Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Użytkownicy o użytkownikach, czyli kłótnie i spory na forum


Rekomendowane odpowiedzi

Mam wrażenie, że same magistrzy, inżynierzy lub inne profesje zaglądają na to forum. Zadam to pytanie w innym temacie. Bo nie sądzę, że nikt nic nie wie. A jak nie wie to tylko myśleć że w tym kraju margines wie więcej niż inżyniery. Tyle prostych pytań zadalem nie tylko w tym temacie a nikt nic nie odpowiada i czeka na gotową odpowiedż.

sheryf3 to są twoje słowa skopiowane toćka w toćke :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 890
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nie pozdrawiam

sheryf

A ja takie przeczucie miałem że sheryf 3 lada chwila się z kimś popstryka bo potwornie butny był w swoich postach np w tych w temacie "Taaaka Ryba" - tonacja "ja wiem, ja ich znam" :mrgreen:

Co do robienia w konia w wędkarskim - to ja Ci powiem że nie uważam że ktoś mnie robi w konia - on poprostu zbiera te atraktory/aromaty spożywcze - miasza je i pakuje do torebki. Ja to oceniam i podejmuję decyzję że mogę się zrujnować i wydać te 11 zeta - w zamian że nie będę musiał sam się w tym bebrać tylko kupię gotowe - więc jak uważasz że to jest robienie w konia to OK - ja uważam że płącę niewielką cenę za to że ktoś za mnie zrobił robotę i to z całą pewnością lepiej.

Do krytyki jest wielu tylko pisania nie ma komu na konkret temat.
sheryf 3, weno upuść pary troszku, ledwo napisałeś temat - to poczekaj kilka dni to się więcej osób wypowie i nie nerwicuj się tak, bo po co się kłucić z innymi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emoty opanowałeś nowe to ladujesz bez opamiętania.

lubię jak jest wesoło i kolorowo, a poza tym co to ma do tematu :?: widocznie zagubiłeś się w treśći, a na przypomnienie chodzi o atraktory spożywcze :mrgreen:

Masz spoko z moimi doświadczeniami o zanętach i atraktorach a zarazem inni też Ci podziękują. Nie masz tyle osiągnieć i chęci podzielenia się z innymi, co ja. Bo na pewno byłbys w pierwszej 30-stce, a jak znam życie bym Cie znał.

nie masz racji ponieważ nigdy nie korzystałem z twoich rad, , może to i szkoda, ale z tych hmmm... jakby było inaczej to byłoby BA, no i o czym tu więcej gadać, chociaż za wobki piątka ci się należy :grin:

Do krytyki jest wielu tylko pisania nie ma komu na konkret temat

czy ja cię krytykowałem :?:

sorry że cię do tej pory nie poznałem :cry:

co więcej przeszkadzają niż pomagają.
pomyśl a potem .......

sorry że w tym temacie był tylko monolog :sad: ponieważ nie przypominam sobie żeby w nim uczestniczyłem, owszem czytałem, ale to wszystko :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie wiesz ile kosztuje atraktor w stęzeniu.

40 zł na 3 lata twojego łowienia, bo to jest glikol lub etanol i on ma całkiem, co inego nisz proszek, ale o tym mi już przeszkodzono opowiedzieć. I już się nie dowiesz odemnie o całej procedurze bo mi przerwano cały wątek. A to ze jestem nerwus to inna rzecz.

wnerwiaja mnie takie docinki frajerów....

Co do kluitni jestem tego zdania że jak masz coś w temacie do powiedzenia to mów i nie fanzol głupot. Bo to jest dobre jakbym chciał nawalić postów na zasadzie ok. dobra itd….

Czialem od początku opowiedzieć, na co zwracać uwagę, ale już do tego nie dojdę…..

Bawcie się sami ……

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz spoko z moimi doświadczeniami o zanętach i atraktorach a zarazem inni też Ci podziękują. Nie masz tyle osiągnieć i chęci podzielenia się z innymi, co ja. Bo na pewno byłbys w pierwszej 30-stce, a jak znam życie bym Cie znał.

Do krytyki jest wielu tylko pisania nie ma komu na konkret temat. Ja zawsze piszę to co wiem nie z drugiej ręki tylko to co wiem osobiście lub to co sam przerobiłem na zawodach.

