Skocz do zawartości
tokarex pontony

VIII Zlot sympatyków Haczyk.pl


Amator

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 79
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Aktualna lista

1. Gregorek+ Kuba - 2 osoby

2. tomek1 + Ola + dzieciaki - 4 osoby

3. tomik - 1 osoba

4. trini+ ?? - ?? osoby

według mojej wiedzy rezerwacja jest ciągle aktualna. Czy są jeszcze chętni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

To tak, ostatnio łowiłem tam z 2,3 lata temu, jako że zmienili politykę i teraz wędkować mogą tylko osoby które wykupiły nocleg. To raczej dla plus dla was, bo ryby nie powinny być przepłoszone i wybredne :cool: Łowiłem zwykle na dwóch dużych stawach zaraz przy domu gospodarza. Jak na każdych stawach najwięcej jest karpi, najwięcej z przedziału wigilijnego, ale są też grubsze sztuki, osobiście udało mi się złowić ósemke i szóstke, kolega też miał 3 sztuki podobnych gabarytów. Oprócz tego dużo karasia, są liny, z drapieżników jest dużo szczupaka i sandacza, na spinning zawsze miałem po kilka sztuk, najlepsze miejsca są tam gdzie brzegi są umocnione kamieniami, głównie przy drogach dojazdowych. Sandacze zawsze brały mi przy wpływach i wypływach do stawów. Podobno są też sumy, ale osobiście nigdy nie miałem tam wąsatego. Raz trafiłem na ładne stadko okoni 30+, ale to było z 10lat temu :P Ogólnie fajne miejsce do wypoczynku, jeśli pogoda nie spłata figla to z pewnością połowicie. Ciekawostką są muszelki, które są dosyć częstym znaleziskiem w okolicznych piaskach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bumtarara za małe wprowadzenie :)

Jeśli Twoje informacje się potwierdzą, to zapowiada się nie gorsza zabawa, niż na poprzednim Zlocie :grin:

Dla ociągalskich: rozmawiałem ostatnio z właścicielką, są jeszcze wolne miejsca.

Dopisujcie się do listy.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

witam.

są jeszcze wolne miejsca ?

zastanawiam się czy nie wpaść do was na nockę z dzieciakami :roll:

tak myślę że chyba lepiej by było zabrać namiot żeby mieć dzieciaki pod ręką , będę sam więc nie ma opcji żeby ktoś ich przypilnował w pokoju :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOŻNA tam postawić namiot przy łowisku?

tak żeby mieć dzieci pod ręką ?

w jakim wieku macie dzieciaki?

bo ja 4 i 6 . chyba się dogadają :lol:

mam nadzieję że macie zapas sprzętu bo ja tam jakieś wędki mam ale dawno nie łowiłem :roll:

mam nadzieję że pomożecie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń jutro do Gregorka (numer pod nickiem) on dogadywał szczegóły.

w jakim wieku macie dzieciaki?

bo ja 4 i 6 . chyba się dogadają :lol:

Moje 3 i 6, Grzesiowy niewiele starszy- także nie zastanawiaj się tylko dogrywaj szczegóły o wpadajcie.

mam nadzieję że macie zapas sprzętu bo ja tam jakieś wędki mam ale dawno nie łowiłem :roll:

mam nadzieję że pomożecie :mrgreen:

Zabierz kije, pokup podstawowe akcesoria- coś tam wykombinujemy. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen::mrgreen::mrgreen: Tomek odnalazłem moje pikowane spodnie, także w tym roku będę właściwie przygotowany :oops::wink:

Bronek namiot można postawić na łowisku, pod warunkiem, że masz wykupiony pokój. Innymi słowy namiot nie może być podstawowym miejscem zakwaterowania, a jedynie jako schronienie przy wędkowaniu. Nie wahaj się chłopie, jak raz złapiesz bakcyla- następnego zlotu nie odpuścisz.

Właśnie wróciłem z wędkarskiego. Trochę akcesoriów wędkarskich, świeże linki, parę kilo kulek i pelletu, dip, no i najważniejsze: karpiówka z młynkiem :grin:

Pogoda zapowiada się ok... Towarzystwo i atmosfera jak zwykle przednia....

