Skocz do zawartości
tokarex pontony

Przeczyce


krisis

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 954
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

szczupak79 ciekawe skad masz takie bzdurne info, po pierwsze siedzialem na przeczycach z dwoma kumplami od srody godz 14 do dzis do godz 13, w tym dwie nocki na sandacza z gruntu, przy wczesniejszym neceniu, nawet jednego brania!! za dnia jedynie "szkieletory"

aaa nie przepraszam, jeden linek sie trafil, chyba był ślepy bo wzioł na białego

po drugie po rozmowach z wędkarzami juz od dłuższego czasu nic się nie dzieje

byłem też pod tamą i też chłopaki na pusto siedzą, sporadycznie coś z wywózki sie trafi

rozmawiałem też z chłopakami którzy wczoraj od rana do poludnia próbowali coś z łodzi pocioągnąć i zjechali bez podbicia.

po trzecie rozmawialismy też ze strażnikami, i twierdzą że sandacz nie bierze

więc nie wprowadzaj ludzi w błąd!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie też pytanie było normalne, co innego jak by spytał na tym forum czy jest już czas na kopulację koników polnych, jak masz szczupak79 bzdurnie odpisywać, to lepiej zamilcz .... potwierdzam że sandacz słabo lwspółpracuje z wędkarzem, znajomi byli na nocy od małej tamy, 6 zestawów wywiezionych na sandała, na żadnym ani brania ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczupak79 bardzo dobra odp.Zrozumcie ludziska,że jak ryba jest na braniu,czy ktoś ma swoje miejscówki,to nikt tego nie powie.Forum to tylko dyskusja,a prawda wychodzi jak sam jesteś nad wodą jedz i sprawdz,a nie pytania czy bierze jak tak się prawdy nie dowiesz !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nocka i zero

Dzień , od 3.30 do 18.00 na wodzie. Reno Killery, Predatory , goguty ( z jedną kotwicą dla dociekliwych ), obrotówki i zero brań.

Jedynie szwagrowi podszedł mały (55cm) szczupaczek , który zresztą sobie pływa dalej .

tak mieli wszyscy co byli na wodzie, z brzegu podobnie.

Zero brań, zero ryby , nawet nie puknie , nie trąci przynęty, jakby rzucać w studnię .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szczupak i Piniu, nauczcie się czytać tekst ze zrozumieniem.

Czy ja zapytałem czy ryba jest na braniu albo prosiłem aby zdradzać miejscówki??

Chodziło o wypowiedzi typu kolegi staszka, bo chyba o to chodzi w tym forum...

Jeśli masz głupio odpisywać to tak jak napisali poprzednicy - zamilcz, bo wprowadzasz ludzi w błąd!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blacky24 o co masz pretensje,o jakie wprowadzanie ludzi w błąd ? Szczupak ci napisał,że biorą sandacze,toś pojechał przesiedziałeś i o kiju przyjechaleś i teraz masz pretensję,że cię w błąd wprowadzili,a miały brać.A druga sprawa masz taką taktykę,że jak ty nie złapiesz to nikt poza tobą tez nie złapie chodzi mi o twój cytat"że skąd masz takie bzdurne informację siedziałem 3 dni ......, może kolega szczupak ma swoje miejscówki i targa sandacze i myślisz,że ci powie jak i inni dlatego twoje pytanie jest głupie "czy coś się ruszyło na przeczycach" czy na innej wodzie nikt ci tego nie powie !!! ryby się ostatnio nie łapią,ale za to co poniektórzy wędkarze zaczynają się łapać na bzdurne posty.Dziś koleś w rybaczówce na Dziećkowicach gadał z innym,że zwożą Sandacze ale z nocy,a przez dzień nic i co uwierzysz w to,tylko ty i twoi poprzednicy nie biercię tego do serca bo pojedziesz i o kiju wrócisz to mi napiszesz -zamilcz ,bo wprowadzasz ludzi w błąd !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopie, jeszcze raz napisze czytaj, ze zrozumieniem!!

