Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

VIII Zlot sympatyków Haczyk.pl


Amator

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję rozpocząć rozmowy na temat tegorocznego zlotu.

Moja propozycja jest taka:

- miejsce zlotu proponuje osoba gotowa podjąć się organizacji w miejscu przez siebie wskazanym

- propozycje miejsc zgłaszamy do 17.03

- głosowanie do 14.04

- głosować mogą wszyscy, jednakże decydujący głos zostawimy dla Tomika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 79
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

http://gacowka.pl/index.php

Na chwilę obecną wolne 2 pokoje 3 osobowe oraz 1- 4 osobowy. Dodatkowo można rozstawić namioty w bezpośredniej bliskości stawu cena za namiot ok 20 zł obok znajdują się sanitariaty ( prysznic, wc ). Staw 3-3,5 ha obfituje w ryby jednakże nie ma co liczyć na okazy ( zarybiany karpiem, linem). W odległości ok 8 km duże jezioro pzw obfitujące w ryby ( szczupak, węgorz ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej wybrać coś w centrum polski, to będzie sprawiedliwa odległość dla wszystkich.

Pewnie, że lepiej- ale:

- miejsce zlotu proponuje osoba gotowa podjąć się organizacji w miejscu przez siebie wskazanym

I na dziś jedyną oficjalną propozycją jest ta zgłoszona przez Amatora :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem wpisać się w temacie Amatorowi z propozycją ostatni raz Torunia.

Spanie tutaj

http://www.mosir.torun.pl/turystyczne/camping-tramp.html

Rzut beretem do centrum praktycznie tylko przez most. Wieczorem świetny widok na panoramę Torunia.

Wędkarsko - jakieś 200 metrów do Wisły w linii prostej. Duża rzeka która zawsze jest ciekawa. Dodatkowo możliwość wykorzystania łódki (być może Zająć udostępnił by drugą).

W odległości około 15 km (nigdy nie mierzyłem) Drwęca która jest łowiskiem łososi i troci.

Obie rzeki dają możliwość połowu zdecydowanie większej ilości gatunków ryb niż tylko karpiki ze stawu :P

Propozycja jest również ciekawa ze względu na rodziny. Myślę że będą miały co robić w Toruniu w tym czasie. Kto z was robił pierniki albo był na seansie w planetarium? :)

Zdaje sobie sprawę jaka jest wasza niechęć do rzek dlatego propozycja pada ostatni raz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Tomek ;)

Z tego, co pamiętam nasz kolega wypowiadał się o nim bardzo pozytywnie.

Wnioskuję, że Amator zrobił już wywiad => szkoda, że nie zadbaliśmy o to wystarczająco wcześnie.

Nie wiem jak inni, ja nie jestem niechętny dużym rzekom. Przeciwnie - większość moich ubiegłorocznych zasiadek miała miejsce nad Wisłą koło Annopola. Mam odpowiednie żyłki, kije też wytrzymają. Nasze dotychczasowe doświadczenia pokazały jednak, że Zlot aby był udany rodzinnie i wędkarsko powinien odbyć się na łowisku specjalnym. Wody PZW mówiąc oględnie są zbyt wymagające wobec wędkarza, abyśmy w trakcie Zlotu mieli szansę poświecić czas dzieciom i złowić przyzwoitą rybę.

Optuję za dobrze zorganizowanym łowiskiem specjalnym.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

A ja może tak nie do końca w tym temacie ale powiązany.

Jest propozycja zorganizowania zlotu-ok

ale

no właśnie potrzebne by były informację z poprzednich zlotów tzn ile osób było na tych zlotach.Dokładniej ile userów samych a ile z rodzinami(mniej więcej) ma to na celu wytypowanie miejsc a dokładnie bazy mieszkalnej bo inaczej się planuje dla 10 osób samych a inaczej dla 40 gdzie 25 jest z rodziną.Co za tym idzie zaproponowanie ośrodka z 30 miejscami noclegowymi nie ma sensu dla sporo grupy bo nikt się nie zgodzi przyjąć do domku (4os) kogoś jak jest z żoną i dzieckiem(jeden na dokładkę)

Mam na myśli ze na poprzednich zlotach było np.30 osób w tym 17 to rodziny.itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Chyba najwyższy czas dograć sprawy zlotu :roll:

Z tego co widać jedyna aktywna propozycja pochodzi od P i dotyczy Torunia. Czy są jeszcze inne propozycje? Ja ze swej strony mogę zaproponować zorganizowanie zlotu na którymś z łowisk komercyjnych w mojej okolicy. Zbadam tematy noclegów i złożę konkretną propozycję.

