Skocz do zawartości
tokarex pontony

Wisła w Krakowie


Gość Holik

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Czyli rozumiem, że te dwa jazie złowił pan z feederem spotkany przez Elasta93?:) Trochę to pogmatwane:)

Ja dziś feederek, 1 leszcz + 2 spięte przy samym brzegu, ale za bardzo wędki nie pilnowałem, bo zajmowałem się grillem i grą w kości:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że te dwa jazie złowił pan z feederem spotkany przez Elasta93?:) Trochę to pogmatwane:)

Ja dziś feederek, 1 leszcz + 2 spięte przy samym brzegu, ale za bardzo wędki nie pilnowałem, bo zajmowałem się grillem i grą w kości:)

Generalnie to sie nam chaos zrobił Pan z feederami z tego co mówił ogółem wyjął kilka leszczy i płoci ale niewielkich a Marcin chyba mnie z kimś pomylił :D

Aż tak to sie nie nachodziłem przez te pare godzin żeby zrobić wywiad z wszystkimi nad tym odcinkiem wisły w tych godzinach rozmawiałem raptem z dwoma Panami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem i 1-szego i 3-ciego pod wieczór na Wisełce w okolicach mostu Zwierzynieckiego ze spinem i nawet jednego brania. Ogólnie nie było widać żadnego żerowania rybek, chociaż raz chyba boleń się wynurzył jakieś ze 3 kg na oko. Chyba winna pełnia no i jeszcze trochę woda była mętna, szczególnie w piątek. Następnym razem idę ze spławikówką, bo kolejny dzień bez ryby skończy się depresją :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jak to jest teraz z Wisłą poniżej przewozu.

Jedni łapią zaraz za pierwszym spadem a inni za tablicą trochę dalej od tego spadu.

W zezwoleniu jest 400 m i od maja 200 m.

Ostanio byłem tam rekreacyjnie i zwróciło to moją uwagę.

Tablicy też już tylko część została :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście raz lko widziałem tam PSR na kontroli,za to strażników SSR kilka razy...wśród łowiących poniżej 200m :shock::evil:

Poniżej Przewozu można w zasadzie liczyć na kazdy gatunek. Sam tam jezdze głównie na jazie i klenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ok, tylko tablica po stronie Kujaw jest schowana daleko w krzakach poniżej wysokości tablicy od strony Brzegów. Nie każdy wie, że można rzucać tylko po skosie po linii łączącej te tablice. Jak to jest w rzeczywistości to każdy wie, kto tam był.

Osobiście uważam, że jest zły pomysł i od razu nasuwa skojarzenia, że tablice są tak ustawione, żeby mandaty ściągać (szczególnie z nowych, którzy rzucą sobie gruncik prostopadle do prądu).

Pomysł na rozwiązanie sytuacji to strefy no-kill 50-500m, na progach, który to pomysł już został zgłoszony w kole. Niestety nie wiem jak to się potoczyło, bo narazie cisza. (ponoć wniosek przeszedł).

Można by było łowić od 50m jak w ustawie, najlepiej od maja, ale bez prawa zabierania ryb i wszyscy byliby happy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bluzerku w tym mnie????

A faktycznie kontrole tam bywają. Tylko jak to w życiu bywa - są strażnicy wędkujących nie ma :cry: ale kontrole na Przewozie są i będą!!!! :lol:

Inni "spece". Ciebie to bym nawet nie podejrzewał o takie numery;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisła? Kraków? Brak ryb?.... eeeee mówię Wam, że są. Niestety miejscówek nie podam z wiadomych przyczyn ale od Niepołomic do Skawiny można znaleźć przynajmniej kilka dobrych miejsc w tym takich, że jak chce sobie rybkę zjeść np. w piątek, to jadę i wyciągam.

A powiedz kolego, czy można jeść z Wisły. Nie jestem mięsiarzem i często puszczam ryby ale czasem też lubię coś zjeść. Wszyscy straszą, że trujące te ryby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.