Skocz do zawartości
tokarex pontony

Odszedł maniek, nasz forumowy kolega


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

Otrzymałem bardzo smutną wiadomość. Odszedł maniek, nasz forumowy kolega.

maniek.jpg

Krzysztof Harpeniuk ( Maniek )

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się mszą św. w kościele Św. Agnieszki

przy ulicy Śliwowej ( Na Maślicach ) w dniu 23.02.2013r. o godz. 9:00,

po której nastąpi uroczyste odprowadzenie Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku

na Cmentarz Parafialny w Maślicach ul. Rędzińska.

Pogrążona w smutku Rodzina.

Na forum od marca 2005, jeden z pierwszych i najbardziej aktywnych użytkowników, człowiek o ogromnej wiedzy wędkarskiej, którą przez lata się z nami dzielił, pomagał także moderować forum... jeszcze kilka dni temu aktywny w tematach na forum...

Miałem okazję poznać Mańka osobiście, miałem okazję z Mańkiem wędkować. I mimo odległości jakie nas dzieliły i niewielu okazji na spotkanie, miałem nadzieję, że będzie jeszcze możliwość spotkać się, pogadać, powędkować. Wielka szkoda, żal, zdecydowanie za wcześnie odszedł

Szczere wyrazy współczucia dla rodziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Jeszcze kilka dni temu zastanawiał się gdzie wędkować w związku z pracami na Odrze. Los jest bardzo dziwny...

Miałem okazje z nim wędkować jak i korzystać z rad. Wspaniały wędkarz i człowiek.

Kondolencje dla rodziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc potwierdziło się... :cry:

Kilka razy mieliśmy okazję się spotkać, nie raz przez telefon zdawaliśmy sobie relacje z nad wody, wiele godzin wspólnie spędzonych na forum, mnóstwo cennych informacji czerpanych z Jego postów...

Trudno w to uwierzyć... Żegnaj kolego................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten moment, kiedy dowiadujesz się o śmierci kumpla który nauczył cię tak wiele o rybach... I drugi kiedy uświadamiasz sobie, że zloty już nie będą takie same...

Szok, żal, niedowierzanie... No bo jak to?

Żegnaj Mańku, nigdy nie zapomnę tego czego mnie nauczyłeś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem siostrzeńcem Mańka.

Bardzo dziękujemy za wsparcie.

Wiem, jak wujek wiele czasu poświęcał na forum i ilu ma tu znajomych i przyjaciół.

Dlatego też jak tylko zostanie ustalona data pogrzebu, to zamieszczę informację na forum.

Pozdrawiam,

Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek skarbnica wiedzy. Dzielił się wiedzą na temat różnych gatunków ryb, zarówno białorybu, karpi jak i drapieżników. Ich nęcenia i połowu. Z wielką cierpliwością potrafił wyjaśnić tak że wszystko stawało się jasne.

Wielka szkoda :(

Niech mu ziemia lekką będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.