Skocz do zawartości
tokarex pontony

Wyniki Etapu "Jesień 2012"


Unises

Rekomendowane odpowiedzi

Jesień już za nami :mrgreen: w tym etapie Naszego konkursu wzięło udział 5 uczestników i zgłosili łącznie 11 fotografii.

Każdy z członków forum przez 30 dni mógł oddać swój głos na maksymalnie 3 anonimowe fotografie, do głosowania przystąpiło 56 członków , którzy oddali łącznie 149 głosy.

Poniżej zamieściłem tabele wyników, można w niej sprawdzić jak rozkładały się głosy na Uczestników Konkursu, oraz na poszczególne fotografie.

Uczestnik konkursu Suma zdobytych punktów fot1/pkt. fot2/pkt. fot3/pkt.
Robek 49 3/21 6/12 9/16
zdrapek 41 1/16 8/16 11/9
abra1711 31 4/9 7/9 10/13
jaceen 16 5/16
edmund 12 2/12

W czołówce znalazła się ta sama ekipa co w etapie "Lato".

Robek nadal grzeje fotel lidera :cool: , ale na 2 i 3 pozycji zdrapek i abra1711 zamienili się miejscami. :wink:

Ciesząca się najwyższym uznaniem (21 głosów) fotografia, niemal tradycyjnie już :lol: jest autorstwa Robka

jesien003.jpg

Klasyfikacja generalna po trzech etapach wygląda następująco :

Uczestnik Konkursu Suma punktów Wiosna Lato Jesień Zima
Robek 98 24 25 49
zdrapek 88 35 12 41
abra1711 45 0 14 31
jaceen 34 11 7 16
edmund 23 11 0 12
Salmiak 9 0 9 0
marclew 7 7 0 0
matador95 6 0 6 0
Warcianin5 6 0 6 0
trini 4 0 4 0

Troszkę się pozmieniało, a przed nami ostatni etap konkursu "Zima", do którego możecie zgłaszać swoje fotki.

Uczestnikom gratuluje zazdroszczę pięknych widoków oraz ładnych kompozycji.

Dziękuję wszystkim, którzy głosowali w tym etapie.

Serdecznie zapraszam, przed nami ostatni etap, w którym wyłonimy Najlepszego Fotografa Krajobrazów Wędkarskich forum haczyk.pl :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Gratulacje Robek .

Co do zdjęcia nr 10 nie wypowiadałem się w czasie trwania głosowania bo było by to bezsensu ale teraz mogę parę rzeczy napisać, nie będę zdjęcia bronił bo zdjęcia powinny się same bronić a nie żeby ich twórca musiał z pięściami stawać :mrgreen: .

Zdjęcie wykonane nad zbiornikiem dziećkowice na tym zbiorniku istnieje zakaz palenia ognisk i biwakowania który jest łamany notorycznie tak jak wiele innych zakazów, na zdjęciu widoczne jest obozowisko i gościu to obozowisko nie należało do wędkarzy a przynajmniej tak wnioskuje bo przy namiotach nie było widać sprzętu wędkarskiego.

Zdjęcie wykonałem przechodząc z spiningiem i omijając to obozowisko szerokim łukiem idąc lasem, dojrzałem ten widok przykucnąłem i zrobiłem fotkę na szybko żeby pijane towarzystwo się nie zorientowało.

Myślę że nie złamałem tym zdjęciem regulaminu bo tematem są widoki wędkarskie a takie widoki na dziećkach niestety są częste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abra1711, nie musisz się tłumaczyć w jaki sposób postrzegasz otaczającą Cie rzeczywistość, oraz co i dlaczego Ci się spodobało w danej kompozycji.... pstrykaj instynktownie i rób to nadal bo robisz to dobrze. :cool:

cieszę się z mojej wygranej

Ciesz się z wypracowanej pozycji :cool: , ale też rozglądaj się nad motywami do "Zimy" bo zdrapek na pewno nie prześpi finału :lol:

Jeszcze zima nie odpuszczę.
i oto postawa godna Championa. :wink:

Jeszcze raz Wam gratuluje chłopaki. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czołówce zrobiło się "ciepło". Robek gratulacje, odskoczyłeś zdrapkowi na kilka punktów. Już czuję jakie u Was napięcie :smile: .

abra 1711 bądź czujny, bo mam chrapkę na trzecią lokatę chyba, że edmund mnie uprzedzi :smile:

Po ilości oddawanych głosów można wnioskować, że jak komuś się poszczęści i uchwyci super ujęcie, to może spokojnie objąć prowadzenie startując jednym zdjęciem w ostatniej fazie konkursu. I to jest fajne w tym konkursie. Jeszcze jak by zastosować regulamin "Familiady", że 1etap punkty x 1...,

2 etap punkty x 2..., 4 etap punktyx4.

Ostatni będą jeszcze pierwszymi, :lol: pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abra1711, nie musisz się tłumaczyć w jaki sposób postrzegasz otaczającą Cie rzeczywistość, oraz co i dlaczego Ci się spodobało w danej kompozycji.... pstrykaj instynktownie i rób to nadal bo robisz to dobrze. :cool:

Dzięki.

Tłumaczyć się nie muszę Ale zdjęcie które wywołuje takie emocje pozytywne jak i negatywne jest warte kilku słów, najgorzej jak zdjęcie jest obojętne wtedy niema o czym mówić.

Z szacunku dla głosujących i konkurencji postanowiłem sprostować parę rzeczy.

abra 1711 bądź czujny, bo mam chrapkę na trzecią lokatę chyba, że edmund mnie uprzedzi :smile:

No to macie dużą szansę bo zimą nie łowie a z aparatem nie chce się iść nad wodę, ogólnie to zimna nie lubię a jak już muszę to jedynie na deski wyskoczę.

Ale tanio skóry nie sprzedam i poświęcę się jak zima wróci to parę spacerków zaliczę.

Powodzenia w edycji zimowej wszystkim startującym życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.