Skocz do zawartości
tokarex pontony

Ochaby " Pod Borem"


MOUNT79

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon

hej powiem tak spędziłem na tym łowisku z 15 nocek wiem dużo na temat łowiska staw typowo Karpiowy trochę Amura średnia waga karpi od 3,5 do 17 Kg. Jedna z moich najlepszych nocek to 17 sztuk karpia waga od 7-15kg i tylko wyłącznie kulki smaki Owocowe na śmierdziuchy brak reakcji brań. Do dyspozycji masz łódkę z wiosłami możesz sobie zanętę wywieś czy zestaw ZA DARMO JEST podstawową zanętą jest GOTOWANA KUKURYDZA PSZENICA KONOPIE I DO TEGO 2KG KULKI SMAK BANAN (na mieszankę 20kg) I WSZYSTKO ZALANE DIPEM BANANOWYM jeśli chcesz więcej info na temat łowiska pisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Dzięki wielkie za odpowiedź szkoda że w zeszłym roku nie udało mi się tam pojechać ale w tym roku mam zamiar być częstym gościem nic nie opłacam więc spróbuję tam, byłem tylko popatrzeć poza sezonem. Dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witam, ja złowiłem tam dwa jesiotry i kilka małych karpi, sąsiad karpia 17,6kg. Ryby tam są i to duże. Najlepiej pojechać w tygodniu, w soboty i niedziele niestety bardzo dużo ludzi-szkoda nerwów. Właściciel (gospodarz) rewelacja naprawdę pierwszy raz spotkałem się z taką życzliwością i pomocą duży plus. Na nockę jak najbardziej są budki drewniane dla wędkarzy a w dzień otwarta knajpka z zimnym piwkiem i obiadami polecam.... Minus zbiornik to patelnia w upalny dzień trzeba mieć koniecznie minimum parasol brak miejsca zacienionego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Może ktoś podać jakiś cennik ile za wstep itd.

dzieki

Za dobę 35 zł, nocka (12 godzin 30) innych cen nie pamiętam, bo nie korzystałem z innych opcji.

Zobacz też moje filmy z tego łowiska.

Jak pisał przedmówca- unikaj weekendów- ostatnio robi się tam nieciekawie ze względu na dużą ilość organizowanych zawodów. Polecam wrzesień- najlepsze efekty i najmniej ludzi.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

I jak tam było ???, mam w planach wybrać się tam z rodziną (są warunki) jeszcze w tym roku. Są tam jakieś rozrywki, warunki dla dzieci i jakieś dla żony niełowiącej (plac zabaw, niejsce gdzie można coś do zjeść, miejsce do opalania, kąpania) ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tam było ???, mam w planach wybrać się tam z rodziną (są warunki) jeszcze w tym roku. Są tam jakieś rozrywki, warunki dla dzieci i jakieś dla żony niełowiącej (plac zabaw, niejsce gdzie można coś do zjeść, miejsce do opalania, kąpania) ?????

Oprócz restauracji i lasu nie ma innych atrakcji. Jak szukasz łowiska z kąpieliskiem, to znam tylko jedno- Sielska Woda, czyli miejsce tegorocznego Zlotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tam było ???, mam w planach wybrać się tam z rodziną (są warunki) jeszcze w tym roku. Są tam jakieś rozrywki, warunki dla dzieci i jakieś dla żony niełowiącej (plac zabaw, niejsce gdzie można coś do zjeść, miejsce do opalania, kąpania) ?????

własnie tworzę relację ale nie wiem jak wstawiać zdjęcia (zara to obczaję).

więcej będzie w sierpniowym jak było na rybach a tu opiszę łowisko itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaliczyłem bardzo udany wyjazd - więcej w dziale z sierpnia.

http://www.haczyk.pl/forum/viewtopic.php?p=277422#277422

Kilka subiektywnych zdań nt łowiska. we wcześniejszych postach jest opisane co tam można zastać ale...

Kontakt z właścielem bardzo dobry.

koło budki/rybaczówki są wózki które można wykorzystać do podwózki gratów na miejscówkę.

łowisko duże dla mnie komfortowe (był środek tygodnia w weekend pewnie ludzi masa)

ryb sporo co widać po ich popisach.

jakieś małe domki i przyczepy kempingowe. plac zabaw dla dzieci , boisko

brak cienia - parasol obowiązkowo. chyba że z lewej strony na płytszym tam do 14 cień z drzew.

natrętne komary - lepiej zabrać coś na nie bo zamęczą.

na duży minus brak jakiegoś wc na przeciwległym brzegu do kibla przy rybaczówce jest kawałek - właściciel powinien pomyśleć o jakimś toitoi-u na końcu tego brzegu.

ja łowiłem na śmierdziuchy , na owoce mi nie brały ale inni pewnie powiedzą co innego.

poza tym super. ryby są , biorą co widać po mojej relacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Wybieram się w najbliższy weekend z przyjacielem na stanowiska 27,28.Zastanawiam się tylko czy rozbicie namiotu karpiowego jest tam możliwe? Mam na myśli czy będzie na tyle miejsca oraz czy nie zagrodzę drogi innym wędkarzom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Michalwestham napisał:

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Wybieram się w najbliższy weekend z przyjacielem na stanowiska 27,28.Zastanawiam się tylko czy rozbicie namiotu karpiowego jest tam możliwe? Mam na myśli czy będzie na tyle miejsca oraz czy nie zagrodzę drogi innym wędkarzom.

Nie jest tam jakoś bardzo szeroko. Namiot jedynka ustawiony na "skos" przy płocie zostawia w miarę dosyć miejsca na przejście. Jeśli postawisz wielką dwójkę, to będzie problem, bo wszyscy chodzą tamtędy do stanowisk 17-26.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaliczyłem 24 godziny na tym łowisku.Odczucia tylko i wyłącznie pozytywne.Bardzo sympatyczny właściciel oraz ogólnie zagospodarowanie na piątkę.

I co najważniejsze od wczoraj życiówka karpia 12,60 kg :)

Gorąco polecam jeśli ktoś chce odpocząć od marazmu naszych ogólnodostępnych wód.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Kolejne 48 godzin na na tym zbiorniku.Od piątku od godziny ósmej rano do niedzieli do ósmej.

Taktyka skrajne stanowisko i nęcenie pelletem oraz kukurydzą.Trzeba było mieć sporo cierpliwości ,gdyż pierwsza ryba wylądowała na macie w sobotę o 20 30.Wcześniej najróżniejsze przynęty oraz sposób ich podawania nie przynosiły żadnych efektów.Ale jak już weszły w łowisko do niedzielnego poranka razem z kolegą mieliśmy 23 brania.Woda się dla nas otworzyła,że nie było szans zmrużyć oka w nocy .

Kolejny raz się przekonałem ,że łowisko specjalne nie oznacza odniesienia pewnego sukcesu.Trzeba się czasami dobrze nagimnastykować ,żeby było co uwiecznić aparatem :)

ps. Same karpie i jesiotry.Amury jednak to już wyższa szkoła jazdy :)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...
14 minut temu, tomek1 napisał:

Bronek, dwa tygodnie temu nocka. Trzy ryby na macie, jedna spinka. 

dzięki. myślę o jakimś wypadzie po 30.07 i zastanawiam się nad Ochabami albo Uroczyskiem. dawno tam nie byłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.