Skocz do zawartości
tokarex pontony

Haczyk na tapatalk


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jest szansa umieszczenia skryptu w celu przeglądania forum w aplikacji tapatalk na urządzeniach mobilnych? Ułatwiłoby to życie właścicielom tabletow czy smartfonow.

Z tego co widzę to smiga tam jakies jedno forum wędkarskie ale haczyk bije konkurencje na głowę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

tapatalk jest programem który bardzo wygodnie wyświetla fora internetowe na telefonach i tabletach dodaje dedykowane opcje forumowe :) dla przykładu wrzucę Ci screeny do porównania jak pierwsze lepsze forum wygląda w przeglądarce oraz w tapatalk

screenshot2013031713274.png

screenshot2013031713282.png

screenshot2013031713295.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
moze w zwiazku ze zmiana wlasciciela strony, daloby rade cos zrobic w tym kierunku aby forum smigalo na tapatalku?

Z tego co się zorientowałem, na tą chwilę nie ma takiej możliwości dla tego skryptu. Jest możliwe dostosowanie strony forum do wyświetlania na urządzeniach mobilnych w inny sposób, ale muszę się wgryźć w temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 7 months later...
  • 9 months later...
siema

ruszy sie cos w temacie?

Nic się nie zmieniło w zakresie możliwości skryptu. Wkrótce planowana jest przebudowa haczyk.pl- w tym dostosowanie do urządzeń mobilnych.

tomek1, może dorzucę kilka słów ode mnie, będziesz miał obraz, jak to wygląda od strony użytkownika takiego, jak ja.

Obecnie rzadko włączam w domu komputer, strony www i fora przeglądam raczej na telefonie. Na haczyku wypowiadam się rzadko, a jedną z przyczyn jest to, że pisanie tutaj postów przez telefon nie jest wygodne, czytanie z resztą też. Znacznie lepiej pisze mi się na forach, które umożliwiają korzystanie z tapatalk.

Rozumiem, że tego forum pod tapatalk dostosować się nie da, ale jeśli jest możliwość wprowadzenia zmian, które ułatwią korzystanie ze smartfonów i tabletów, to takim użytkownikom jak ja pozwoli to częściej udzielać się na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pankowaty, zdaje sobie sprawe z tych niedogodnosci. Z roznych wzgledow sprawa modernizacji troche utknela, ale mysle ze jeszcze w tym roku korzystanie z forum bedzie wreszcie wygodniejsze na urzadzeniach mobilnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Cześć,

i jak się mają sprawy?? Już końcówka roku ;)

W chwili obecnej korzystanie z urządzeń mobilnych odpada, co logowanie wyświetla mi komunikat n/t wirusów,

Wiem, że dla wielu użytkowników to duży problem. Proszę jeszcze o chwilę cierpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Jeżeli chodzi o szybkość to u mnie jest ok.

Zauważyłem tylko, ze nie wczytują się niektóre zdjęcia. Pod zdjęciami, które się nie wczytały pojawiają sie jakieś dziwne linki.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

 

Przykład: muszkarstwo wrocław i okolice wpis jaceena (261663, w tapatalk jako #162)

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, szymek07 napisał:

Jeżeli chodzi o szybkość to u mnie jest ok.

Zauważyłem tylko, ze nie wczytują się niektóre zdjęcia. Pod zdjęciami, które się nie wczytały pojawiają sie jakieś dziwne linki.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

 

Przykład: muszkarstwo wrocław i okolice wpis jaceena (261663, w tapatalk jako #162)

 

Faktycznie zdjęcia Jaceena nie wyświetlają się prawidłowo, być może dlatego, że trwały wtedy jeszcze intensywne prace przy ustawieniach forum. Większość zdjęć- także tych ze starego forum wyświetla się prawidłowo. Zobaczymy przez kilka kolejnych dni. Będę wdzięczny za zgłoszenia innych napotkanych problemów.

Z tego co widzę nie wyświetlają się emotikony wprowadzone ze starego forum. Nowy zestaw udostępniony teraz w edytorze postów działa ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dalszym ciągu jest coś nie tak z niektórymi zdjęciami.

Przykładowo z dzisiaj: temat Widawa post jacolana #207 lub Muszkarstwo - Wrocław i okolice post Booryssa #179.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.