Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dorsze Władek/Bornholm


Popiel

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam ludzi chętnych na jednodniowy wypad na dorsza z Władysławowa lub dwudniowy na Bornholm z Kołobrzegu. Szacowałem cenę takiego wyjazdu w wypadku jeżeli uda się zebrać grupę ludzi z okolic Głogów/Lubin/Polkowice (ewentualnie jeżeli ktoś ma dobry transport to zapraszam z dalszych miejscowości), łącznie wychodzi ona około 360 zł za Władka oraz 800 za Bornholm. Chciałbym zebrać fajna grupę, która byłaby zainteresowana większą ilością wyjazdów na ryby, może kiedyś nawet nad rzekę Ebro w Hiszpanii. Aktualnie termin dowolny najlepiej jednak aby była to sobota/niedziela. Kontakt pod numerem - 502489815.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon

Z internetu, najtańszy rejs w okolice Bornholmu (2 dni) znalazłem za 550 zł z zawarta licencją duńską( 2 x 25 zł) do tego busik z Głogowa to też nie jest kwestia 50 zł na osobę. Co do Władka to rejs 160 zł (bez faktury). Obdzwoniłem koło 12 kutrów w poszukiwaniu wolnego na termin 17.11.12r. ale udało się zorganizować wyprawę. Lepszej ceny nie znalazłem więc znowu nie wiem jak udało Ci się zamknąć w ok 200 zł. Jeżeli posiadasz kontakt do tańszych armatorów to chętnie skorzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprawa na koniec listopada doszła do skutku, pogoda dopisała, rybka w miarę. Ogólnie ludzie zadowoleni.

wladek3.jpg

wladek2u.jpg

Kolejna wyprawa zaplanowana na termin 07-08.12 odbędzie się na 90% ( oczywiście wszystko zależy od pogody) 8 osób pewnych już jest więc pozytywnie.

Kontakt pod numerem: 502489815

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego z kąd ty takie ceny wziołeś ja jestem ze slaska i do władka na 8smio gdz połów wychodzi mi w granicach 200 a na borcholm za 3 dni w zeszłym roku płaciłem 450

ja bylem w sierpniu z wladka rejs plus wyp. wedki bodajze 180pln moze teraz maja wieksze ceny dizel poszedl w gore czy cos ;-)

pozdrawiam

ps zeby nie bylo kryptoreklamy moge podac namiary na prv rejs udany, wszyscy zadowoleni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę ludzi bulwersują ceny, dzisiaj prowadziłem rozmowę telefoniczną z Panem który chciał z nami jechać. Usłyszałem o wyprawie za 260 zł (+dojazd)na dwa dni z Ustki. Zadzwoniłem do wspomnianej jednostki przedstawiając się jako posiadacz sporej grupy wędkarzy(miałem nadzieje na jakaś zniżkę) otrzymałem ceny: 10h rejs 170 zł/os, natomiast dłuższe wypady 280 - 300 zł za dobę od osoby. Czyli nasz Bornholm(weekend), który organizuje w styczniu kosztuje u nich 600 zł za osobę + 50 zł licencja Duńska więc ponawiam prośbę: jeżeli macie namiary na tańszych armatorów to proszę o informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.