Już się cieszę na te kilka dni :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i najważniejsze: karpiówka z młynkiem :grin:

Mam nadzieję, że ochrzcimy nie gorzej niż w Pruchnej :cool:

Tomek odnalazłem moje pikowane spodnie, także w tym roku będę właściwie przygotowany :oops::wink:

To dobrze, bo jak sięgam pamięcią na zlocie zawsze ktoś dzwoni zębami :lol:

Ja z powodu różnych obowiązków na razie się specjalnie nie szykowałem, tylko pokupiłem parę drobiazgów. Po opisie bumtarara, widzę, że trzeba będzie zabrać trochę bardziej urozmaicony sprzęt- co oczywiście powoduje nerwowość mojej małżonki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen::mrgreen::mrgreen: Tomek odnalazłem moje pikowane spodnie, także w tym roku będę właściwie przygotowany :oops::wink:

Bronek namiot można postawić na łowisku, pod warunkiem, że masz wykupiony pokój. Innymi słowy namiot nie może być podstawowym miejscem zakwaterowania, a jedynie jako schronienie przy wędkowaniu. Nie wahaj się chłopie, jak raz złapiesz bakcyla- następnego zlotu nie odpuścisz.

Właśnie wróciłem z wędkarskiego. Trochę akcesoriów wędkarskich, świeże linki, parę kilo kulek i pelletu, dip, no i najważniejsze: karpiówka z młynkiem :grin:

Pogoda zapowiada się ok... Towarzystwo i atmosfera jak zwykle przednia....

Już się cieszę na te kilka dni :!:

ok zastanwiam się tylko co zrobię z dzieciakami wieczorem. pokoje są pewnie kawałek od wody , w namiocie będzie im chłodno a ja nie pójdę z nimi spać o 22 :razz::roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Kuba (7 lat) spał ostatnio w namiocie, przy wodzie. Początkowo chodziłem sprawdzać czy ma ciepłe stopy. Było mu tam całkiem ciepło i komfortowo (mam namiot z tropikiem). Myślę, że i tym razem będzie podobnie. W razie czego można dzieciaki umieścić w jednym namiocie - będzie im cieplej.

Bronek, nie bój się - damy sobie radę. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem dziś telefon od sympatycznej Pani obserwującej temat zlotu. Zadeklarowała uczestnictwo 3-osobowej rodziny. Dzieciaczek ma 2,5 roku. Pokój mają już zarezerwowany, także liczba uczestników nam rośnie :grin:

Bronek poszukaj relacji z pierwszego zlotu Haczyka, mój młody miał wtedy 7 miesięcy :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 90% przyjadę do was dopiero w piątek (żona idzie do pracy) więc ja rano powinienem spakować dzieciaki i przyjechać .

pojadę albo wieczorem , albo zostanę na nockę z wami.

zobaczymy jak się ułoży w każdym razie zabiorę profilaktycznie wszystko ze sobą wędki, ciuchy , żarełko i w razie czego coś mocniejszego :lol:

jutro muszę kupić parę rzeczy do wędki ale za bardzo nie wiem co. nie wiem w jakim stanie mam żyłki na kołowrotkach ale to się okaże dopiero na miejscu. nie będę miał czasu żeby bawić się ze sprzętem.

kupię jakąś zanętę i robaki + jakieś koszyki .

coś tam sklecę żeby wrzucić i żeby wędki za bardzo w łowieniu nie przeszkadzały :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie że skład się powiększa :cool:

cieszę się że będziesz bronek, od naszego ostatniego spotkania (zbiornik Łąka) minęło 5 lat :shock:

Bronek poszukaj relacji z pierwszego zlotu Haczyka, mój młody miał wtedy 7 miesięcy :!:

A moja Agatka na swoim pierwszym zlocie 5 miesięcy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie że skład się powiększa :cool:

cieszę się że będziesz bronek, od naszego ostatniego spotkania (zbiornik Łąka) minęło 5 lat :shock:

Bronek poszukaj relacji z pierwszego zlotu Haczyka, mój młody miał wtedy 7 miesięcy :!:

A moja Agatka na swoim pierwszym zlocie 5 miesięcy :lol:

czas strasznie zapierd..

szkoda że nikt z tamtej ekipy nie jedzie. anyway

bierze ktoś ze sobą grilla? :lol:

dzieci to nie problem zwłaszcza 5cio miesięczne jak się jest we dwójkę i jedna osoba może się nimi zająć. moje dwa oszołomy muszę mieć na oku cały czas :mrgreen:

gorzej jak się szefowi coś odmyśli i jednak piątek będzie roboczy ale to marne szanse.

dobre też jest to że nie trzeba mieć tam karty bo ja nie opłaciłem w tym roku :oops: z braku czasu i tak nie mam kiedy jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.