Skocz do zawartości
tokarex pontony
Piotr25

Bystrzyca

581 postów w tym temacie

przynęty na troć   Dragpm

Dziś miała być leniwa sobota za imadłem i nie wyszlo! 

Dostaję z rana sms od Bacy, szybkie 1,5 h na Strzegomce? Minuta zastanowienia szybko zbieram klamoty i w drogę! 

A Strzegomka jakby nie bardzo chciała współpracować! Trochę zamarzła 😕

large.IMG_20180224_114319.jpg.324c2a832d5ded1bc694d40c7e779091.jpg

Szybka zmiana planów! 

Bystrzyca pod Mietkowem😎

Tam już trochę lepiej woda płynie 

large.IMG_20180224_122217.jpg.b6634b7338d58335b0769df3128fa313.jpg

Zimno kilka stopni na - wiało śnieg padał wilki wyły😜 

0 kontaktu z Rybą zerwana blaszka i wobek po ponad godzinie gdy był problem z zawiązaniem agrafki zgrabiałymi paluchami stwierdziliśmy że czas do domu! 😎 Byle do wiosny! 

Kto ma jakąś metę na jakieś warsztaty Muchowo wobkowe w ramach walki z lodem i zimnem? 

• Upvote 5

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w tych warunkach pogodowych stawiam na skoki mogę skoczyć do żabki po browara 😁 to gdzie te warsztaty ? a pro po obłaskawiania hauskomander dzisiaj byliśmy w hali ludowej na targach turystyki fajna impreza dużo folderów , zwłaszcza z rejonu Białegostoku ( można było po prubować wyrobów regionalnych )wjazd 15 zł ale warto p.s . patrzałem się za ofertami wędkarskimi co prawda co do oplat nie byli zorientowani ale punkt odniesienia do poszukiwań jest i miejsca o których nie wiedziałem. Jutro ostatni dzień targów , wypad rodzinny udany , dzieciaki też będą miały co robić , polecam 😁

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

cholera miało być "po próbować " ale jeżeli skosztowało się wina z armenii , gruzjji , nalewki i bimber z lubelskiego do tego piwo regionalne to mogą wystąpić błędy ortograficzne 😉

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz