Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak było dziś na rybach? Luty 2013r.


Winko

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 147
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki.

Jak chodzi o tego wobka to w moim pudełku zajmuje on miejsce z serii ,,zawsze nie zawodne - klasyk "

Nie wiem co ma ten wobler w sobie. Jak go pierwszy raz do wody wrzuciłem to się zastanawiałem co to za shit, chodzi tak, że mi ryby przepłoszy :wink: A jednak ma to coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cannibalus ładny lipień gratulacje tym bardziej żę na przynętę z pod twojej ręki,Artech też ładny samczyk patrząc na fotkę u was śniegu brak i temp też pewnie nieco wyższa u nas znowu pada śnieg kiedy ta wiosna :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyjemny spacer nad rzeczką. 2 pstrągi na brzegu i 2 ładne rybki niestety spadły. Pstrągi brały na ciemno-fioletowe jigi na 3 gramowych główkach prowadzone z prądem.

potok1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAWID, jakie znaczenie ma kropka na p. tłuszczowej? Jest to coś wyjątkowego, nie spotykanego, czy o czymś świadczy innym? Czy w slangu pstrągarzy ma to jakieś inne znaczenie?

Możesz objaśnić wędkarzowi, który pstrąga poza ladą sklepową nie widział :smile:

Gratulacje za wyniki i chęci dzielenia się osiągnięciami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wspólne zakupy z małżonką. Po tym jak spotkała w galerii koleżankę nawet w sumie nie zorientowała się że znikłem na godzinkę nad pobliską rzeką. Wynik: cztery miarowe kropki

21022013r.jpg

oraz zadowolona małżonka z udanych zakupów :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robek, wow złowiłem Dorotke ;) tyle że tam chodzi o czerwone kropki na płetwie grzbietowej, a nie tłuszczowej. Czerwone kropki na płetwie grzebietowej oznaczają czystą rase podkarpackich pstrągów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ja mam pod nosem ale niestety jej stan rybny uległ pogorszeniu i ryb tych fajnych już praktycznie mało jest nie mówiąc o okazach...Moje dwie ostatnie wypady w poprzednim tyg. to puste brania :cry: więc tym bardziej gratki Panowie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie :wink: Jak chodzi o moją rzeczkę na której ostatnio troszkę wędkuję to owszem, kropek w niej nie brakuje. Z resztą może już jutro bliżej o tym w temacie ,,FILMY WĘDKARSKIE" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wypróbowałem nowonabyty kijek na sandacze. Celem wyjazdu było poćwiczenie opadu. Najpierw Odra Wschodnia, gdzie powalczyłem z zaczepami, później bulwar śląski, gdzie trochę zmarzłem. Było kilku spławikowców, jeden wędkarz z dropem, i dwóch na grunt. Ogólnie to żadnej rybki nie widziałem i z żadną kontaktu nie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzień spędzony nad wodą. Praktycznie do godziny trzynastej efekty bardzo mizerne- kilka krótkich kropek. Dopiero po zmianie miejscówki i nieco strategi pstrągi zaczęły fajnie współpracować. Niestety ale prawie wszystkie niemiarowe i tylko jeden z miarą 31cm.

dzisiaj7.jpg

I to niestety ale wszystko jak chodzi o moje wędkarskie relacje, do zobaczenia nad wodą latem :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.