Skocz do zawartości
przewodnicy wędkarscy     przynęty na sandacze
krisis

Przeczyce

951 postów w tym temacie

przynęty na sandacze   Dragpm

witam chciałbym jechac polowic z łodki ? jest tam gdzies wypozyczalnia z ktorej rybaczowki mozna jak co wypozyczyc ? kaj łowic ...... :cool: dajcie no jaki namiar....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla ścisłości - z Twojej perspektywy Siewierz też jest za granicą.

Podałem Ci link na sosnowiecka rybaczowke która znajduje się nad samym zb. Przeczyce i w ktorej mozesz wypozyczyc lodz. Nad zbiornikiem jest tez bytomska rybaczowka-wypozyczalnia lodzi,skorzystaj jeśli problemem jest dla Ciebie pływanie na sosnowieckich.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Byłem dzisiaj pierwszy raz w Przeczycach i niestety duże rozczarowanie. Bardzo mało wody w zbiorniku, a przy brzegu sporo roślin więc łowienie z brzegu mocno utrudnione. Ja pojechałem na spinning, lecz zrobiło się burzowo i zaledwie parę razy rzuciłem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

bylem wczoraj od strony Tuliszowa , na lodizach duzo siedzi , znowu z brzegu wiekszosc na sandala , w nocy gosc wyciagnal 65 cm Karp od czasu do czasu komus wezmie , a tak same płotki ale dość ładne powyzej 30 cm i jazie nawet z wymiarem. Ogólnie warto sie przejechac , fajne brania . Stan wody mocno zanizony ale woda wuyglada nawet całkiem dobrze w porownaniu z tym co bylo 2 miechy temu. pozdrawiam... pisac pw jak ktos chce jakies info. , jestem bardzo czesto na tym zbiorniku .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzisiejszy wypad na Przeczyce znow na zero, plywalem ze spiningiem od 8-14, tylko jedno delikatne uderzenie w opadzie, sandacz dalej nie zeruje, pytalem innych na lodzi i tez bez brania, z tego co widzialem gruntowcy tez nic nie łapali. Plywalem o kolicach duzej tamy. Ktos wie kiedy zacznie sandacz zerowac?? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz