Skocz do zawartości
tokarex pontony

TROĆ 2013


brodzic

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

MAM TAKIE PYTANIE ODNOŚNE OPŁAT, CZY SKŁADKA CZŁONKOWSKA Z 2012 ROKU JEST WAŻNA JESZCZE W OKRESIE ZIMOWYM W 2013 ROKU? I OPŁATY ZA ROK 2012 SĄ WAŻNE NA 2013 ROK TEZ W TYM OKRESIE ZIMOWYM OD STYCZNIA DO WIOSNY ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłaty na Pzw są ważne do końca roku kalendarzowego,tylko na sumowskich (Szczeciński Urząd Morski) wodach czy np.elektrowni dolna odra pozwolenia ważne są 12 miesięcy.

Chcąc łapać na wodach Pzw w roku 2013 trzeba wykupić pozwolenie na 2013 rok.

Na sukces z trocią jestem gotów!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ale tu spokojnie w moim ulubionym temacie, czyżby wszyscy zainteresowani są w drodze na pomorskie rzeki. Mam nadzieje, że jutro o tej porze będą już pierwsze meldunki o złowionych rybach życia :grin: I tego Wam wszystkim i sobie w 2013 roku życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zimowych łowców. Życze wszystkim udanych łowów i takich emocji jakie miałem okazje dziś doświadczyć .

Juz miałem dzis sobie odpuścić poranny wyjazd z względów zdrowotnych ( srac...ka po sylwestrowa - tak to jest jak się je a nie pije ) ;) ale kolega zmotywował mnie sms-sem wiec papier toaletowy w kieszeń i sruuu do auta i w droge.

Nad woda byłem ok.8.00 . Widzę ze kolegi auto już zimne , jakiś wędkarz tez zaczyna rozpakowywanie wiec nieśpiesznie rozkładam zestaw itd. Myśle sobie że słabo będzie bo o tej godzinie i tylko trzy auta . schodzimy prawie w tym samym czasie ale po przeciwnych brzegach , facet mnie wyprzedza.. a ja sobie powolutku dłubie to tu to tam....mija może 7-10 min. widzę jak wraca ..myśle sobie ...pewnie kanapek zapomniał...heheh ale wiedzę ze wraca pod większym obciążeniem...Trotka samica ..mówi ze powyżej 80 ( widziałem ..była duża )...gratuluje mu i ide dalej ..

Znowu sobie dłubie ...to woblerek to blaszka... widzę cholera ze facet znowu mnie wyprzedza ( zostawił rybę w aucie ) jakby miał on sra...czke a nie ja hehe albo jakieś extra tajne miejsce.... Nie mijają 3 minuty kiedy do niego dochodzę a On druga wypusza ok 60...

Oczywiscie pogratulowałem i pełen nadziei ruszyłem dalej.

Powolutku obławiałem rózne bankówki które kiedyś mnie i moich kolegów obdarowały rybkami ale na razie bez sukcesów . Doszedłem do ostatniego miejsca gdzie przed dwoma lub trzema laty kolega lądował śliczną samiczkę . Postanowiłem troszke dłużej popatrzeć na to miejsce ...oczywiście popatrzeć wahadłówką ;)..

Czwarty lub piąty rzut ..już nie pamiętam który ale pamietam każdą jego sekundę ... najpierw pod brzeg ..potem opad .. potem poderwanie delikatne i kolejny opad a nastepnie szybkie podciągnięcie przynęty na jakies dwa metry i delikaty opad znowu ... i siedzi..

Hol ... a raczej zapasy z kombajnem . mało że serducho wali to jeszcze ręce mdleja ...po drugim odjeździe i kilku młynka wiem że juz jest moja..minęły może trzy - cztery minuty albo pietnascie ;) lądowanie ślizgiem i szybkie podebranie za ogon.,

Dzwonie do kolegi z relacją ..okazuje się że jest 30-50 metrów ode mnie i bardzo dużo czasu poświęcił temu miejscu . Ciesze się - udało się i wiem że ten rok będzie udany .

..hehehe

Rybka 72cm i 3,15kg , godzina 9,42 zdrowa i silna ... .

pozdrawiam . Sezon uważam u mnie za otwarty.

post-4377-14544973195226_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tytuł tematu brzmi "Trocie 2013" i chwalimy się tu swoimi wynikami. Na temat tego jaką rybę się fajnie łowi a jaką nie proszę dyskutować w innym temacie. Kolejne głupkowate posty znudzonych zimową przerwą będą kończyły się ostrzeżeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwszy raz w życiu na Inie, nie miałem pojęcia dokąd jadę i skończyłem Poczerninie. Na 4 osoby tylko ja się postarałem, jedna wyciągnięta 67-70cm, jedna spadła i jedno branie.

Skopałem bo nie zabrałem pudełka sdr'ów i nie mogłem sięgnąć nigdzie dna, tak by się pewnie coś jeszcze wymęczyło :grin:

później wrzucę zdjęcie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.