Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Nysa Kłodzka


p.majzel

Rekomendowane odpowiedzi

suhhar, jak chcesz kogoś pouczać to najpierw sam sprawdź o co chodzi. Obszar C&R zaczyna się od ujścia rzeki Biała Lądecka a kończy się przy jazie w Kłodzku. A ja pisałem o rejonie powyżej ujścia. Wogóle weź pomyśl za nim coś napiszesz bo Twoje ostatnie posty to są chmm "dziwne" najpierw dziwisz się jak ktoś mógł złowić karpia, skoro karpiarze nie mieli brań, później zarzucasz komuś, że dał Ci starą mapę a co On w google maps pracuje? wejdź na google maps zrób sobie nową. Teraz z kolei zarzucasz, że mam kolegów co nie znają rapru lol a czy ja napisałem, że to moi koledzy złowili? a może ploty wszędzie chodzą wśród wędkarzy? zastanów się sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • 3 weeks later...

Powiem ci że na spinning nic mi nie bierze.. ostatnio wynalazłem z pudełka obrotówkę

na którą połowiłem i niestety ją zerwałem od tamtej pory nic się nie dzieje chyba muszę zakupić widziałem ją na jakiejś stronie. Wybrałbym się jutro na zawody ale nie wiem czy mój podbierak się nadaje na no kill i rezerwat bo tam chyba jakiś specjalistyczny trzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Siema panowie szykujecie się coś na rozpoczęcie sezonu ? Widziałem że w krosnowicach ładny odcinek rzeki wyczyścili i fajnie się zrobiło (można pochodzić brzegiem) ktoś się tam wybiera może w lutym za kropkami ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie ładnie wyczyścili :) ale mają regulować rzekę od Bystrzycy do kłodzka jakoś w listopadzie chodzili i robili pomiary.. i pewnie dlatego czyszczą brzegi.

w tym roku jeszcze nie opłacałem karty i nie wiem czy wgl to zrobię bo cieniutko z rybą

ale na Krosnowicach (nie wiem jak gdzie indziej) sprawdziły mi sie przy testach woblery

które robie na bolenia gdzie pstrągi innych przynęt wgl nie tykały do tego kilka padło

na nie pomalowane :) Połamania kija :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczygu, a wiesz kiedy mają zacząć regulacje ? Opłacaj karte i nie marudz ryby są pływają i mają się dobrze tylko trzeba je poprostu znaleźć. Jak robisz swoje wobki to się pochwal w dziale robienia przynęt. Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ale już podczas kiedy robili te pomiary to rzeka brudna była czyli gdzieś coś regulowali :) Wobkami się nie chwale bo nie ma czym :D robiłem pstrągowe ale bez efektów na nie.. a za to na boleniówki biorą praktycznie wszystkie ryby :D bo już łowiłem pstrągi okonie szczupłe bolenie a klenie je tylko odprowadzają :D najlepsze to ze pstragi trafiam prowadząc tempem boleniowym tylko robie przerwy w prowadzeniu :D

w zeszłym sezonie wydry fest tłukły i to pewnie przyczyna że ryb mniej znowu ale mozna trafić jakies do 35cm ale najczesciej to 15cm :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.