Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Wisła w Krakowie


Gość Holik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W czwartek jade na ryby na Wisłe koło stopnia wodnego Kościuszko w Krakowie. Dawno tam niełowiłem dlatego niewiem na co moge teraz dobrze zapolować. Ja sie nastawiam na leszcze i sandacze bo jest ich tam zawsze mnóstwo może jakiś sum. Powiedzcie czy dobrze sie nastawiam a jak nie to poradzcie na co innego i podajcie zestawy jakie byśćie zastosowali.porównam ze swoimi.

Z góry dzięks za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
przynęty na klenia   Dragon
Gość Dwie_sety

A może byś tak kolego sam opisał swoje łowiska na Wiśle?. Chętnie przyjadę i chętnie wyłowię ryby które tam są.

Nikt Ci nie zdradzi swoich tajnych miejscówek, sam musisz nad tematem popracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym co napisałeś widze że jesteś napaleńcem na mięso rybie , ja nie mam takich potrzeb - wędkuje dla przyjemności . A jeżeli Ci zrobi to przyjemnośc to przyznam sie że wędkuje poniżej stopnia wodnego dąbie , używam głównie twisterów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dwie_sety

Nie znasz mnie wcale a już wydałeś opinię i zaszeregowałeś do grona mięsiarzy.

Pod egidą tego forum nie zawiązała się krakowska grupa wędkarzy (przynajmniej ja o takiej nie słyszałem) a tak jak napisałem nikt obcemu miejscówek nie pokaże bo będzie miał po miejscówkach.

Tyle co napisałeś to też ci mogę zdradzić że łowię na ostrogach w Kostrzu ale która jest dobra i o jakiej porze roku i dnia to niestety moja tajemnica. Też najczęściej gumami bo tanie i też ci nie powiem jaki kolor długość i gramatura.

Zresztą po ilości uczestników w dyskusji widać że chętnych nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja nie znam Cię i niechciałem zaliczyć cie do grona "mięsiarzy" ale sposób w jakim napisałeś odpowiedz powyżej nasunęła mi taką myśl ............ bardzo możliwe że błędną . Dzisiaj byłem nad wodą i pokazałem początkującemu wędkarzowi (sam nie jestem spec ) gdzie łowić i jak łowić nawet dostał na wymiankę moje dwie sprawdzone przynęty - jutro sobie przyjdzie nad wodę i bedzie miał radość bo rybek sobie połapie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dwie_sety

Ta dyskusja z Tobą to nie jest personalnie do Ciebie to jest raczej reakcja - odpowiedź na poruszony temat

Gdybyś znalazł chwilę czasu na przejrzenie tych dwóch artykułów to myślę że też zrozumiesz moją wypowiedź. Większość wędkarzy niestety nie dorosła do tego by zaprosić ich na ryby na swoje tajne miejsca.

Tajne miejsca...

Jak otwarta księga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum to taki twór gdzie ludzie są anonimowi . Jedni kochaja inni nienawidzą , jedni powiedzą inni ukryją. Musisz trafic do tych którzy chcą Ci pomóc inaczej zaliczysz porażkę. Nie zależy to od Ciebie tylko od sytuacji w danej chwili kiedy trafisz na czyjś dobry humor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dwie_sety

Ponad dwa tysiące użytkowników tego forum na pewno kilkudziesięciu z Krakowa a umówić się nie można.

Napisałem, ze pod egidą tego forum nie zawiązała się żadna krakowska grupa wędkarzy. Jest jednak forum którego krakowscy członkowie się spotykają ba nawet organizują ogólnopolskie spotkania.

Jeżeli kolega pagori chce się z nami spotkać to niech napisze do mnie na priva o jakie forum chodzi a osobiście zaproszę Go na imprezę w dniach 9-11 maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Holik
pod egidą tego forum nie zawiązała się żadna krakowska grupa wędkarzy
A szkoda .... :roll: Może w końcu kiedyś sie uda .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem , wędkuje głównie dokładnie po drugiej stronie wylotu z portu . Dzisiaj jakaś barka "grzebała" tam po dnie , Brania są ale głównie okoni i o dziwo tych większych , wczoraj tradycyjnie lechola trafiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.