Skocz do zawartości
tokarex pontony

Barbarzyństwo w biały dzień!


pawciobra

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

No to rzeczywiście gość wpadł, ale dobre, e go złapali, klusownicy wszedzie istnieją, u mnie jest taki staw mowi się na niego pod lasem, to slyszałem że wieczorami przyjeżdżali i czesali ryby prądem, czy jakoś tak, ale to wiem z opowiadań. Wiec nie widziałem na własne oczy , to niewiem czy prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziales dlatego ze istnieje minóg a "minoga" to forma w dopelniaczu. Nie uwazales w szkole na biologii i widac efekty. Swoja droga wedkarze powinni wiedziec co nieco na temat ryb i srodowiska wodnego.

Koles lapal pewnie na kolacje bo jakos innego wyjasnienia nie widze. Wszystkie minogi sa objete ochrona scisla i jakiekolwiek polowy sa zabronione. Zycze temu osobnikowi wysokiej kary pienieznej i godzin spolecznych do odpracowania nad woda zeby mial czas na refleksje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim roku na forum umieściłem temat z kłusownictwem w biały dzień w mojej miejscowości na "przepławce dla ryb". Tak i w tym roku kłusownik dał się we znaki naszej "przepławce".

Kłusownik w oku kamery

Do takich ludzi powinno się jawnie strzelac z broni ostrej, szybciutko kłusownictwo by się zwalczyło, mandaty, jakies śmieszne kary nic nie dadzą.

jest to zwykła bandziorka niczym nie różniąca się do strzelania dzikiej zwierzyny bez stosownych zezwoleń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim roku na forum umieściłem temat z kłusownictwem w biały dzień w mojej miejscowości na "przepławce dla ryb". Tak i w tym roku kłusownik dał się we znaki naszej "przepławce".

Kłusownik w oku kamery

Do takich ludzi powinno się jawnie strzelac z broni ostrej, szybciutko kłusownictwo by się zwalczyło, mandaty, jakies śmieszne kary nic nie dadzą.

jest to zwykła bandziorka niczym nie różniąca się do strzelania dzikiej zwierzyny bez stosownych zezwoleń.

Zgadzam się,jak mnie nikt za to nie zamknie to mogę to robić-czyli odpalać kundli!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się,jak mnie nikt za to nie zamknie to mogę to robić-czyli odpalać kundli!

Mam wrazenie ze moglbys posiedziec za "odpalanie kundli" Kolejny raz proponuje w takim razie prace spoleczne przy sprzataniu brzegow rzek i jezior. Znajdzie sie sporo do zebrania i beda mieli czas na refleksje. Nawet z takiego kogos mozna miec pozytek. Dopiero niereformowalni recydywisci na kompost i nawoz do parku.

Przypomina mi sie zdjecie z polowu rekordowego leszcza kiedy szczesliwy lowca robi sobie zdjecie na wysypisku smieci nad woda. Klusownicy mogliby zrobic porzadek z takimi miejscami bo nam wedkarzom ciezko pozbierac wokol siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.