spójrz na godzinę o której pisał szczupak, a pózniej co ja napisałem, tzn od ktorej siedziałem na wodzie

ale ok, wytłumaczę Ci, chodzi o post kolegi ruhh, i innych ludzi którzy tam pisali, skumałeś już?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam ze zrozumieniem,tylko ja jestem zdania,że ryby przed kompem nie złapię i nikt mi na pewno tu nie doradzi gdzie mam po nią iść.Ja blacky24 kumam doskonale tylko,ty nie możesz jeszcze zakumać,że tu się i tak prawdy nie dowiesz i nikt ci prawdy nie napisze o tym czy się coś rusza czy nie,sam pomyśl logicznie jak byś połapał i miał wyniki był byś tak wylewny ????? daje głowę,że nie.Ja ci mogę tylko tyle podpowiedzieć,to co tu piszą to bier wszystko na odwrót,a będziesz miał wyniki,opisujecie popularne duże zbiorniki,a sadzawki omijacie dlaczego,dlatego,że tam gdzie są wyniki to jest cisza :) a ja jutro się skocze na jedna z moich sadzawek która mnie jeszcze do tej pory nie zawiodła :) Połamania kija :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ja jestem zdania,że ryby przed kompem nie złapię i nikt mi na pewno tu nie doradzi gdzie mam po nią iść.)

kurna nie wytrzymałem i muszę napisać ... chłopino, nikt przed kompem nie oczekuje abyś napisał pod jakim konarem brał sandacz i ile centymetrów miała płotka na którą złapałeś sandacza, tylko ogólnie o zbiornikach czy coś się dzieje !! jeszcze raz napiszę że po to jest to forum i ta zakładka o zbiornikach aby pisać czy coś się dzieje na danych wodach (czy bierze ryba), jak będę chciał aby mi ktoś doradził jaki kupić kręcioł to będę szukał w innej zakładce, a jak będę chciał się dowiedzieć jaka jest maść na hemoroidy to będę szukał w innym forum, nikt tu nie oczekuje abyś pisał od której strony nabijasz pinę na hak ..... tylko co się dzieje na wodzie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie wędkarstwo to ma być relaks i wypoczynek na łonie przyrody a ryba to jest produkt uboczny, to jest wędkarstwo amatorskie więcej życzliwości a na przeczycach bierze dobrze z wieczora i rano leszczyk połamania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ja coś wtrącę. Wiele osób nie łowi kiedy inni łowią i na odwrót....

Jeżeli ryba nie bierze w tym miejscu, przenoszę się w inne. Opracowałem sposób łowienia i tego się trzymam. Dzięki temu cały rok mam efekty kiedy inni ich nie mają czy też mają. Zdarzają się dni kiedy nic nie łowię...ale to są sporadyczne dni...

Rada dla wszystkich którzy łowią...nie chwalić się i nic nie mówić. Zresztą kiedy czegoś się sam nauczysz lepiej smakuje złowienie ryby :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rada dla wszystkich którzy łowią...nie chwalić się i nic nie mówić. Zresztą kiedy czegoś się sam nauczysz lepiej smakuje złowienie ryby

Ech masz rację , tym bardziej sobie cenię to że wczoraj już mnie lekko nakierowałeś na swoją miejscóweczkę ( masz u mnie duuuuużego browarka :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczór, nocka i rano na Przeczycach i 0 .

Woda przypomina bagno, gruba warstwa glonów i dosłownie setki padniętych leszczy z tasiemcem pływających brzuchem do góry w tym "żurku"

Jak coś się nie stanie to będzie tam wręcz epidemia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakies zdjecia z tej wody moge prosic ;( 9 lipca chce sie tam wybrac pod namiot na trzy dni... ale skoro jest tam takie bagno to to nie bardzo mnie to buduje zeby tam pojechac, w zeszlym roku juz byly glony ale jakos dalo rade dzis tez znajomi mowili mi ze smrod nie do zniesienia z tych padnietych ryb to prawda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.