Skocz do zawartości
tokarex pontony

Karpie


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 317
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Daniel1996 czy ci nie żal....

Jesteś jeszcze młody, jak podrośniesz a będziesz coś większego chciał złapać niż 7kg będziesz wtedy zastanawiał się gdzie podziały się duże karpie wtedy zerknij na swoje zdjęcia i będziesz już wszystko wiedział.

Powiedz mi tylko kto tyle kilo ryby u Ciebie zjadł??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miro1956, akurat aż takim Sherlokiem to nie jestem :razz: Chodziło mi raczej o to że na 2 zdjęciu po prostu ryby są martwe ("wytrzeszcz" oczu, nienaturalnie wyrwana łuska na grzbiecie największego, ładniutko "przysuszone" itp). Ale ja już się nie wypowiadam bo to nie temat na takie rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieno widze że nie można wrzucić już nic na forum bo najazd ciężki. karp łuskowy wypuszczony. :shock: poniżej 4 dalem jednemu bratu 4,5 drugiemu a 7 sobie i rodzicą. to szczerze powiedziawszy po co opłacałem karte.? żebym nawet nie mógł wziąść sobie karpia.? ludzie ogarnijcie co piszecie. wszystkie karpie wypuszczam.! od czasu do czasu biore jakiegoś do jedzenia.! ;] ktoś napisał czy to moje nogi. mam wrzucić zdjęcia jak widać mi twarz.? bo posiadam takie lecz nie chcialem wrzucać dużo zddjęć. a do kolegi pytającego czy śmierdziało mięso. nie bardzo dobre. :) i na następny raz przemyśle czy wrzucać zdjęcia. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak. łowie od 3 lat łapałem wielkie ryby największa amur 15 karp 13,5 i puszczałem. wszystkie ryby powyżej 5 wypuszczam teraz mi sie zdażyło wziąść tego 7,5. razem z tatą łapiemy karpie i ZAWSZE puszczamy. ale nie mam sie co tłumaczyć. :P Winny Sie Tłumaczy. :)

i skończmy temat. Obiecuje poprawe. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mam nic do wędkarza który zabiera ryby.

Ale fakt szkoda zabijac karpia który ma powyżej 5kg.

Nie mam nic przeciwko gdy ktoś niesie siatkę ryb. Jego wybór czy uznaje zasadę C&R czy też nie.

Ja osobiście nie wstawił bym zdjęcie na którym widac zabitego karpia, jest to nawet nie zgodne z regulaminem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.