Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Feeder Patrol i Crivit- kilka pytań


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam do was kilka pytań.

Wczoraj zakupiłem wędkę Feeder Patrol 300/150 (taki napis widnieje na wędce) ale nigdzie nic nie mogę o niej znaleźć, i boje się że może to być podróbka, albo, źle szukam zobaczcie tak wygląda: i dodatkowo w zestawie dostałem 2 szczytówki.

Druga sprawa to, ze ja łowię zazwyczaj na spławik i dziwi mnie to, że mój tata mając starą chyba z 10-letnią wędkę i lżejszy spławik 1,5g też kupował go razem z wędką czyli ok 10lat temu (ja mam 2.0g) i zarzuca ją znacznie dalej i łatwiej niż ja.

Jaka to może być tego przyczyny?

Zaznaczam że jestem amatorem w łowiectwie i łowie tylko w czasie wolnym ;)

Tutaj zdjęcia tego co mam:

31624586373563533084.jpg

66756945835412072457.jpg

80611761590103942727.jpg

50740814396364883923.jpg

33238448968249378830.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Żadna podróbka :lol: Crivit to 'marka' z lidla o ile coś kojarzę.

Druga sprawa to, ze ja łowię zazwyczaj na spławik i dziwi mnie to, że mój tata mając starą chyba z 10-letnią wędkę i lżejszy spławik 1,5g też kupował go razem z wędką czyli ok 10lat temu (ja mam 2.0g) i zarzuca ją znacznie dalej i łatwiej niż ja.

Jaka to może być tego przyczyny?

Masz bardzo mało żyłki nawiniętej na kołowrotku a to bardzo wyhamowuje długość rzutu, zwłaszcza przy lekkich zestawach, kup odpowiednią żyłkę i nawiń prawie pod krawędź tzn. zostaw tak z 3-4 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem za wędkę 55zł to dobra cena? i jak z wytrzymałością takiej wędki?

Ten kołowrotek kupiłem za 30zł nowy więc sądzę, że było warto, a wydaje się być w miarę dobrej jakości, jak się rozsypie to kupię już coś lepszego ;).

Jeżeli kupię plecionkę to tez będę mógł łowić na małych stawach nie będzie to przeszkodą ani jakimś wielkim utrudnieniem?

Pytam ponieważ, niedługo zamierzam wyrobić sobie kartę rybacką i zamierzam jeździć na większe łowiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem za wędkę 55zł to dobra cena? i jak z wytrzymałością takiej wędki?

Ten kołowrotek kupiłem za 30zł nowy więc sądzę, że było warto, a wydaje się być w miarę dobrej jakości, jak się rozsypie to kupię już coś lepszego .

Na początek super sprzęt :cool: , jakbyś widział od jakich kiji większość , starszych wędkarzy zaczyanała do byś uciekł :mrgreen:

eżeli kupię plecionkę to tez będę mógł łowić na małych stawach nie będzie to przeszkodą ani jakimś wielkim utrudnieniem?

kup zwykłą żyłkę 0,20 mm

Pytam ponieważ, niedługo zamierzam wyrobić sobie kartę rybacką
wędkarską raczej :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.