Skocz do zawartości
tokarex pontony

WĘDKA KONGER MEDALIST MULTI FEEDER 3,30-3,90m 120g


Rekomendowane odpowiedzi

WĘDKA KONGER MEDALIST MULTI FEEDER 3,30-3,90m 120g zmienna długość całej wędki

http://allegro.pl/wedka-konger-medalist-multi-feeder-3-30-3-90m-120g-i3241463305.html

opis aukcji:

>>>KONGER MEDALIST FEEDER-Wędka do połowów z koszyczkiem zanętowym posiadająca możliwość

przedłużenia długości o 60cm dzięki dodatkowemu elementowi składowemu.

Zakres wyrzutu dostosowany do najczęściej używanych koszyczków oraz trzy wymienne szczytówki o zróżnicowanej krzywej ugięcia pozwolą na swobodne dostosowanie się do warunków zastanych na łowisku.

Śmiało można powiedzieć że jest to uniwersalne wędzisko do połowów metodą drgającej szczytówki<<<<<

1) Co sądzicie o tym kiju? testował go już ktoś? jako początkującemu wędkarzowi bardzo odpowiada ta opcja wydłużania wędki. nastawiam się na rybki do 1-1.5 kg wagi: leszcz, duży karaś, duża płoć,lin itp. na stawki, glinianki gdzie łowię często rosną drzewa, krzewy więc długość 3.3m byłaby w sam raz - wrzut zestawu do 10-15m , a na rzeki kanały, starorzecza i jeziora 3.9m. ten segment wydłużający montowany jest od strony dolnika więc nie powinien mieć wpływu na pracę szczytówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

jeśli zamierzasz łowić na wodzie stojącej na dystanse do 50/60m to będzie trochę za mocny kijek. Jeśli musisz opękać różne warunki 1 ds'em to kijki typu multi sa okej... Skrócisz do 3.3 od biedy ujdzie na jeziorku i na komercji, dopalisz 3.90 i na wolniejsza rzeczke da radę albo na stojącej śmigniesz te 60-70m ale jeśli na celowniku masz tylko stojącą bez karpi w tle i bez konieczności łapania powyżej 60m - o wiele przyjemniej będzie się spisywał jakiś smukły kijek 3-3.30 do 60g albo po prostu piker 2.70 -3.0 40g (jeśli woda bez zawad i brzeg czysty)

Raz, że łatwiej się operuje takim kijem; dwa - szczytówki z reguły czulsze; trzy - hol rybek, które wymieniłeś nie będzie przypominał taśtania świniaka na wyciągarce samochodowej

kongerem nie łapałem, za to mam mikado uv twin feeder 3.30-3.90 110g i to dla mnie taka typowa zapchaj dziura. Na rzekę od biedy się nada ale generalnie za mały cw i koszyk 90g+towar = nurt moich rzek z reguły spycha je jak kukłę, na stojącej po skróceniu (lub nie) już sprawuje się lepiej, pracuje wystarczająco pod mniejszą rybą by nie było spadów choć w kwestii operatywności - daleko jej do komfortu pikera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Kupiłem tego feedera konger a także pickera mikado cw 40g 2.7m. z obu wędek jestem zadowolny. Holowałem już nimi karpie i karasie 1kg na łowisku komercyjnym, nie zauważyłem jakiś minusów. No ale jestem początkującym więc coś mogło umknąc mojej uwadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slayer74, też mam feedera ze zmienną długością i jestem zadowolony, chociaż zanim kupiłem takiego kija długo się zastanawiałem czy będzie to dobre rozwiązanie.

Jeśli chodzi o Kongera to miałem już kilka feederów od nich i muszę przyznać że robią bardzo przyzwoite kije.

Jedno pytanie, czy przedłużka jest z przelotką czy bez?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtt- Przedłużka jest z przelotką, kolor wędki zgniła jesienna zieleń/brąz? Na części wędki z dolnikiem i przedłużce jest wzór w romby tam gdzie jest z włókna. Pozostałe elementy wędki gładkie bez tego wzoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.