Skocz do zawartości
tokarex pontony

Użytkownicy o użytkownikach, czyli kłótnie i spory na forum


Rekomendowane odpowiedzi

Taha, wyszła słoma z butów. Jesteś zwykłym chamem i burakiem.

Bogdan zawsze tak bronisz chamstwa i ignorancji? Twój styl pisania świadczy o szacunku dla czytających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 890
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

chcialem sie czegos dowiedziec od WIELKICH WĘDKARZY ale widze ze dupy jestescie a nie wedkarze ktorzy maja niby pomogać.... tylko niektorzy jak bogdan39 oraz shogun_Zak dzieki tym 2 osoba a reszte pozdrawiam srodkowym palcem !! dzieki za pomoc wam
Może jednak przystopuj bo takie teksty trochę są nie na miejscu. Oj brzydko

:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

No tak macie racje postawiłem nienatego konia co trzeba.

Nietoleruje hamstwa i niepopieram myślałem że może jakoś to bedzie.

Wszystko dlatego że w podobnych okolicznościach odeszło paru gosci.

Myślałem że moze się wpisze w nasze forum..............

Ale musicie przyznać że do ostatniego postu sytuacja była raczej smieszna niż poważna.

Chłopak został sprowokowany. Z mojej strony to tyle w tym temacie jesli kogoś obraziłem to przepraszam. Już taka ma natura ze zawsze staje po stronie zająca a nie wilka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boguś, z całym szacunkiem, ale Taha zaczyna trochę przeginać i takiego zachowania tolerować tutaj nie mam zamiaru.

Na wielu portalach wędkarskich i na naszym także są ludzie młodzi i bardzo młodzi, którzy potrafią zachowywać się (pisać) w sposób kulturalny, niestety Tacha do tych się nie zalicza, pomijając fakt, że jego posty są infantylne a większość wypowiedzi pozbawiona ładu i składu, co można usprawiedliwić młodym wiekiem, Tacha zaczyna obrażać innych użytkowników a tego usprawiedliwić się już nie da. Dlatego postanowiłem dać mu ostrzeżenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie bylem przez weekend na forum i widze ze jest klotnia :???: Panowie pomijajac jej przyczyne to wydaje mi sie ze nie warto burzyc haczykowego spokoju i poszanowania siebie wzajemnie

Przeczytalem wypowiedzi i Bogdana i Leszczyka i po czesci rozumiem argumenty obu stron

Jednak panowie dajcie sobie spokoj

Tym bardziej ze chyba nie ma sensu zaostrzac konfliktu

Moze lepiej umowic sie na browarek na zlocie :grin:

Proponuje zakonczyc dyskusje i nie zaogniac tylko pogodzic sie

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej ze chyba nie ma sensu zaostrzac konfliktu

Nie nie, miedzy mna a Bogdanem nie ma zadnego konfliktu, sprawa juz dawno zamknieta.

Tu chodzi o kogos innego kto jak na razie dostal tylko ostrzezenie, ale jak zebralbym do kupy jego obrazliwe teksty napisane do kilku osob to nie mialby prawa istnienia na tym ani na zadnym innym forum :-)

Pomijam juz celowo ze to forum publiczne i za wypowiedzi tego dziecka musieliby niestety odpowiadac rodzice :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po co to wszystko ???

Ignorujcie pewne sprawy , zachowania, nie dajcie się prowokować .

Każdy z nas był młody i potrzebował się wyszumieć .

Lepiej wrócić do sedna tego forum - czyli wędkarstwa.

Pozrawiam WSZYSTKICH. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bartosz

Popieram Artecha :!: Gdyby na świecie chamstwo byłoby ignorowane, już nijak nie dałoby się żyć! Chamstwo byłoby wszechobecne! Już nie jest za ciekawie, ale w gruncie rzeczy nie jest jeszcze tak tragicznie, choćby dlatego, że pewni ludzie mają na uwadze kulturę osobistą innych i robią z tym porządek! Gdyby wszyscy tak robili nie mielibyśmy problemu chamstwa! Gdy ja miałem 14 lat (a jak wiecie wcale to tak dawno nie było) w głowie mi się nie mieściło, żeby się tak odezwać, a tym bardziej już do starszych! Nie mówie, że byłem święty, ale wszystko ma swoje granice! MŁODOŚĆ I ZACHOWANIE MŁODZIERZY TEŻ :!::!::!::evil: Z roku na rok jest coraz gorzej! Mieszkam w bloku i uwierzcie mi, że jak widzę te dzieciaki w wieku 10-15 lat, to dochodzę do wniosku, iż nijak się to ma do czasów kiedy ja miałem tyle lat! :evil: Minęło ich zaledwie 10 a świat naprawdę się pogorszył! Ciarki mi przechodzą po plecach na myśl, że pewnie będzie jeszcze gorzej, o ile nie zaczniemy z chamstwem walczyć! Amen!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

Artech oczywiście że się z tobą zgadzam, należy rozprawiać się z hamstwem i cwaniactwem.

A wież mi ze ja natakie sprawy jestem drażliwy.

Proponuję zamknąć sprawe.

Jeszcze tylko jakby sie wypowiedział Taha ale juz bez obrażania i wściekłości co otym wszystkim mysli.

