Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Usuwanie konta.


Gość Nirahankar

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nirahankar

Nie wiem dlaczego tak się stało czy przypadkiem a może mnie tu nie chcą.

Założyłem dzisiaj konto zalogowałem się i nawet napisałem kilka postów po jakimś czasie loguje się żeby sprawdzić odpowiedzi i okazuje się że niema takiego użytkownika, szukam swoich postów okazuje się że usunięte.

Zarejestrowałem się jeszcze raz z tego samego konta, jestem ciekaw czy sytuacja się powturzy może mnie ktoś tu nie chce.

Kopie meili jakie dostałem.

1

Data: 2013-05-29 13:28

Witamy na Wędkarstwo - Forum Dyskusyjne

Twoje konto jest obecnie nieaktywne. Nie możesz go używać zanim nie

odwiedzisz poniższej strony:

http://haczyk.pl/forum/profile.php?mode=activate&u=15308&act_key=46d2426851a006335ca1

Nie zapomnij swojego hasła, Jeśli zapomnisz, możesz otrzymać nowe,

które będzie trzeba aktywować w identyczny sposób jak to konto.

Dziękujemy za rejestrację.

--

Dziękujemy za poświęcony nam czas, zapraszamy ponownie, miłego dnia!

Redakcja Portalu Wędkarskiego haczyk.pl

haczyk.pl - Portal Wędkarski -

wędkarstwo, aktualności, sprzęt, akcesoria i łowiska wędkarskie,

metody i sposoby połowu, forum, ogłoszenia.

Po drugim założeniu konta na ten sam adres

2

Data: 2013-05-29 19:00

Witamy na Wędkarstwo - Forum Dyskusyjne

Twoje konto jest obecnie nieaktywne. Nie możesz go używać zanim nie

odwiedzisz poniższej strony:

http://haczyk.pl/forum/profile.php?mode=activate&u=15308&act_key=672837d7cc572b0d6f73

Nie zapomnij swojego hasła, Jeśli zapomnisz, możesz otrzymać nowe,

które będzie trzeba aktywować w identyczny sposób jak to konto.

Dziękujemy za rejestrację.

--

Dziękujemy za poświęcony nam czas, zapraszamy ponownie, miłego dnia!

Redakcja Portalu Wędkarskiego haczyk.pl

haczyk.pl - Portal Wędkarski -

wędkarstwo, aktualności, sprzęt, akcesoria i łowiska wędkarskie,

metody i sposoby połowu, forum, ogłoszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Nie wiem dlaczego tak się stało czy przypadkiem a może mnie tu nie chcą.

Założyłem dzisiaj konto zalogowałem się i nawet napisałem kilka postów po jakimś czasie loguje się żeby sprawdzić odpowiedzi i okazuje się że niema takiego użytkownika, szukam swoich postów okazuje się że usunięte.

Zarejestrowałem się jeszcze raz z tego samego konta, jestem ciekaw czy sytuacja się powturzy może mnie ktoś tu nie chce.

Forum nie narzeka na brak nowych użytkowników, którzy zanim otrzymają automatyczną odpowiedź - maila z linkiem aktywacyjnym zwracają także uwagę na słowa i prośbę, która jest do nich kierowana na etapie rejestracji. Stąd niewykluczone, że się powtórzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nirahankar

Skoro nie narzekacie to do widzenia.

Nie lubię być chamsko traktowany i nie pcham się tam gdzie mnie nie chcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
Gość tonyrebeliant

Aby nie zasmiecac forum. Piszę i pytam tutaj. Jak usunąc profil? Z takimi moderatorami nie wróże Wam powodzenia. Nie mam zamiaru oglądac reklam na Waszej stronie skoro moje powitanie zostalo zakwalikowane jako reklama! Moderator nie ma pojęcia co to jest reklama. Przytaczam tresc mojego wpisu:

Temat: "Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)"

Na imie mam Tomek pracuje i mieszkam w Szwecji:)).

Lowie glownie drapiezniki ,ale czasem biore do reki splawikowke i wracam do korzeni. Znajdziecie w moim arsenale (prosze sie nie smiac!) wedki bambusowe i szklane z lat 60-70-tych. Stare kolowrotki. Nie wyrzucam ich. Tak zaczynalem moje wedkowanie.

Oczywiscie mam tez sprzet nowoczesny,ale co roku organizuje z przyjaciolmi wyprawe na ryby w stylu retro.

Zajmuje sie takze organizacja wyjazdow wedkarskich do szwedzkiej Laponii.Mam tam male, stare gospodarstwo z domem i domkiem letniskowym. Pieknie polozone na wyspie,z wlasna plaza i miescem dla lodzi. To spelnienie moich marzen o domku nad Solina :-). Zycie rzucilo mnie pod kolo podbiegunowe. I teraz tutaj realizuje swoja pasje. ALe przyznam sie ,ze do dzis snia mi sie moje wyprawy na Wisle, Dunajec czy Mazury. Szkoda ,ze tamten Swiat juz nie istnieje...

Jeśli wybierasz sie do Szwecji na ryby chetnie pomoge w miare mozliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tonyrebeliant, oprócz tego wpisu był link w podpisie oraz kolejny post już czysto reklamowy.

Jeżeli sobie życzysz konto można dezaktywować- jak widać miało służyć wyłącznie reklamie Twojego biznesu a nie udziałowi w życiu naszej Społeczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tonyrebeliant

tomek1 ,mylisz się w powitaniu nie było zadnego linku. Swoja strone www umiesciłem wypełniając swoje dane w portalu, ponieważ w karcie użytkownika jest miejsce na stronę www. To jest moja strona.Tak chcę,zeby mój profil był usunięty z tego portalu. Pomogłem wielu wędkarzom w wyborze łowiska w Szwecji . Znam dziesiątki doskonałych łowisk. polecam kolegom te nieprzełowione, mam klucz do sukcesu wędkarskiego i chętnie się nim dzielę. Nie mam możliwości się wypowiedzieć - odchodzę .To chyba zrozumiale.U mnie w Laponii mam krótki sezon i na dzien dzisiejszy mam wolne jeszcze tylko 2 tygodnie w roku 2014. Nie muszę się reklamować. Ale nie mam zamiaru pozwalać na bezpodstawne zamykanie mi ust. I uważam,że jest nie fair niemożliwość usunięcia konta z panelu użytkownika. Powinniście się wstydzić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.