Od dziś możecie koledze podziękować za moja współpracę z tym forum. Bo mnie obraził

Swoją wypowiedzią. Nie chcąć uciekać się do dyskusji wolę nie mówić nic. Niech kolega opowie swoje doświadczenia. Z ciekawością poczytam tych, co więcej przeszkadzają niż pomagają.

Nie pozdrawiam

Kolejne w ostatnim czasie rozczarowanie in minus na forum. Nic więcej nie napiszę, bo co tu dodawać. Przykre...... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem od początku opowiedzieć, na co zwracać uwagę,

no i chwała Ci za to, to dlaczego od razu nie zacząłeś od tego :???:

ja tylko napisałem w tym temacie jak to kiedyś było, as ty wyjechałeś od inżynierów, że nie umią itp. i zaraz po pierwszym moim poście siadłeś na mnie, a wierz mi że ja oszkrabin nie jadam, i tu dolożę to co ci nie pasi :mrgreen:0010.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłania się coraz bardziej czytelny obraz kolegi szeryfa niestety.

Tomku każdemu się szansza należy, chociaż już sam się gubię w tym wszystkim,

i tu mam takie pytanie: O CO TU CHODZI

nigdy w życiu nie podejrzewałbym kolegę o takie poglądy :cool: , ale póki co to jestem otwarty :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już się nie dowiesz odemnie o całej procedurze bo mi przerwano (..)Czialem od początku opowiedzieć, na co zwracać uwagę, ale już do tego nie dojdę(..)Bawcie się sami ……(..) frajerów
Chyba się sheryf 3 poryczymy. tomek1, zgadzam się że in-minus ale nie jestem zaskoczony.
Zawita jak wytrzeźwieje
Hehehe - dobre spin, ja właśnie czasem mam takie wrażenie że niektórzy użytkownicy to na cyku piszą posty.

No ale od tematu odjechaliśmy a jego autor sam napisał że się już nie bawi - zabrał zabawki i pewnie zmieni piaskownice - więc temat chyba można zamknąć, bo powiadomienia o odpowiedziach pewno idą do sheryf 3 więc jak tu teraz wpadnie i coś przyfanzoli to może się zrobić przykro.

@sheryf 3 - swoją drogą jak jesteś specu od aromatów spożywczych i chcesz się podzielić wiedzą to napisz o tym posta - jak nie raz to już nie jeden użytkownik robił na forum, a nie bawisz się tak: że akładasz temat z nagłówkiem "ja to jestem guru, ale teraz nie napiszę wieźcie sami popiszcie a ja potem powiem jak bardzo byliściw w błędzie"? Czemu to ma służyć? Jak masz coś do powiedzenia to pisz a jak nie to nie pisz - a nie takie dziwadło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeeee sie zaraz pozarli :roll:

Sheryf co cie ugryzlo :?:

Napisales temat i zaraz oczekujesz odpowiedzi

Mysle ze osoba ktora wie sporo o atraktorach spozywczych to guru :wink: Maniek

Poza tym oczekujesz ze wszyscy wszystko wiedza

Ja z tego forum bardzoooo wiele sie dowiedzialem i dzieki temu widac to pozniej nad woda

Ale chyba nikt nigdy nie bedzie mial patentu na wiedze

I nie goraczkuj sie tak i nie pisz tak ostro bo po co :?: Zalezy ci na odpowiedzi czy na klotni :?:

Ja w zeszlym roku stosowalem ziolka :lol: To nie to samo o czym pisales ale mimo wszystko tez praktycznie od producenta, tanie i ekologiczne :cool:

Temat jak dla mnie ciekawy ale jesli glowy sie nie ostudza to proponuje go zamknac do ochloniecia rozpalonych glow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

hmmm... nie wiem co o tym myślicie - obskoczyliście Sheryfa nie po raz pierwszy... Sheryf pisze to, co uważa i myślę, że chyba można mieć swoje zdanie. Piszę posty inaczej niż Ja albo Ty i co z tego? Napisał to co uważał i odrazu wszyscy go obskoczyliście. Że przykre itd... Odrazu zawaliliście temat... Tak naprawde, to tu nie powinno być żadnego postu oprócz tego Sheryfa, bo każdy był nie na temat... :roll: I czy to nie jest przykre?

