Skocz do zawartości
tokarex pontony

Bystrzyca


Piotr25

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Godzinę temu, Darek 1 napisał:

W lecie na małego woblerka  na Bystrzycy można trafić piękną brzanę5a8c30e2e4a96_obrazysamsung2017kwiecie007.thumb.jpg.1563c65856daf84cd278c429bbb4e9cb.jpg

Rozstaw parkometry kasy biletowe, jeszcze kilka takich ładnych zdjęć a będą tam tłumy 😎

Nie to żebym był złośliwy. Wręcz przeciwnie! 

 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woda należy do wszystkich wędkarzy, każdy może próbować swoich sił a wcale nie jest powiedziane że się cokolwiek złowi....takie rozumowanie jak Twoje to wędkarzy za czasów komuny, w dzisiejszej dobie internetu każdy wie gdzie, co i jak. Kingfisher club nawet zrobił opis łowisk ze zdjęciami. Nie jestem początkującym wędkarzem, jest to moja pasja od 40 lat i nie uważam żebym moimi doświadczeniami nie mógł się podzielić, trzeba wspólnie ścigac kłosowników i zachęcać do C&R wędkarzy. Łowię często z Jaceenem i on nieraz ma super wyniki a ja zero, co tylko podkreśla fakt że żeby złowić fajną rybę trzeba znać doskonale łowisko oraz umieć zaprezentować odpowiednio wabik, to czysta loteria. Także nie zgodzę się z Twoim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Darek 1 napisał:

Woda należy do wszystkich wędkarzy, każdy może próbować swoich sił a wcale nie jest powiedziane że się cokolwiek złowi....takie rozumowanie jak Twoje to wędkarzy za czasów komuny. 

Z tą komuna to się nie rozpędzaj. Trochę za mlody jestem i nie pamiętam czasów komuny. Trochę mylisz pojęcia. Jebiesz negatywa w posta nie słusznie pewnie nie wiesz po co są te czerwone i zielone strzaleczki! Nie wyskakuj mi tu że łowisz z Jacenem na Bystrzycy bo pownie więcej razy z nim na rybach byłem niż Ty. Wstawiaj sobie fotki jakie chcesz wisi mi to. Tylko nie becz jak Ci się Łowisko skończy. Coś o tym wiem!  Jeśli chcesz robić dalszą konfrontację to zapraszam! Tylko mi nie wyskakuj że lowisz 40 lat bo też mi to wisi! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem takie wrażenie że po to właśnie jest taki portal wędkarski żeby każdy mógł wpisywać  i opisywać swoje sukcesy wędkarskie dodając do tego zdjęcia, chyba nie jestem odosobnionym przypadkiem oglądając zdjęcia i czytając opisy bardziej doświadczonych wędkarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ja przeżyłem komunę i te wszystkie układy a i ryb było wtedy więcej. Jak działają pozytywne i negatywne reakcje na dany wpis też wiem i nie musisz mnie instruować. Coś propo odłowionej rzeki wiem bo moją ukochaną rzeczką jest Strzegomka, która jeszcze parę lat temu miała rybostan, ale przy pomocy kingfish-erów od 2 lat jest kompletna lipa, tylko że ja nie opisuję w którym miejscu i jak łowić tak jak oni to zrobili, strzelając sobie w kolano. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Darek 1 napisał:

Miałem takie wrażenie że po to właśnie jest taki portal wędkarski żeby każdy mógł wpisywać  i opisywać swoje sukcesy wędkarskie dodając do tego zdjęcia, chyba nie jestem odosobnionym przypadkiem oglądając zdjęcia i czytając opisy bardziej doświadczonych wędkarzy

Masz rację! Wstawiaj foty! Piękna Brzana! Marzy mi się taka na muchę! Przycięte zdjęcie trochę z prawej i ciut od góry było by powiększone i byłbyś ciut bliżej rybkę widać! 

