Skocz do zawartości
tokarex pontony

inne fora


Gość wirefree

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wirefree

Az sie boje napisac bo taki temat to pewnie zakazany, ale zaryzukuje. Jakie ogolnodostepne forum dla facetów z jajami wymiany pogladow jest warte polecenia bo to orybach .pl to jakies dzieciaki prowadza z wedkuje .pl wlasnie sie zegnam bo oni tam sobie kasuja posty zmieniaja jak im wygodnie a ogolnie to reklama reklama i jeszcze raz reklama ogolnie zenada. tutaj widze ze troche martwe a co powiecie o splawik ? Google pokazuje splawik na 1 miejscu ale nie chcialbym sie znow sparzyc bo ktos mi usunie zdjecie ryby nad woda bo niewymiarowa albo za tlusta. Tudziez usunie post bo reklamuje cos tam albo napisze ze woblery firmy n to kupa gowna. No i oczywiscie kolnierzykowe towarzycho co to bulke przez bibulke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Gość Rapa-man

Splawik.pl to malo przejrzyste balaganiarskie forum,slobo sie tam orientowalem,wedkuje.pl to samo,orybach.pl same przedszkolaki,haczyk.pl jest dla mnie najlepszym rozwiazaniem,najwazniejsze jest to ze jest przejzyste :mrgreen: a to ze jest cisza to wiadomo jak wszedzie czyli zima

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lechfor
Az sie boje napisac bo taki temat to pewnie zakazany, ale zaryzukuje. Jakie ogolnodostepne forum dla facetów z jajami wymiany pogladow jest warte polecenia bo to orybach .pl to jakies dzieciaki prowadza z wedkuje .pl wlasnie sie zegnam bo oni tam sobie kasuja posty zmieniaja jak im wygodnie a ogolnie to reklama reklama i jeszcze raz reklama ogolnie zenada. tutaj widze ze troche martwe a co powiecie o splawik ? Google pokazuje splawik na 1 miejscu ale nie chcialbym sie znow sparzyc bo ktos mi usunie zdjecie ryby nad woda bo niewymiarowa albo za tlusta. Tudziez usunie post bo reklamuje cos tam albo napisze ze woblery firmy n to kupa gowna. No i oczywiscie kolnierzykowe towarzycho co to bulke przez bibulke.

Z tego co piszesz wynika, że nie nadajesz się na żadne forum i nie dorosłeś jeszcze do używania Internetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić forum i portal Pana Marka marfish.pl jak i jego filmy na youtube, bardzo dużo ciekawych rzeczy się tam dowiedziałem z forum i filmów. Czytam tylko haczyk.pl i marfish.pl :) to nie jest reklama :) ale warto sprawdzić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wirefree
Az sie boje napisac bo taki temat to pewnie zakazany, ale zaryzukuje. Jakie ogolnodostepne forum dla facetów z jajami wymiany pogladow jest warte polecenia bo to orybach .pl to jakies dzieciaki prowadza z wedkuje .pl wlasnie sie zegnam bo oni tam sobie kasuja posty zmieniaja jak im wygodnie a ogolnie to reklama reklama i jeszcze raz reklama ogolnie zenada. tutaj widze ze troche martwe a co powiecie o splawik ? Google pokazuje splawik na 1 miejscu ale nie chcialbym sie znow sparzyc bo ktos mi usunie zdjecie ryby nad woda bo niewymiarowa albo za tlusta. Tudziez usunie post bo reklamuje cos tam albo napisze ze woblery firmy n to kupa gowna. No i oczywiscie kolnierzykowe towarzycho co to bulke przez bibulke.

Z tego co piszesz wynika, że nie nadajesz się na żadne forum i nie dorosłeś jeszcze do używania Internetu.

Obawiam sie ze jak ty bawiles sie w piaskownicy ja byłem administratorem bardzo znanego forum. Bez urazy ale takie uwagi sa zupelnie nie na miejscu. Forum dyskusyjne powinno byc z zalozenia dostepne dla kazdego i umozliwiac mu swobodna dyskusje, wiekszosc z tego co jest to jest albo towarzystwo wzajemnej adoracji albo towarzystwo naganiaczy reklamowych. Idealny jest usenet ale niestety martwy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.