Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

MIŁOŚĆ


SzczepanM1986

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zakochany...uczucie to piękne zwłaszcza ze trwa już blisko 4 lata...początkowo ona była zajęta, później wolna, później byliśmy razem, później sie rozstaliśmy, później ona znowu była zajęta a teraz jest wolna i od czwartku znowu się widujemy(jeszcze nie jesteśmy razem)...KOCHAM JĄ najbardziej na świecie i mam nadzieje ze teraz się nam uda bo do poważnych związków trzeba dojrzeć...najbardziej KOCHAM JĄ za to że jest, że dzięki niej jestem normalnym człowiekiem a nie "elementem społecznym" bo moja przeszłość i środowisko z którego pochodze nie jest wzorem do naśladowania-ona wręcz przeciwnie...

Jeśli ktoś chce opisać swoją miłość życia zapraszam...ja załozyłem ten post bo od czwartku jestem znów najszczęśliwszym człowiekiem na świecie...a w dodatku była kilka razy na rybach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 55
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
ja załozyłem ten post bo od czwartku jestem znów najszczęśliwszym człowiekiem na świecie.
:roll:

Szczepan, apeluję do Twojej rozwagi. Nie pozwalaj żeby Ci ktoś tyłkiem świat przesłonił...

Przyjmij więc słowo, że te uniesienia zawsze po jakimś czasie opadają, a co za tym idzie nie ma się co nimi aż tak podniecać - bo za jakiś czas przyjdą nowe... inne.. ;):cool:

Jesteś jeszcze młody, wiele przed Tobą więc pamiętaj: Pół światu tego kwiatu :cool: Skoro masz dopiero dwie dychy to weź zważ że Twoja żona możę jeszcze się nie urodziła. No wiesz - w wieku 40 lat najprawdopodobniej będziesz jeszcze mógł i chciał pobrykać – bo to wtedy full potęga i max powaga. Więc młoda żona by się zdała - ale niestety żony nie można oddać w rozliczeniu do salonu i wziąć nową :mrgreen: a przynajmniej nie tak łatwo jak u Toyoty…

Wybacz więc, że Cię studzę - ale ten Twój wykwit wręcz mnie rozczulił. Orientuj się chłopie bo naprawdę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo wszystko dla niej warto
Dla żadnej nie warto - im się szybciej o tym przekonasz tym lepiej. Zważ też że niektóre laleczki potrafią faceta (zwłaszcza młodego i naiwnego) wydymać jak się patrzy - i nie chodzi mi bynajmniej o sex...

Zresztą, .... teraz nie ma Ci co tłumaczyć - prawda?

mam klapki na oczach

Sam się przekonasz - życzę Ci szczerze żeby nie było to bolesne. W razie czego zawsze będziesz mógł założyć nowy temat na haczyku ;) A ja tam wtedy wpiszę: "a nie mówiłem" :neutral::cool::arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszek ale jedziesz Szczepanowi :lol:

W sumie to trudno nie zgodzic sie z Tomaszkiem :lol::lol: a jednoczesnie mozna tez zrozumiec Szczepana

Jedyne co moge dodac to staraj sie Szczepan wychowywac babe bo jak ci wejdzie na glowe to masz przechlapane dopoki bedziesz mial te klapki :cool:

Pozdrawiam i zycze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIłość potrafi ogłupić przynajmniej na początku a później to już zależy od tych dwoch osób. Czy naprawde się kochają czy nie można powiedzieć po kilku latach bycia z sobą :)

Ale szczepanowi życzę powodzenia i żeby to ona okazała się tą kobietą na całe życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla żadnej nie warto - im się szybciej o tym przekonasz tym lepiej. Zważ też że niektóre laleczki potrafią faceta (zwłaszcza młodego i naiwnego) wydymać jak się patrzy - i nie chodzi mi bynajmniej o sex...

Ja Ci współczuję..