A miejscówkami dziel się z tymi którzy traktują wędkarstwo tak jak ja Czy Ty czy większość z nas a nie wypychają lodówki. Bez urazy! 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaceen też wstawia piękne zdjęcia i czy to stwarza problem? czy przez to rzeka zostanie odłowiona? Sądzę że nie, pilnujmy tylko kłusowników i nakłaniajmy do wypuszczania ryb a każdy z nas będzie miał przyjemność z korzystania z rzeczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Booryss

Może kiedyś spotkamy się nad Bystrzycą to chętnie pokażę Ci miejsca w których stoją brzany, może uda ci się przechytrzyć jakąś na muszkę. Ja już mam ich parę na moim koncie i nie jestem pazerny;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Darek 1 napisał:

Booryss

Może kiedyś spotkamy się nad Bystrzycą to chętnie pokażę Ci miejsca w których stoją brzany, może uda ci się przechytrzyć jakąś na muszkę. Ja już mam ich parę na moim koncie i nie jestem pazerny;)

Może jak się uda wygospodarować czas to skorzystam! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Fido Angellus napisał:

Ładnie się zapowiadało a skończyło wazeliną, szkoda, szkoda...:D

Do czego nawiązujesz swoją wypowiedz? To raczej zdrowy rozsądek! Chyba nie ma co się szarpać na forum! Aaa zapomniałem nie którzy maja taki nawyk z JB! 😜

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Darek 1 napisał:

No to super, ale weź mocniejszy sprzęt bo są lokomotywy po 80 cm plus, a walka z taką rybą, która potrafić wykorzystać nurt wody to daje potężną adrenalinę no i proponuję późną wiosnę

Proponowanie wyprawy na brzany późną wiosną jest chyba nie na miejscu. Strzał w kolano.

  • Lubię to 1
  • Super 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacji nie było. Rozpieszczony poprzednimi sukcesami dzisiejszy dzień trzeba zaliczyć do najsłabszych. Nie liczę jednego wypadu blisko ujścia. Wtedy byłem na zero.

W miejscach, gdzie miałem po kilka brań, dzisiaj głucho. Kilka ryb pokazało się przed samym zmierzchem. Na kiju miałem 4 kleniki. Przy okazji spotkałem kolegę po kiju. Od słowa do słowa i nadarzyła się okazja zajrzeć do pudełka z przynętami.  Same cudeńka. Wszystko ręczna robota. Co ciekawe, to repertuar wszechstronny.

Cykady

P1300638_easyHDR-BASIC-2_resized.thumb.jpg.1e1040c841718bd9564aecf92708f3ba.jpg

Mikro woblerki, owady, robale

P1300648_easyHDR-BASIC-2_resized.thumb.jpg.946873c1efcabb0524d05dbaf39d4af9.jpg

P1300644_easyHDR-BASIC-2_resized.thumb.jpg.79459798dd0547909b53e803a834e6fb.jpg

P1300641_easyHDR-BASIC-2_resized.thumb.jpg.cfe01c316a65a8f8207b05b27518504a.jpg

P1300640_easyHDR-BASIC-2_resized.thumb.jpg.167cc1e7a71feea7b1f902c0d3bb4d84.jpg

Woblery klasyczne i wahadełka

P1300642_easyHDR-BASIC-2_resized.thumb.jpg.0c1bbfc772a4d07f5c9db9473dd33dfd.jpg

P1300639_easyHDR-BASIC-2_resized.thumb.jpg.293eaf6705d2ae483ac5643a0090228a.jpg

Obrotówki

P1300637_easyHDR-BASIC-2_resized.thumb.jpg.a3a5f8375890478de2d8f5535b19b560.jpg

To nie wszystko. Pudełka i etui na przynęty też ręcznie wykonywane. Do tego wszystkiego wędka na muchowym blanku. To się nazywa zacięcie wędkarskie:)

Pozdrawiam i do następnego spotkania.

 

 

 

  • Super 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.