Andi Z początku mi się podobały te Twoje emoty ale teraz to mi się już nie chce na nie patrzeć. Wklejasz je tam gdzie popadnie...

Nie chce nikogo urażać, ale zastanówcie się troszke... Nie odbierajcie tego jako jakieś wyzwiska albo coś... mi chodziło o to, żebyście troszkę pomyśleli nad tym... :roll:

I to wszystko po tym, jak On napisał dla Nas to o woblerach... Przecież wiecie, że nikt tego prócz Jego nie napisał w internecie? A wiecie chociaż dlaczego? Ja wiem...

On dla Nas to napisał, byśmy mieli łatwiej, a nie tak jak On - do wszystkiego Sam dochodził... A wy mu za to tak dziękujecie? I jeszcze raz powiem czy to nie jest przykre?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to wszystko po tym, jak On napisał dla Nas to o woblerach...

To co mamy mu pomnik postawić? Wielu ludzi pisze ciekawe rzeczy na forum i nie domagają się uwielbienia co 5 minut z tego powodu.

Przecież wiecie, że nikt tego prócz Jego nie napisał w internecie? A wiecie chociaż dlaczego? Ja wiem...

Ja też wiem dlaczego- ponieważ ma pewien problem ze sobą i większość starszych kolegów rozpoznała go bezbłędnie :roll: Myślę, że za jakiś czas też inaczej będziesz patrzył na tego typu sprawy.

Edit: I jeszcze jedno. Skopiuj sobie tekst o woblerach bo już raz był i zniknął. Wtedy też z tego co kojarzę poszło o podobny problem jak teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ,ha ,ha to ci sie oberwało Andi. I to zamnie ,bo to ja miałem byc tym co miesza. ,ale tym razem ja byłem ostrozny,a kolega Seryf wpadł w własną pułapke.To samo było ostatnio ,pare miesięcy temu ,jak zwróciłem uwage że nie powinno się pisać na forum pewnych spraw [wymieniać nazw firm które się kopiuje ]to stało się to samo co teraz .

To co mamy mu pomnik postawić?
Prawdopodobnie :mrgreen:
obskoczyliście Sheryfa nie po raz pierwszy... Sheryf pisze to, co uważa i myślę, że chyba można mieć swoje zdanie.
Może tylko dlaczego obraza poraz kolejny innych ,tak to nie jest pierwszy raz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokoj :twisted:

Maniek (lub inny mod) jesli sie nie uspokoi zamknijcie temat do ostudzenia glow :evil:

Bo poki co temat jest zasmiecany a mysle ze sam pomysl tematu ciekawy (choc gdzies sie juz to przewijalo jednak jak by bylo zebrane to oczywiscie lepiej)

Manku moze ty cos w temacie napiszesz

Bo dyskusja co zrobil Szeryf a co inni jest bezsensu :roll:

Apeluje o spokoj i rozsadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przyłączam się do P, skończcie ta "konstruktywną" polemikę...

Jak zwykle racja leży po środku... Sheryf, nie napinaj się tak, skoro nie było odezwu na twoj post tzn. ,że niewielu ludzi uzywa takich aromatów, gdyz sa dosyc drogie i ciężko dostępne, jesli masz ochote to poprostu napisz cos szerzej i wszyscy skorzystają...

Andi, z całym szacunkiem, ale twoja riposta na jego drugi post była złośliwa (przynajmniej ja tak to odczytałem) mimo to nie potrzebnie się az tak uniosł...(OKAZAŁO SIĘ, ŻE TA RIPOSTA ZNALAZŁA SIĘ TAM PRZYPADKOWO I NIE BYŁA INTENCJĄ ANDIEGO - MOJ BŁĄD)

Sheryf wobec tego, nie powinieneś sie juz tak złościć.

Tomaszek, Ty też niepotrzebnie włączyłes się do tego sporu, abstrachując od tego czy masz rację czy nie, trochę roznieciłes ogień...

Lepiej jest zakopać topór wojenny...Sheryf nie zachowuj się jak sfochowana balerina, tylko jak masz cos konkretnego to się podziel z nami, bo na tym polega forum, na pewno wielu na tym skorzysta bardziej niz na wzajemnych wyrzutach (a na pewno ja)...

