Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Przeczyce


krisis

Rekomendowane odpowiedzi

jeżdze na przeczyce mniej wiecej od czerwca, najpierw celem była biała ryba ale bez wiekszych efektów, kilka leszczy, dwa wegorze, ale nic nadzwyczajnego, od wrzesnia przerzucilem sie na sandacza, i musze przeznac ze przeczyce sa bardzo dobrym lowiskiem jesli chodzi o ta rybe, oczywiscie zdarzały sie puste nocki, ale kilka ładnych sandałków padło, najmniejszy 51cm a najwiekszy 66cm, zawsze wędkuje z gruntu na zywca lub martwa rybke, polecam to łowisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 954
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Można tam dojechać autem :?:

Kiedyś był zakaz wjazdu i mandaty się sypały często :?:

Ja pod napięcie dawałem na nogach :evil: auto na rybaczówce zostawiałem i spacerek :mrgreen:

A od trasy z tego co pamiętam również był zakaz wjazdu.

PS w niedziele wieczorem widziałem wasze latarki chyba były 2 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autem można dojechac, troche dziury i trzeba uważać, co do tego czy sie czepiają to napewno ale zawsze kazali odstawic auto troche dalej od wody, we wtorek rano była kontrol i nie robili problemów. ja zawsze dojeżdzam od trasy.

masz racje, byłem z kumplem, Ty chyba siedziałeś koło topoli??

ps. właśnie smaże złapanego sandacza :):) mniam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

witam pierwszy raz piszę chciałbym się dowiedzieć czy można na przeczycach zwodować łudkę (mam nie dużą )od strony mierzęcic przy wale pare lat temu byłem tam z rodzinką jest tam zatoka pomosty była plaża bodajże czy można tam wjechać i parkować i czy czepiają o kapoki na łudkach to będzie mój pierwszy sezon na łudce byłbym wdzięczny za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łódki można wodować, Ja zawsze woduje z terenów kempingowych płace parę zł za wjazd ale mam spokój o samochód i przyczepę pod łodziową. Jeśli będziesz to robił z terenów ogólne dostępnych to przy odrobinie pecha doczepią się o niszczenie zieleni i dostaniesz 20zł do zapłaty a przy większym pechu nawet 400 :sad:

A jeśli chodzi o kapoki to raz się czepią a raz nie, generalnie powinieneś mieć kapoki i jakieś naczynie do wybierania wody z łódki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za pomoc ja mam łódkę 2.60 na 1.20 i worze ją na dachu póki co mam takową ale teraz jesienią zakupiłem łódkę silnik elektryczny akumulator żelowy kotwice itd. teraz chcę kupić echo lowrance x-125 to trochę kosztuje może w późniejszym czasie kupię coś większego no ale przynajmniej samochód będzie w takim miejscu stosunkowo bezpieczny jak byś mógł podesłać mapkę z wyrysowaną trasą jak tam dojechać ja będę przyjeżdżać od strony Mierzęcic byłbym ci bardzo wdzięczny za fatygę mój adres meilowy norimk@wp.pl jeszcze raz dzięki i pozdrawiam wszystkich forumowiczów może się kiedy spotkamy nad wodą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam Przeczyce od strony Boguchwałowic- polecam rok 2008 był udany pare szczupaków sandacz jednym słowem nie nudziłem się. 2009 też będzie udany bo będę tam jeżdził jak stopnieje lód i zacznie się sezon na sandacze i szczupaki pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

też tam bywam tylko od drugiej strony jest zatoczka jak sie jedzie w strone sosnowca trzeba skrecic z autostrady w prawo spedzilem tam tydzien na rybach leszcze braly na bata takie do 40 cm z gruntu natomiast ciągli o wiele mniejsze. Lecz jak sie okazało najgorszą rzeczą jest to że musialem z tamtąd złozyc namiot i powiedzieć papapa bo niby jest tam zakaz namiotowania który oto znak pojawił sie dopiero po następnych 2 tygodniach od mojej wizyty tam. wiec zrezygnowałem z jazdy na przeczyce z tego faktu że gdzie są fajne miejsca do wedkowania jest zakaz stawianaia namiotów zakaz wjazdu samochodów a przez co przez pola namiotowe płatne gdzie tez byłem po tej samej stronie i zrezygnowałem po 1 dniu od przyjazdu gdy tylko jakis pajac bawił sie motorówka i nie szło ryb łowić :sad: niestety uważam za głupote oraz beznadziejną postawe PZW w tej sprawie poniewaz wędkarze za jakis czas nie bedą mieli w końcu gdzie łapaćna przeczycach gdzie sa niektóre fajne miejsca i jest cisz i spokój a w końcu tu tez o to chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tam bywam tylko od drugiej strony jest zatoczka jak sie jedzie w strone sosnowca trzeba skrecic z autostrady w prawo spedzilem tam tydzien na rybach leszcze braly na bata takie do 40 cm z gruntu natomiast ciągli o wiele mniejsze. Lecz jak sie okazało najgorszą rzeczą jest to że musialem z tamtąd złozyc namiot i powiedzieć papapa bo niby jest tam zakaz namiotowania który oto znak pojawił sie dopiero po następnych 2 tygodniach od mojej wizyty tam. wiec zrezygnowałem z jazdy na przeczyce z tego faktu że gdzie są fajne miejsca do wedkowania jest zakaz stawianaia namiotów zakaz wjazdu samochodów a przez co przez pola namiotowe płatne gdzie tez byłem po tej samej stronie i zrezygnowałem po 1 dniu od przyjazdu gdy tylko jakis pajac bawił sie motorówka i nie szło ryb łowić :sad: niestety uważam za głupote oraz beznadziejną postawe PZW w tej sprawie poniewaz wędkarze za jakis czas nie bedą mieli w końcu gdzie łapaćna przeczycach gdzie sa niektóre fajne miejsca i jest cisz i spokój a w końcu tu tez o to chodzi.

sorry stary ale tak to napisałeś że nie wiadomo o co ci chodzi.

pisz w przyszłości po ludzku. chociaż trochę zrozumiale bo straszny bełkot wychodzi :roll::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No niestety same leszcze... W tej wodzie chyba nie ma nic wiecej,hehehehehe. Musza chyba wiecej wpuscic tam sandacza albo najlepiej jakas odmiane rekina bo normalnie nie chce sie juz nawet podcinac bo i tak wiadomo ze bedzie leszcz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

witam!

Mam takie pytanie. Chciałbym sie wybrac na przeczyce na pare dni jakos w czerwcu, przy okazji rozbic namiot i wypocząc wraz z rodziną. Znacie moze panowie jakies dogodne miejsca/pola namiotowe (płatne bądz nie :) ) do takiego własnie wypoczynku?. Zalezy mi abym mógł podjechac samochodem pod brzeg, rozbic namiot miec wszystko na oku i zeby sie do mnie nie dopieprzali jacys mundurowi, ze jakies nieoznakowane zakazy nagle niewiadomo skąd i jak na ironie tylko "władza" o nich wie...

bedzie to moj pierwszy raz na tym zbiorniku. Dzieki za ewentualną pomoc i Pozdrawiam! Połamania kija!!!

Piotrek. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.