Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Wyniki Etapu "Lato 2012"


Unises

Rekomendowane odpowiedzi

W etapie "Lato" Konkursu fotograficznego 4 Pory Roku , wzięło udział 8 uczestników, którzy łącznie zgłosili 16 fotografii.

Każdy z członków forum przez 30 dni mógł oddać swój głos na maksymalnie 3 anonimowe fotografie, do głosowania przystąpiło 34 członków , którzy oddali łącznie 83 głosy.

Poniżej zamieściłem tabele wyników, można w niej sprawdzić jak rozkładały się głosy na Uczestników Konkursu, oraz na poszczególne fotografie.

Uczestnik konkursu Suma zdobytych punktów fot1/pkt. fot2/pkt. fot3/pkt.
Robek 25 1/12 6/5 11/8
abra1711 14 8/2 13/2 15/10
zdrapek 12 10/3 12/3 14/6
Salmiak 9 7/9
jaceen 7 3/4 9/3
matador95 6 5/4 16/2
Warcianin5 6 4/6
trini 4 2/4

W czołówce tego etapu znaleźli się Robek, abra1711 i zdrapek, skład czołówki, specjalnie mnie nie dziwi :mrgreen: , natomiast dziwi mnie fakt ,że wielu uczestników, którzy mieli możliwość nadesłania 3 swoich fotografii, nadesłali jedną bądź dwie, tym samym zmniejszając swoje szanse na zdobycie większej ilość głosów.

Jak widać koledzy z czołówki poza niewątpliwymi walorami swoich prac właśnie też w ten sposób, wypracowali swoją pozycje. :idea:

Ciesząca się najwyższym uznaniem glosujących w etapie "Lato" jest fotografia autorstwa kolegi Robka 8-)

lato001.jpg

Zwycięscy zazdroszczę umiejętności, uczestnikom gratuluje oraz dziękuję wszystkim, którzy głosowali w tym etapie. 8-)

Klasyfikacja generalna po dwóch etapach wygląda następująco

Uczestnik Konkursu Suma punktów Wiosna Lato Jesień Zima
Robek 49 24 25
zdrapek 47 35 12
jaceen 18 11 7
abra1711 14 0 14
edmund 11 11 0
Salmiak 9 0 9
marclew 7 7 0
matador95 6 0 6
Warcianin5 6 0 6
trini 4 0 4

W czołówce zacięta walka, jednak myślę, że wszystko jeszcze się może zdarzyć, przed nami Jesień i Zima :idea: .

Raz jeszcze zapraszam do uczestnictwa każdego kto chce zaprezentować swoje fotografie, poddać je niezależnej ocenie członków naszego forum, czy też po rywalizować z innymi uczestnikami konkursu o tytuł Najlepszego Fotografa Krajobrazów Wędkarskich 2012 portalu haczyk.pl 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Zostaje pogratulować zwycięzcy, Gratulacje Robek.

Podziękować wszystkim uczestnikom za rywalizacje oraz głosującym za oddane głosy Dzięki.

Od siebie dodam że zdjęcie które zajęło 2 miejsce zostało wykonane z ręki bez żadnego dodatkowego sprzętu, kompaktem z niskiej półki który jest wart niecałe 200zł i nie zostało podane żadnym specjalnym obróbką.

Świadczy to o tym że aby wziąć udział w konkursie i mieć jakieś szanse nie trzeba profesjonalnych lustrzanek aparatów z opcją HDR statywów i umiejętności grafika komputerowego.

Pewnie w większości macie lepsze aparaty od tego co robiłem zdjęcia więc proponuje chwycić je w dłoń i nad wodę porobić parę fotek i wystawić do konkursu Pogoda ma być jeszcze sprzyjająca do fotografowania a etap jasień otwarty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.