Skocz do zawartości
tokarex pontony

Wisła w Krakowie


Gość Holik

Rekomendowane odpowiedzi

Dadi ja też chyba odpuszcze i poczekam na wyższy stan wody. jeżdziłem ostatnio bardzo często za sumem w lipcu jeszcze coś brało teraz nic praktycznie.. sandacz też nic.. a za kleniem narazie cisza bo wędeczka na gwarancji :grin:

morelowy bardzo też Ci radze odpuścić opad i wybrać się z woblerami nad rzeke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Dziś wypad na wyżej wymienione Dąbie... Metoda - Gruncik. Od 18-20:30... Dwa brania niestety rybka była sprytniejsza. Co do tego co sie dzieje na Dąbiu...

Odcinek bardzo ŻYJE że tak powiem... :wink: Całe te 2.5h było widać ze coś się dzieje na wodzie... Ataki przy brzegu, spławy na środku nurtu... Ogólnie dawno nie widziałam takiego teatru :wink:

Niestety jak to na Dąbiu - dwa zestawy zostały w wodzie :mrgreen: No ale myślę że zahaczę tam nockę w najbliższym czasie. Odcinek jest to trudny ale może warto się tam po "męczyć"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wypad na W3... Tym razem spinning.

Efekt to 2 Okonie - Największy 24 cm, 1 Kleń - 28 cm. Coś dużego się spięło :wink:

Około godziny 20 atak potężnego Sandacza nie wiele większego od mojej dłoni :mrgreen:

Rybki dziś reagowały tylko na jeden rodzaj przynęty..

Najwięcej frajdy dały 2 pod haczone Leszcze w granicach 50 - Dały popalić. Wszystkie ryby bezpiecznie wróciło do wody :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tą akcję dzisiaj przejeżdżając Grunwaldzkim. Myśleliśmy, że topielca poszukują. Na szczęście zagrożenie jest chyba bardzo niewielkie i ichtiofaunie nie zaszkodzi.

Z innej beczki łowi ktoś z Was na łączanach? Mam propozycję od znajomego na sobotę i nie wiem czy można tam połapać na spinning

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj z kolegą feederek na W3 (Przewóz), godny uwagi tylko 1 leszczyk 40+ cm, sporo brań ale nie do zacięcia, sama drobnica. Łowienie utrudniały płynące kępy traw:(

Też prosiłbym kolegów o jakieś info odnośnie Łączan (co?/na co?/gdzie mniej więcej?) - mam zamiar tam zajrzeć w najbliższym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w godzinach 9-16 brat spiningował za bolkiem na przewozie, udało mu się jedynie zaciąć za ogon małą brzankę 34 cm oczywiście wypuszczona, bolki sie pluskały ale nie reagowały na żadną przynęte. Ja natomiast na brzegach 3 ze spławikiem też bez szału 3 krótkie linki, karaś, dwa okonie i kilka płoci karpia nie widać :/ jutro też mamy w planach łączany z rańca jak pojedziemy to zdam relacje wieczorem :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja wyprawa nie doszła do skutku :(

Zebi123, lukasz11, nasz wyjazd miał być z myślą o boleniach więc nie rozumiem waszych haha hihi bo tej ryby jak i 99% które łapiemy NIE ZABIERAMY. Wspominałem nie jedno krotnie że w ciągu sezonu zabiorę do zjedzenia kilka tęczaków 1-2 karpiki i jakiegoś szczupaka, chociaż w tym roku jeszcze nie złapałem żadnego powyżej 60 cm. Jeśli dla was coś takiego to jakaś wielka zbrodnia to radze udzielać się na jakichś forach 100% C&R ... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napisałem posta w żartobliwy sposób :) spokojnie :) na przewozie też idzie ładnie połapać, wszędzie jest ryba tak na prawdę tylko trza czasu dużo żeby ją rozpracować. poznać okresy żerowania, a najważniejsze mieć szczęście i trafić z przynęta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie ale jeśli ktoś nawet w formie żartu insynuuje mi że jeżdżę tam gdzie podobno biorą żeby nałapać do zamrażary to mnie trzęsie :roll: Staram się szukać co raz to nowych miejsc i tyle, bo jak jade któryś tam raz w jedno miejsce to już raczej wiem na co sie nastawiać i co mogę trafić na miejscu. Chodzi chyba o to żeby szukać nowych miejsc i doznań prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.