Bez urazy i pozdrawiam, Ciebie też Sheryf :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

Kto tutaj mówi o pomniku? Chyba nie wiecie co to znaczy "wdzięczność". Wdzięczność nie znaczy budujcie mi pomnik :evil: Zastanówcie się co piszecie ludzie... A ja rozumiem Sheryfa że wyzwał bo ja też byłbym tak nastawiony. Tylko szukace niedopatrzeń, luk itd. Maniek odrazu "hahaha"... Co to ma być? Śmiejesz się z kolegi? Obrażasz go... On innych też obraził i moim zdaniem słusznie. Od początku byliście na Sheryfa tak nastawieni... Maniek odrazu życzył Sheryfowi.... I byłem ostrożny tak? Nie ufałeś Sheryfowi, że się poprawi... nie wypowiadałeś się... i czekałeś tylko na to...

Moim zdaniem nie ładnie...

I WCALE TOMEK NIE O TO MI CHODZIŁO Z TYM CZY WIECIE DLACZEGO... WIDZE ŻE NIE ROZUMIESZ... :roll: "pożyjesz - zrozumiesz " :lol::lol::lol:

A właśnie może wie ktoś dlaczego tylko Sheryf o tym napisał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek odrazu "hahaha"... Co to ma być? Śmiejesz się z kolegi?
Wobler nie z kolegi tylko do kolegi andiego,
On innych też obraził i moim zdaniem słusznie.
ty możesz mieć inne zdanie ,tylko to zaczyna byc śmieszne ,zaczyna ktoś pisać temat od tyłu ,albo się pisze co się wie albo nic się nie pisze a szeryf chce nam egzaminy robić co kto wie ,nie tędy droga.
On innych też obraził i moim zdaniem słusznie.
Widze że tesz masz ochote.
I byłem ostrożny tak? Nie ufałeś Sheryfowi, że się poprawi... nie wypowiadałeś się... i czekałeś tylko na to...

Moim zdaniem nie ładnie...

Nie nieufalem i nie ufam ,ale można nie ufać i kogoś szanować tym bardziej na forum wędkarskim ,gdzie kazdy ma odmienne zdanie ,teraz stracił nawet szacunek i nie chodzi tu tylko omnie .Narazie tylko słyszymy kogo to szeryf niezna i zkim to ryb nie łowi ,ale tak to już jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

Tak... to tylko było moje zdanie :cool:

na forum wędkarskim ,gdzie kazdy ma odmienne zdanie

I właśnie wyraziłem swoje...

Widze że tesz masz ochote.

Nie ja nie mam ochoty. I proszę nie łamać regulaminu forum :mrgreen: Bo poczułem się urażony :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

I na koniec uroczyście oświadczę cosik takiego...

Na to forum już raczej nie zaglądne ( nie tylko ja jednyny )... Jeszcze niedawno jakieś tematy tu były i było o czym pisać a teraz? Większość postów nie ma nic wspólnego z wędkarstwem... a jak się trafi post o wędkarstwie to bez sensu...

A i najważniejsze to to, że chyba tylko Michał i Papinos byli z tego forum normalni... i z nimi utrzymuję kontakty... a reszta?! No niby "wędkarze" :lol: Trochę mnie to śmieszy...

PS Post usuńcie za około tydzień.

Sorka nie będę smieniał tych słów. Poniosły mnie emocje i nerwy i napisałem jakoś inaczej jak myślę. Teraz piszę szczerze. To z nienormalnymi tyczyło się tylko do paru osób... Źle wyszło jeszcze raz PRZEPRASZAM. Może czasem jeszcze zaglądne na forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i najważniejsze to to, że chyba tylko Michał i Papinos byli z tego forum normalni...

nie przecze ,że dowiedziałem się tutaj kilku ważnych rzeczy mimo tego to forum pomału przybiera postać hyde parku dlatego postanowiłem się z niego wycofać :neutral: nie chcem nikogo urazić ,ale przez ostatnie 2 miesiące nie podobało mi sie tutaj ani troche :roll:

P.S

Wobler pamiętaj że moje zaproszenie w maju jest nadal aktułalne ,także wędki zabieraj i śmiało do mnie Odrę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.