Proponuję zebranie propozycji do końca tygodnia (09.06) i ostateczne głosowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek1 oto moja propozycja:

www.agrogawlik.pl

udalo mi się zarezerwowac 14 miejsc na weekend sierpniowy. Wstepna rezerwacja ważna do konca tygodnia. Jesli sie zdecydujemy trzeba wplacic zaliczke na konto.

koszt: zakwaterowanie 35 zł/os. dorosla, 20 zł dziecko do l. 10. Dzieci do lat 2 bezpłatnie. Łowienie w cenie kwaterunku, ryby zabierane z łowiska płatne od kg.

P.s. Łowisko nie jest przeze mnie sprawdzone. Kieruję się subiektywnym odczuciem po lekturze strony www.

P.s. 2. Deklaruję uczestnictwo swoje i Kuby.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25-03-13, 18:53

Wiem, że już po terminie zaproponowanym przez Amatora, ale może się spodoba:

http://www.agrogawlik.pl

Wysłany: 27-03-13, 15:41

Gregorka propozycja odpada. Brak miejsc.

Szkoda, że już w marcu nie pociągnęliśmy tematu. A może miejsca się zwolniły w miedzyczasie? :roll:

Tak czy inaczej po konsultacji w granie administracji oraz uczestników poprzedniego zlotu, w niedomokratyczny sposób (demokracja w tej sprawie nam nie służy :mrgreen: ) postanowione zostało co następuje:

VIII Zlot Haczyk.pl odbędzie się w dniach 15-18 sierpnia 2013 w Chmielniku na łowisku www.agrogawlik.pl :cool:

Aktualna lista uczestników wygląda następująco:

1. Gregorek+ Kuba - 2 osoby

2. tomek1 + Ola + dzieciaki - 4 osoby

Pozostaje ciągle 8 miejsc wolnych. Proszę chętnych o dopisywanie się do listy. Grzegorz proszę o więcej szczegółów dotyczących zaliczki (na PW dla wszystkich chętnych z listy).

Porozmawiaj proszę z właścicielem o przedłużeniu rezerwacji na wolne do tej pory 8 miejsc aby chętni mieli czas się zadeklarować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawy mają się tak:

Zaliczka: 100 zł "od rodziny", na weekend 15-18 Sierpnia.

Uczestnicy "samodzielni" :mrgreen: myślę, że 50 zł wystarczy. (W razie czego podam numer do właścicielki => ustalenia indywidualne (długość pobytu, liczba osób itp.))

Numer konta dostałem sms'em. W takiej, niezmienionej formie przekazuję uczestnikom.

Łowienie nocą, namiot na łowisku bez przeszkód.

Rezerwacja wstępna ważna do końca tygodnia.

Dla osób, które zgłoszą się po tym terminie: dla Was będę musiał użyć swoich zdolności negocjacyjnych, żeby załatwić Wam miejsce. Nie oczekujcie, że zrobię to na tydzień przed zlotem. (No chyba, że jesteście drużyną reprezentacji Polski w piłce siatkowej kobiet :grin:) Od spóźnialskich uczestników oczekiwana jednostka wdzięczności to dcm^3, lub darowizna na rozwój Haczyk.pl

Przepraszam za ten telegraficzny styl, ale padam ze zmęczenia.

Gdybym o czymś zapomniał proszę krzyczeć.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnych proszę o dopisywanie się do listy. Lokalizacja jest dogodna dla wielu regionów kraju- Śląsk, Warszawa, Lubelskie, Kraków, Kielce, Podkarpacie, Łódź- wszystko w odległości około 200 km.

Rybostan wygląda na bardziej zróżnicowany niż na poprzednim zlocie, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Warunki myślę, że nie gorsze niż na ostatnim zlocie.

Mam nadzieję spotkać "na żywo" kolejnych znajomych z forum. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.