I czy uzasadnione było jego obrazanie innych.

Jeśli zaś chodzi o Leszcza myśle że wewłasciwej hwili zakończyliśmy tą nazwijmy wymiane zdan .

Z czego oczywiście bardzo się ciesze. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę dni mnie nie było i widzę, że temat, który na początku działalności forum założyłem ponownie się przydał :cool:

I chyba dobrze, że jest ten temat.

Dziś jeszcze po podróży padam ze zmęczenia, ale co nieco zapoznałem się z sytuacją i myślę , że zgodnie z Regulaminem wspólnie ją opanujemy :cool:

Jutro postaram się napisać więcej.

Ponadto trochę wyczyszczę niektóre tematy z postów "zapalnych" (proszę nie dziwcie się jak w niektórych tematach znikną niektóre posty związane z wypowiedziami Tahy)

Poprostu dla nowych uzytkowników muszę odświeżyć te tematy bo nie bedą wiedzieli o co chodzi jak tam wejdą.

Tahą zajmę się indywidualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tahą zajmę się indywidualnie.

Mam nadzieję, bo to ludzkie pojęcie przechodzi...

:roll:

Dodano po chwili:

przeczytałam cały ten topic

mam pianę na ustach, że się tak wyrażę

Ja naprawdę nie mam ochoty czytać nie wiadomo czego na swój temat, a naczytałam się sporo na swojej skrzynce PW

Powiem tak - poznałam cały słownik marginesu określający w sposób obraźliwy kobietę

Mam nadzieję, że coś się zrobi z tahą bo jeśli nadal będzie robił bydło na forum i w privach, to hmm...

z kobiet zostanie na forum tylko Justyna która i tak mało się udziela...

ja nie mam zamiaru tkwić tam gdzie mnie jakiś małolat obraża - i to z powodu zwrócenia uwagi w temacie stosowania się do regulaminu i ogólnie przyjętej netykiety

taha złamał 90% zasad porządnego internauty

Uważam, że tacy użytkownicy nie powinni mieć miejsca na porządnym forum internetowym

to tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Odświeżam ten temat bo zauważyłem ostanio na forum między niektórymi użytkownikami tzw. "sympatyczną złośliwość" :mrgreen:

Mam prośbę o niewytykanie sobie złośliwych uwag w postach bo raz, że posty odbiegaja od tematów a dwa ja zamiast siedzieć nad nowych haczykiem, czy związanymi z nim projektami, siedzę i albo edytuje posty albo was godzę.

Jeżeli już nie możecie wytrzymać to róbcie to w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Anonymous

Mam wrażenie, że same magistrzy, inżynierzy lub inne profesje zaglądają na to forum. Zadam to pytanie w innym temacie. Bo nie sądzę, że nikt nic nie wie. A jak nie wie to tylko myśleć że w tym kraju margines wie więcej niż inżyniery. Tyle prostych pytań zadalem nie tylko w tym temacie a nikt nic nie odpowiada i czeka na gotową odpowiedź.

Panowie i Panie wstyd.

Nie chcę uczyć podstaw tylko iść dalej. A tu widać ze szkoła średnia się kłania lub zainteresowania są slabe w tej dzedzinie. Jak na raie wszyscy fafarachy od zanęt a nikt podstaw nie zna. Aż słow mi brak….

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widząc ze w woblerstwie poszło ci na piątke,

ale w pozostałych tematach oceniam cię na avomir-454.gif

To tak po krótce co chciałem uświadomić jak nie świadomie jesteście robieni w”balona”. Ryby są tak samo tyle, że my płacimy w sklepie wędkarskim za większą kasę i z Nazwiskiem producenta.
,

Mam wrażenie, że same magistrzy, inżynierzy lub inne profesje zaglądają na to forum. Zadam to pytanie w innym temacie. Bo nie sądzę, że nikt nic nie wie. A jak nie wie to tylko myśleć że w tym kraju margines wie więcej niż inżyniery. Tyle prostych pytań zadalem nie tylko w tym temacie a nikt nic nie odpowiada i czeka na gotową odpowiedź. nie mam nic do ciebie, ale zachowujesz się jakbyś był po paru głębszych, żałuję tylko że się wypowiadałem w tym temacie :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ok. daleś mi już do myślenia ze nie warto pisać na temat zanęt.

Emoty opanowałeś nowe to ladujesz bez opamiętania.

Masz spoko z moimi doświadczeniami o zanętach i atraktorach a zarazem inni też Ci podziękują. Nie masz tyle osiągnieć i chęci podzielenia się z innymi, co ja. Bo na pewno byłbys w pierwszej 30-stce, a jak znam życie bym Cie znał.

Do krytyki jest wielu tylko pisania nie ma komu na konkret temat. Ja zawsze piszę to co wiem nie z drugiej ręki tylko to co wiem osobiście lub to co sam przerobiłem na zawodach.

Od dziś możecie koledze podziękować za moja współpracę z tym forum. Bo mnie obraził

Swoją wypowiedzią. Nie chcąć uciekać się do dyskusji wolę nie mówić nic. Niech kolega opowie swoje doświadczenia. Z ciekawością poczytam tych, co więcej przeszkadzają niż pomagają.

Nie pozdrawiam

sheryf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.