Skocz do zawartości
tokarex pontony

Wiosenny zestaw na grunt , czy dobry??


Michał.M

Rekomendowane odpowiedzi

witam chciałbym się zapytać czy mam dobry zestaw na grunt ( kupiłem go w tym roku i pierwszy raz będe łowić na grunt )

Jestem wędkarzem od Roku

Podam tu mój zestaw na grunt

- Feeder York Devil Picker 270 cm 8-30 g

- Żyłka York Carisma Feeder wyspecjalizowana na łowienie gruntowe

- CIĘŻAREK do -BOCZNEGO TROKU -8 gr SOFT-LONG

- Kołowrotek Okumy NAZWA: PROFORCE PER 40 ustawienie kulek łozyskowych ( jeżeli to sie tak nazywa ) 4:5:1

- Sygnalizator brań elektryczny za chyba 40zł

- Sygnalizator brań zawieszany na żyłkę

link do identycznej wędki co moja http://allegro.pl/york-devil-picker-270-cm...967618334.htmli

Na grunt będe łowił na stawie długosci do 7-8 szerokosci 4-6 głębokości do 3 i może 4 "STAW JEST PRYWATNY"

Występują tam ryby : KARAŚ , LIN , KARP , STYNKA , JAPOŃCE

Prawie ciągle biorą Karasie a czasem Japońce , przez chyba 3 mieś łowienia złowiem do 5 karpi i 1 Lina nie licząc Karasi bo to będzie z 200 napewno ( w jeden dzień miałem 72 karasie na żywca

właściel stawu myślał że już na stawie nie ma linów ale jednak są ( NA TYM STAWIE ŁOWI MOŻE DO 15 OSÓB RZADKO ALE ŁOWI I NIKT NIE ZŁAPAŁ LINA A KARPIE DO 15% więc nie wiem jaka jest tam populacja tych ryb

PROSZĘ TEŻ O OPISANIE CZY LEPIEJ BY BYŁO ŁOWIĆ NA BOCZNY TROK Z CIĘŻARKIEM LUB Z KOSZCZYCZKIEM , CZY Z KOSZYCZKIEM BEZ TROKA PROSZĘ O POMOC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Pickerem, to ja polecam łowić na ds, bo nie znam osoby ze swojego środowiska, który korzysta właśnie do pickerów jakiś elektrycznych urządzeń. Dla początkującego myślę, że zestaw jest ok, ale jak planujesz łowić na koszyk, to zastosuj w miarę lekki jak do tego pickera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość embryo
Prosze tez o opisanie czy lepiej by bylo lowic na boczny trok z ciezarkiem lub z koszczyczkiem , czy z koszyczkiem bez troka prosze o pomoc

Moim zdaniem lekki, mały koszyk, bez troka, bez tzw. rurki antysplątaniowej - im mniej szpeja na dnie, im prostszy zestaw, tym w zasadzie lepiej, a już na pewno na początek. I jak koledzy wyżej już napisali, tylko DS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.