Skocz do zawartości
tokarex pontony

barcley skeletor pro 2,7 m


nishima

Rekomendowane odpowiedzi

Specyfikacja techniczna:

producent: barcley

model: skeletor pro

długość: 270 cm

cw.: 25-70 g (ale bez problemu daje sobie rade z przynętami do 100g)

ilość sekcji: 2

długość transportowa: 1,40 m

Sprzęt posiadam od i jak często używam:

Wędka w moim posiadaniu od 2 dni, łowię 2 razy w tygodniu (weekend)

Ryby, które nim łowię oraz dzięki niemu, moje największe sukcesy:

Czerniaki, dorsze, plamiaki i inne przybrzeżne morskie ryby. mój sukces od 2ch dni na tej wędce to 12 kg czarniak który bez problemu został wyholowany, czuć było jeszcze zapas mocy. Oceniam że max. 20kg rybę można wyholować tym wędziskiem.

Podoba mi się w nim to, że... czyli + :

Lekki, poręczny, dobrze wywarzony - układa się w ręce ze średniej jak i dużej wielkości kołowrotkiem.Dość sztywny i bardzo dobrze pracujący z przynętą typu blacha lub guma od 40 g do 100 g. Na lżejsze przynęty wydaje mi się że za sztywny kij. Bardzo dobrze radzi sobie w nadbrzeżnym łowieniu na grunt.

Nie podoba mi się w nim to, że... czyli - :

Trochę za małe końcowe przelotki (patrząc od dolnika). Przy zarzucaniu czuć że zestaw chciał by polecieć dalej, ale impet wytracany jest właśnie na tych przelotkach, złaszcza przy kołowrotku ze zwiększoną średnicą szpuli. Mocowanie kołowrotka, przy dużej rybie ok 10 kg luzuje się i czuć duży dyskomfort.

Od momentu posiadania działa bez zarzutu:

TAK

Sprzęt był dawany do naprawy:

NIE (i mam nadzieję że to się nie zmieni)

Gdybym teraz miał kupować inny sprzęt, wybrałbym inny model:

Nie, już w tym roku wykończyłem 5 wędzisk znanych marek. A ten radzi sobie o niebo lepiej.

Koszt sprzętu:

Na alledrogo nie znalazłem aukcji ale na e-bay ceny wąchają się od 500-750 zł.

Używam w komplecie z:

cormoran FBI-4Pi, plecionką do 20kg, Już nie długo dotrze do mnie z Tajlandii (w eu jeszcze nie dostępny) Okuma salina II 5000 to będę mógł więcej powiedzieć, bo na razie ogranicza ten zestaw kołowrotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.