Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Kłusownictwo w Zachodniopomorskiem i nie tylko


fix-bud

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

To jest pikuś w porównaniu z tym co dzieje się i działo w Świnoujściu. Wręcz jawnie pseudo wędkarze w okresie ochronnym tłuką szczupaka na wszystkie możliwe sposoby. Totalna PORAŻKA. Jeszcze trochę ruszą łodziowcy za okoniem i skupy ryb będą miały pełno roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio byłem z rodziną nad morzem. Wybraliśmy się na spacer do Mrzeżyna. W porcie stały lokalne obszczymury z wędkami. Ale zestaw wyglądał następująco: Żyłka około 0,40 a może i więcej, przywiązana śruba (dokładniej nakrętka) rozmiar około 30, czyli duża a na końcu 3 kotwice. Nóż sam się w kieszeni otwiera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy ulicy portowej kolo elewatora łapałem a obok mnie 3 meneli, napili sie i zaczeli nie tyle co mi przeszkadzac, wkurzac i innym ale i wyrzucac okonka ..płotke...w krzaki, kulturalnie sie spakowalem, bo nie było sensu z nimi rozmawiac , wsiadłem do samochodu wycignęłem karte wedkarską i wykonałem telefon. Wiem ze to wody morskie przy elewtorze ale Pan z SSR powiedział ze nie ma problemu ktos tam podpłynie, niestety juz tego nie widzialem bo brudasów niechciało mi sie pilnować

WKONCU TO JUZ NIE TYLKO NASZA KASA W PZW, ALE JAKIS SZACUNEK DLA RYB NASZYCH AKWENÓW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoregos dnia lowilem jakos na poczatku listpada na odrze odcinek od dworca do mostu dlugiego i widzialem kilku dziadkow co zabierali sandaczyki niewymiarowe zwrocilem im uwage i sam malo w wodzie nie skonczylem , na moje szczescie psiarnia przejezdzala i mi pomogli okozalo sie dziad ma na sobie zawieszona reklamowke a w nim 14 sztuk krotkich to samo dzieje sie naprzeciwko dworca tam na placu tej hurtowni ryb kazdy lowi i kazdy zabiera jak zwrocilem im uwage wyprosili mnie poniewaz lowic tam moga tylko pracownicy !!!! dzwonilem na SSR ale nie moga oni interewniowac na posesji prywatnej uslyszalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Dupa ze wszystkim, władze mają w dupie, a innym organom pasuje bo piwnic nie okradają. To jest masakra w niedzielę w biały dzień w centrum miasta kłusownictwo. Media czy portal iswinoujscie nieraz nagłaśniał i żadnego odzewu. Średniowiecze. Pomóżcie bo nóż sam otwiera się w kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straż rybacka,policja musi interweniować, u nas ten proceder trwał kilka dobrych lat, jak nie dłużęj, wszyscy kosili,w takich miejscach muszą być postawione kamery, za kłusownictwo wymierzane wysokie kary(5tys co najmniej ) i rekwirowanie sprzętu,groźba odsiadki. Nic innego zrobić nie można,najchętniej skopałoby im się dupsko i połamało wędki ,ale wtedy te ***** zadzwonią na policje, i wtedy oni przyjadą(w końcu popełniłeś przestępstwo ) :evil: To jest paranoja,bo za kilka-kilknaście lat stan naszych wód będzie jeszcze gorszy,i będziemy mogli powiedzieć naszym dzieciom/wnukom,to samo co mówią nasi ojcowie,za czasów naszej młodości to ryby jeszcze były w tej Odrze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że bardzo dużo dało nagłośnienie tego w czasopiśmie wędkarskim, z tego co pamięta to włąśnie prze pojawienie się kilku artykułów w literaturze wędkarskiej,zaczęto bardziej się tym interesować, i przeciwdziałać temu zjawisku. Zróbcie pod pretekstem pamiątki z nad morza, szarpakowcom zdjęcia z rybami,złapanymi za kapotę, wyślijcie Wędkarskim Wiadomościom itp. Prubójcie wszystkiego może,w końcu coś z tym zrobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Kilka dni temu na nielegalnym połowie troci w poblizu stepnicy przyłapano.....emerytowanego profesora wydziału nauk o żywnosci i rybactwa ZUT w Szczecinie.

Ręce opadaja...

Sczegóły w dzisiejszym Kurierze Szczecińskim. Link:

http://www.24kurier.pl/Aktualnosci/Region/Swieza-troc--Tylko-od-przestepcow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.