Skocz do zawartości
tokarex pontony

wisła poniżej zbiornika goczałkowice


chudy_16

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. :)

Zwracam się z uprzejmą prośbą a mianowicie mam takie pytanie mianowicie chodzi mi o rzekę wisłe poniżej zbiornika goczałkowice czy mozna wędkować zaraz za tamą goczałkowicka czy też odcinek znajdujący się gdzieś jakies 1 km poniżej zbiornika jest łowiskiem specjalnym. Jesli ktos tam łowi jakie metody poleca ?? Aha jeszcze jedno czy spotkał się ktos tam z węgorzami. Z góry dzięki za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
czy mozna wędkować zaraz za tamą goczałkowicka

Zaraz za- nie od słupa wbitego we wodzie i w dół. Tu masz linka z telefonami:

http://www.gpw.katowice.pl/load.php?PageID=1202000

Zadzwoń i dopytaj o szczegóły.

czy też odcinek znajdujący się gdzieś jakies 1 km poniżej zbiornika jest łowiskiem specjalnym.

Odcinek od upustów do kładki w Zabrzegu należy do Przedsiębiorstwa wodociągów. Możesz więc łowić na kartę z "zapory". Powyżej zbiornika możesz łowić do mostu w Strumieniu.

Jesli ktos tam łowi jakie metody poleca ?? Aha jeszcze jedno czy spotkał się ktos tam z węgorzami. Z góry dzięki za odpowiedz.

Spinning, przepływanka, grunt. Węgorze się zdarzają, pamiętaj o zakazie połowu na przynęty rybne. Zostają więc głównie rosówki. :wink: W nocy można łowić tylko w weekendy od czerwca do końca września. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...
  • 2 weeks later...
Czy ten odcinek Wisły który zaznaczyłem na tym zdjęciu http://img718.imageshack.us/i/beztytuuboc.png/

należy do pzw Katowice??

Od mostu drogowego w Strumieniu do jeziora Goczałkowickiego potrzebne zezwolenie na zbiornik Goczałkowice, od mostu w górę rzeki potrzebne zezwolenie na odcinek komercyjny Mała Wisła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc możę ktoś pomoże ponieważ w wykazie PZW Katowice pisze mi coś takiego:

-rzeka. WISŁA z dopływami nie wymienionymi w wykazie , położenie od jazu w km 35+888 poniżej zb. Goczałkowice do ujścia rz. Przemszy...jakby ktoś mógł to może mi to pokazać na mapce.Z góry dzięki;)

Chyba ze chodzi o ten odcinek http://img691.imageshack.us/i/beztytuudzp.png/ :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
witam

fish007- przejrzyj temat- Łowiska komercyjne-śląskie tam znajdziesz odpowiedź na temat Wisły poniżej zapory.

A co ma ogólnodostepny odcinek o który pytałem ponizej Goczałkowic z łowiskami komercyjnymi ??? Nie o to pytałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę 19 .06 byłem z kolegą na Wiśle.Woda kawa z mlekiem.Udało Nam się złowic szczupak 52 cm,okoń 25 cm i 40-stak szczupak który na szczęście sam się wypiął przy brzegu.Poza tym martwe sandacze na brzegu,kolega widział takiego ok.80 cm.Szkoda ryby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Na ,,Zębach"-łowią drapieżnika wędkarze też, ale jak byłem w zeszłym tygodniu-dwa razy do południa łowili na agregat z łódki pracownicy zapory.Wyciągali jakieś ryby na łódkę ,nie wiem jakie ale coś napewno.

A normalnie na miejscówce to wziął węgorz i leszcz -duży ponad 50 cm.Wędkarzy dużo,jak na dzień w tygodniu.

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam chciałbym odswierzyć temat ,mianowicie mam takie pytanie jak dojechać od strony katowic na odcinek wisly poniżej zbiornika goczlkowickiego który nie jest objęty dodatkowymi oplatami,i gdzie on się zaczyna a gdzie konczy jest to lowisko bodajrze 030,chodzi mi o dojazd na początek tego odcinka żeby pojść sobie w dół rzeki ze spinnem.

chodzi a tą wodę

http://www.youtube.com/watch?v=9AzmZAJOp4g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.