Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Robert Kubica trzeci w GP Włoch!!!


tomek1

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj miał miejsce największy sukces w historii startów Polaków w sportach motorowych. Robert Kubica stanął na podium GP Włoch obok Michaela Schumachera. :!: Piękny sukces i jak symboliczny obrazek podium- Schumi kończący karierę i Kubica wchodzący na szczyt.

Gratulacje i mam nadzieję, że to początek pięknej kariery w F1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Gość bogdan39

Po Małyszu mamy Kubice.

Mysle ze w tak gównianych czasach potrzebujemy takiego bohatera.

Sam z przyjemnością oglądam teraz formułe 1.

Gdzie wczesniej mnie nie interesowała. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie - Kibiców i znawców F1 będziemy mieć teraz na pęczki :???:

Ja F1 oglądałem od małego - z przerwami - właśnie za czasów Senny.

Teraz Ciesze sie że mamy tak znakomitego kierowce i mam nadzieje że pare latek pojeździ w F1 - i mam również nadzieje że w przyszłym roku nie zabraknie mnie na GP Węgier. :cool::D

Również Gratuluje i czekam na GP Belgii - może uda mi się zobaczyć wyścig - bo tym razem byłem na rybach :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak Kubica nie będzie już tak dobry, czy nadal będzie miał tylu fanów.

Co do koguciarstwa to jeszcze nie probowałem wole gruntownictwo super sport, jak jeżdże z kumplem to robimy sobie zawody póki co wygrywam hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.