Nie chciałbym z takim podejściem iść przez życie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rady jakich udzielamy innym są siłą rzeczy sumą naszych własnych doświadczeń. Nie zawsze te doświadczenia są pozytywne

Zgoda. Dlatego piszę, że współczuję, bo moje doświadczenia są zupełnie inne. Życzę Szczepanowi jak najlepiej.. Mam nadzieję, że się nie zawiedzie.. Choć życie nie zawsze układa się tak jakbyśmy tego sobie życzyli.

Dla żadnej nie warto
Zapewniam, że są takie, dla których warto..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszek napisał/a:

Dla żadnej nie warto

Zapewniam, że są takie, dla których warto..

A ja Cię zapewniam, że klapek na oczach (bo o tym mowa) nie warto mieć nigdy, dla nikogo i nie zależnie od powodu. Klapki na oczach są złe: dla pojmowania sytuacji, dla orientowania się i dla wytyczania dalszej drogi przez nasze krótkie życie. Powtórzę, więc jeszcze raz: nie warto!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapki na oczach są złe

heh wiesz tomaszek ale ja w tym kraju to wolał bym mieć klapki na oczach :D

i bynajmniej nie chodzi tu o kobiety - bo tu jest co ogladać i tylko na jedną patrzec - Nie Da Sie !!!! :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Cię zapewniam, że klapek na oczach (bo o tym mowa) nie warto mieć nigdy, dla nikogo i nie zależnie od powodu. Klapki na oczach są złe: dla pojmowania sytuacji, dla orientowania się i dla wytyczania dalszej drogi przez nasze krótkie życie. Powtórzę, więc jeszcze raz: nie warto!

Oczywiście, że nie warto dla nikogo i dla niczego, z powodów o których napisałeś. Tylko że do tego wniosku dojść można wyłącznie na podstawie własnych doświadczeń. Szkoda Twojej klawiatury na przekonywanie Szczepana. On w tej chwili ma taki dopał, że nic do niego nie trafi ( swoją drogą trochę mu tego stanu zazdroszczę:)

Dostanie w ucho to jest po prostu coś, co trzeba samemu przerobić w praktyce, teoria czy wykłady tu na nic. Trzeba raz, drugi, a czasem i trzeci dostać solidnie przez ucho, żeby zrozumieć. Choć ponoć są szczęściarze, którzy za pierwszym razem trafili w dziesiątkę. I to oni właśnie twierdzą, że amor vincit omnia. I zostania tym nielicznym szczęściarzem życzę Szczepanowi z całego serca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem nie rozumiem MIŁOŚCI....

jak narazie każdy jaki zacznę związek kończy się porażką...Wiem, wiem jestem jeszcze młoda...ale...Nie potrafię zrozumieć dlaczego tak źle trafiam...Albo mnie chłopak okłamuje, ablo mnie zdradza, albo nie kocha szczerze...Jestem dla niego tylko zabawką...

A mnie to strasznie boli... :(

Obecnie jestem sigielkiem... ale bardzo chcę spotkać kogoś kto mnie naprawdę pokocha.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justynko słońce moje piękne:)

Takie jest już życie...związki w których nie ma szczerości, zaufania, wierności zawsze bolą i powiem Ci że nie zawsze byłem szczęśliwy, zakochany bez pamięci-zdarzały sie dni, tygodnie, miesiące samotności, rezygnacji, cierpienia i jeszcze kilku innych sytuacji o których nie chce pisać...takie jest to ludzkie życie że płata figle:) Najwazniejsze to nie tracić nadziei i wierzyć w siebie:)

PS. Dzisiaj kolega napisał mi świetnego smsa którego gdy przeczytałem to naładował mnie energią na cały dzień: "W życiu trzeba być chujem, inaczej każdy inny będzie Cię ruchał- trzeba realizować marzenia bo życia nam nie starczy a mamy piękne i ambitne plany. Nie można się oglądać za siebie i nawet jeśli ktoś Ci pluje w ryj i podkłada noge to trzeba się podnieść, obetrzeć i iść do przodu żeby go kiedyś zmiażdżyć jak mrówke"

Buziaczki...pomyśl że są ludzie którzy Cię kochają i mnóstwo rybek które jeszcze wyciagniesz :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.