne czy ty zabijesz czy nie bo i tak nie masz czego zabijać,bo tak dbają o wkładanie naszych pieniędzy do wody w postaci narybku,kasa to idzie do kieszonki zresztą szkoda słów :(

A dlaczego Ty nie jesteś w jednym z tych ZK i bliziutko koryta?Wtedy poznałbyś kto ile "chapie" i nie pisał głupot :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy byli, i poza narzekaniem podjęli nawet inicjatywę, ale ciężko brnąć przed siebie dostając tylko kłody pod nogi, zamiast wsparcia od tych którzy mają jakąś siłę decyzji. Jak to powiedział JKM w polsce mamy dupokracje i niestety, ciężko się z tym nie zgodzić patrząc n to co się dzieje. Niektóre decyzje podejmowane przez ZO są dla mnie kuriozalne...

A wracając do tematu, dzieje się coś na zimowej Wiśle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Dziś ambitny plan - Kleń lub co kol wiek :)

Metoda - przepływanka lub wypuszczanka jak kto woli. Bochenek chleba pod pachę i jazda.

Wycieczka w okolice mostu za Selgrosem w dól w kierunku zielonego rurociągu. Niestety bez efektów. Tak wiec chlebek dziś nie zdał egzaminu.

Jedyna zdobyczą dziś był znaleziony duży 13 cm łamany wobler marki Rapala :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nightwalker, ja pracuje na ul. Ciepłowniczej, czyli Wisłę mam za plecami, widzę ją za biurka :) ale jakoś nigdy nie byłem. Kuzyn tam nieraz na tyczkę łowi z dobrymi wynikami na jesień wyciągnął klenia pod 50 cm.

Ja mam plan w tym roku ( jak zrobi się wiosna ) jeździł głównie na Wisłę za jaziem/kleniem i boleniem :) z przerwami na pstrąga.

Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Myślę, że kleń się ruszy jak zrobi się cieplej a zapowiadają na 1 kwietnia 16 st i słońce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że warto się wybrać jako ze można się miło rozczarować ;) Jeżeli chodzi o mnie to nie znam jeszcze miejsc pewniaków gdzie można je złowić na Wiśle wiem tylko gdzie powinny się znajdować Klenie lub Jaźie. Mam miejsca gdzie złowiłem po sztuce i to wszystko.

Boleń - o tak. Bardzo chce przechytrzyć skurczybyka i pstryknąć z sobie z nim fotkę :) Może w tym sezonie się uda. Woblery samoróbki już czekają :twisted:

Za pstrągiem już chodziłem w tym roku - 2 małe sztuki. Myślę ze jak zrobi się POWAŻNIE ciepło wszystko to ruszy z kopyta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dzieje się coś na Wiśle? Jest sens jechać z lekką gruntówką nad wodę?

Woda stojąca stoi lodem a mnie już skręca, żeby coś połowić :)

Byłem w tym roku już wcześniej trzy razy (okolice wodociągów i Łęg) ale nic się nie działo.

Za to w styczniu, dzień po wykupieniu składek miałek już pierwszą kontrolę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś pierwszy raz w tym sezonie na rybach. Godzinny wypad przed pracą. W okolicach mostu Wandy. Bardziej z nastawieniem na rozruszanie ręki i rozprostowanie żyłki niż na jakiś kontakt z rybą. Woda podniesiona i dosyć trącona. Pełno patyków i konarów płynie. Na stronie IMGW można zobaczyć, że w punkcie pomiarowym Czernichów woda tej nocy podniosła się o 50 cm. Także Wisła musi jeszcze poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.