Skocz do zawartości
studiuj rybactwo     przynęty na pstrąga
Piotr25

Bystrzyca

660 postów w tym temacie

Operaty operatami ale sami widzimy jak PZW dba o nasze wody za nasze pieniądze i albo weźmiemy sprawy w swoje ręce albo będziemy jeździć nad puste rzeki i narzekać na bezrybie a ci co mają kasę będą jeździć na zagraniczne łowiska.

Co do narybku z niewiadomego źródła to nie wiem czy w przypadku ilości 2000-4000 szt wylęgu jest to możliwe. Taki materiał w naszej okolicy to chyba Szczodre a to wylęgarnia pod patronatem PZW z pewną już marką produkowanego materiału.

Nie zamierzam odpuszczać wole być złapany na nielegalnym zarybianiu niż kłusowaniu :)

Pozdr

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
przynęty na pstrąga   Dragpm

Piotr25, z takimi rzeczami to nie na forum, nie jesteś wcale aż tak anonimowy jak Ci się może wydawać :wink:

Choć swoją drogą pomysł szlachetny... Ale nasze leśne dziadki z PZW będą wiedzieć lepiej co jest dobre dla Bystrzycy!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kiedyś próbowałem (kilkanaście lat temu), jednak bez efektów.

Bardzo mnie ciągnie w te rejony, ale jak to bywa ciągle coś przeszkodzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chciałem się jutro wybrać ze spinningiem nad Bystrzycę na wysokości Stabłowic (poniżej elektrowni), wie ktoś czy można już liczyć na jakieś brania, czy też lepiej się nad Odrę wybrać?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzisiaj życiówka klenia ..... 54 cm :)

Przyneta: mały wobler (nazwy nie znam)

wziął spod drzewka, z głębokości ok. 1,5 metra

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję .... teraz będzie ciężko, poprzedni "rekord" był o prawie 20 cm. krótszy ;) Do końca nie wierzyłem, że w Bystrzycy są taaaakie ryby :)

J.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak będziesz ją (Bystrzycę) systematycznie macał, to po pewnym czasie stwierdzisz, że tam łatwiej o kleniowe rekordy niż na Odrze. To samo dotyczy się innych rzek - dopływów Odry.

W piątek próbujemy na Widawie. Wstępnie jest nas dwóch. Jak są chętni, to dawać znać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

.... dzisiaj Bystyrzyca na wysokości Jerzmanowa - Leśnicy. Piękne miejsca, piękna pogoda ..... i ani jednego brania. Woda jak martwa, tylko łabędzie pływały.... Czas poszukać bliżej Odry :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po 2-3 wypadach przestałem chodzić pod ten most i nie było mnie tam już dobre 2 lata... W sumie to nikt kogo znam nic tam nie złowił w ostatnich latach lub nie chce się przyznać...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam.Chciałbym się "pochwalić" zdobyczą :razz:

16.04.14r. Bystrzyca(okolice Leśnicy) na woblerka salmo.

<a  href=%7Boption%7Dhttp://haczyk.pl/galeria/albums/userpics/26350/thumb_IMAG0298%7E0.jpg' alt='thumb_IMAG0298%7E0.jpg'>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz