Skocz do zawartości
przewodnicy wędkarscy     przynęty na okonie
mza

Haczyk na tapatalk

30 postów w tym temacie

Witam.

Jest szansa umieszczenia skryptu w celu przeglądania forum w aplikacji tapatalk na urządzeniach mobilnych? Ułatwiłoby to życie właścicielom tabletow czy smartfonow.

Z tego co widzę to smiga tam jakies jedno forum wędkarskie ale haczyk bije konkurencje na głowę.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
przynęty na sandacze   Dragpm

tapatalk jest programem który bardzo wygodnie wyświetla fora internetowe na telefonach i tabletach dodaje dedykowane opcje forumowe :) dla przykładu wrzucę Ci screeny do porównania jak pierwsze lepsze forum wygląda w przeglądarce oraz w tapatalk

screenshot2013031713274.png

screenshot2013031713282.png

screenshot2013031713295.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

moze w zwiazku ze zmiana wlasciciela strony, daloby rade cos zrobic w tym kierunku aby forum smigalo na tapatalku?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
moze w zwiazku ze zmiana wlasciciela strony, daloby rade cos zrobic w tym kierunku aby forum smigalo na tapatalku?

Z tego co się zorientowałem, na tą chwilę nie ma takiej możliwości dla tego skryptu. Jest możliwe dostosowanie strony forum do wyświetlania na urządzeniach mobilnych w inny sposób, ale muszę się wgryźć w temat.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
siema

ruszy sie cos w temacie?

Nic się nie zmieniło w zakresie możliwości skryptu. Wkrótce planowana jest przebudowa haczyk.pl- w tym dostosowanie do urządzeń mobilnych.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
siema

ruszy sie cos w temacie?

Nic się nie zmieniło w zakresie możliwości skryptu. Wkrótce planowana jest przebudowa haczyk.pl- w tym dostosowanie do urządzeń mobilnych.

tomek1, może dorzucę kilka słów ode mnie, będziesz miał obraz, jak to wygląda od strony użytkownika takiego, jak ja.

Obecnie rzadko włączam w domu komputer, strony www i fora przeglądam raczej na telefonie. Na haczyku wypowiadam się rzadko, a jedną z przyczyn jest to, że pisanie tutaj postów przez telefon nie jest wygodne, czytanie z resztą też. Znacznie lepiej pisze mi się na forach, które umożliwiają korzystanie z tapatalk.

Rozumiem, że tego forum pod tapatalk dostosować się nie da, ale jeśli jest możliwość wprowadzenia zmian, które ułatwią korzystanie ze smartfonów i tabletów, to takim użytkownikom jak ja pozwoli to częściej udzielać się na forum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

pankowaty, zdaje sobie sprawe z tych niedogodnosci. Z roznych wzgledow sprawa modernizacji troche utknela, ale mysle ze jeszcze w tym roku korzystanie z forum bedzie wreszcie wygodniejsze na urzadzeniach mobilnych.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć,

i jak się mają sprawy?? Już końcówka roku ;)

W chwili obecnej korzystanie z urządzeń mobilnych odpada, co logowanie wyświetla mi komunikat n/t wirusów,

• Super 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Cześć,

i jak się mają sprawy?? Już końcówka roku ;)

W chwili obecnej korzystanie z urządzeń mobilnych odpada, co logowanie wyświetla mi komunikat n/t wirusów,

Wiem, że dla wielu użytkowników to duży problem. Proszę jeszcze o chwilę cierpliwości.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Na czym ma polegać modernizacja? Jest szansa na uruchomienie Tapatalka czy tylko zmiana interfejsu?

Będzie całkowita zmiana skryptu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Piszę z Tapatalk[emoji41] Zapraszam do testowania i proszę o ewentualne uwagi.

Wysłane z mojego SM-G350 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
9 minut temu, jaceen napisał:

U mnie kiepsko. Przeglądanie przez TPT-masakra

Chodzi o szybkość działania? U mnie działa błyskawicznie. A jak u innych?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli chodzi o szybkość to u mnie jest ok.

Zauważyłem tylko, ze nie wczytują się niektóre zdjęcia. Pod zdjęciami, które się nie wczytały pojawiają sie jakieś dziwne linki.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Przykład: muszkarstwo wrocław i okolice wpis jaceena (261663, w tapatalk jako #162)

• Super 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, szymek07 napisał:

Jeżeli chodzi o szybkość to u mnie jest ok.

Zauważyłem tylko, ze nie wczytują się niektóre zdjęcia. Pod zdjęciami, które się nie wczytały pojawiają sie jakieś dziwne linki.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Przykład: muszkarstwo wrocław i okolice wpis jaceena (261663, w tapatalk jako #162)

Faktycznie zdjęcia Jaceena nie wyświetlają się prawidłowo, być może dlatego, że trwały wtedy jeszcze intensywne prace przy ustawieniach forum. Większość zdjęć- także tych ze starego forum wyświetla się prawidłowo. Zobaczymy przez kilka kolejnych dni. Będę wdzięczny za zgłoszenia innych napotkanych problemów.

Z tego co widzę nie wyświetlają się emotikony wprowadzone ze starego forum. Nowy zestaw udostępniony teraz w edytorze postów działa ok.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, mza napisał:

No i git malina, doczekałem się.

Dziala jak trzeba.

To super i dzięki za wytrwałość. ;)

• Super 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W dalszym ciągu jest coś nie tak z niektórymi zdjęciami.

Przykładowo z dzisiaj: temat Widawa post jacolana #207 lub Muszkarstwo - Wrocław i okolice post Booryssa #179.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

• Super 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
dragon

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się